Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Epey sitesinde A72 ile karşılaştırdım ama bu telefonların batarya kapasitesi dışında ne farkı var? İnanın bi fark görmedim başka yani neden arada bu kadar fiyat farkı var? Bu işlerden iyi anlayan bir arkadaş cevaplayabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyaz rengi de bitti.Dün 10 adet stok vardı.Demekki 10ar tane getirmişler.Biten stoğa gelince haber ver diyor.Hiç hazırlanmamış Samsung bu a serisine.Yeni partiler zamlı gelmezse iyi.Yalnız 2-3 günde a52 a72 toplam 50 adet satılmaması da dediğimiz gibi fiyatın pahalı bulunduğunun ispatı gibi.

Tabi ben bunu n11 üzerinden satışa sunulan 10 adedin bitmesiyle stok kalmadı uyarısı vermesine dayanarak söylüyorum.Arada shop Samsung üzerinden daha fazla satıldıysa bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vfnv -- 30 Mart 2021; 9:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0611284CA

Verdik siparişimizi

Hayırlı olsun

• Biz ön siparişlerde kulaklık (buds+) veya extra hediye beklerken bu dolar kurunu bahane edip fiyatları artırırlarsa şaşırmam.

• A72 hepsiburada üzerinde görünüyor. A52 siyah rengi hepsiburada düştüğü an sipariş geçeceğim.

@vfnv Hocam bütün haberleri sizden alıyoruz.  

• Takıp ediyorum gördüğüm an paylaşıyorum.
    Ben amazonu da görmeden sipariş geçmeyeceğim.amazonundan almayi düşünüyorum.

• Mavi renk de bitmiş. Ne saçma sapan iş. Her renkten 10 tane getirip sattılar sanırım. Bekleyip tümden satışa koysalar daha mantıklıydı. Zaten ilk A72 gelip sonrasında A52 gelecekti, bilgiler bu yöndeydi. Umarım farklı bir durum yoktur. Fiyatlar yükselmesin de varsın 1 hafta geç alalım.

• vfnv kullanıcısına yanıt

Hocam hediye olmadığı için farklı fiyat olacağını düşünmüyorum. Yine bekleyin ama çok fiyat farkı oluşmaz çünkü tam hak ettiği fiyatta şu an. Çoklu kredi kartyla ödeme seçeneğinden dolayı hepsiburadayı bekliyorum ben.

• Ilk anda evet ayni olabilir ama bi kaç haftaya fark edebilir biraz.kurdaki dalgalanmadan etkilenip fiyati artmazsa tabi.
    Sadece mor kaldı 3 adet.Satışa sunulan sayı azmış anlaşılan.Biz ucuza satışa sunduk diyebilmek için getirip 10ar tane satmamışlardır umarım.Piyasaya satışa yeni çıkmış ürün 2 günde stok mu bitirir.Daha satılan yer bile yok hepsiburada haricinde.Hakikaten değişik şeyler oluyor.
    Bakıyoruz bikaç gün sonra 4399 olmuş fiyat.nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vfnv -- 30 Mart 2021; 16:49:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vfnv

Ilk anda evet ayni olabilir ama bi kaç haftaya fark edebilir biraz.kurdaki dalgalanmadan etkilenip fiyati artmazsa tabi.
    Sadece mor kaldı 3 adet.Satışa sunulan sayı azmış anlaşılan.Biz ucuza satışa sunduk diyebilmek için getirip 10ar tane satmamışlardır umarım.Piyasaya satışa yeni çıkmış ürün 2 günde stok mu bitirir.Daha satılan yer bile yok hepsiburada haricinde.Hakikaten değişik şeyler oluyor.
    Bakıyoruz bikaç gün sonra 4399 olmuş fiyat.nasıl?

ben eski telefonumu sattığım için şuan tuşlu telefon kullanıyorum. O yüzden satışa çıkar çıkmaz shop üzerinden siyahını aldım. Ayrıca kurdaki dalgalanmadan dolayı fiyatı artar mı korkusuda vardı sonradan o yüzden siparişi hemen geçmiştim. Büyük ihtimalle 5 nisanda kargoya verecekler.

• Çok kötü renkler yaa. Siyah a52 yok piyasada almayı düşünüyorum. Sınıfta kaldı Samsung.

Redmi note 10 pro ile aralarında gidip geliyordum. Onlarda pro yu çıkarmadılar. Xiaomi'yi zaten anlamak mümkün değil bir sürü telefon çıkarıyor aynı anda. 

• Xiomai mi10 T pro sanırım buna benzer bir şey olmuştu, az getirip stoklara sattı, talep olduğunu görünce sonraki parti telefonlarda zam yapmıştı. Telefon zaten ilk çıkışa göre biraz pahalı, egerki zam yaparsa sanmıyorum istediği rakamlarda satsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon 4000tl üstü 1 kuruş hak etmez daha iyi alternatifler var. Daha resmi olarak satışta bile değil aptal aptal piyasada yok diye ağlama işini anlamadm

• Az önce shop üzerinden canlı sohbet gerçekleştirdim. Cihazlar 2 nisandan itibaren dağıtıma başlayacakmış.

Beyaz htc desire 820 vardı 3-4 yılda arkası lekeler doldu. Beyaz cihaz şahsen önermem. Siyah ya da mavi olabilir. Ama bu cihazın siyahı çok güzel duruyor.

• chelisky_ C kullanıcısına yanıt
    Yakın çekim bakınca beyazın önü siyah çerçeve gümüş arka beyaz.kotu durdu gözüme eledim.sağolun yine de.
    Keşke sorsaydınız 10 tane mi getirdiniz diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vfnv -- 31 Mart 2021; 11:35:41 >
  • Tanıtım yapılıyor, siteden satış var ama telefon yok. Son zamanların trendi oldu.

• S20 Fe çok sorunlu cihaz almayın

• fiyatı pahalı bulanlar dolar bu hızla giderse bu fiyatı dahi arayacağız Alcatel 3088 alıp hayatımıza devam edeceğiz ayrıca aynı fiyatta olan çinli marka ile samsung yurtdışı fiyatına bakında kim daha çok kazıkçı anlaşılıyor.

• Cihazlar shop samsunga tekrar gelmiş tüm renkler.almak isteyenler için ufak bi not.fiyat ayni.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.