Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.705
Cevap
98
Favori
520.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Müşteri hizmetlerini aradım, "kargolayin teknik ekip incelesin" dönüş yapacaklar dediler.

Yarın kargolayip göndereceğim, gelişmeleri buradan paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 2 yıllık a30 var.yanlari arkası plastik.tas gibi gram esneme oynama yok.simdilik almayıp başka cihazlara yöneliyorum.daha neler çıkar bunda kimbilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jube J kullanıcısına yanıt
    Sorun yok yada kullanıcı hatası deyip yollarlarsa şaşırmayın.teknik ekip kimmiş acaba servis olmasın o.servislerin bisey kabul ettiğini görmedim bu güne kadar.

• Satin alan diger arkadaslardada ayni problem varmi acaba yazsalar.cihaza ozel bir durummu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jube

Müşteri hizmetlerini aradım, "kargolayin teknik ekip incelesin" dönüş yapacaklar dediler.

Yarın kargolayip göndereceğim, gelişmeleri buradan paylaşırım.

Hocam bu videonuzu da Twitterda samsung destek ile paylaşın bence.

• Red mi Note 10 Pro da sensör sorunu var. A52 de kalitesiz malzeme... Sanırım 4000 TL bandında alınacak en iyi telefon Mi11 Lite olacak. 4000-5000 TL arasında ise net Oppo Reno 4 Pro en iyi telefondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 3 Mayıs 2021; 23:17:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vfnv

Bende de 2 yıllık a30 var.yanlari arkası plastik.tas gibi gram esneme oynama yok.simdilik almayıp başka cihazlara yöneliyorum.daha neler çıkar bunda kimbilir.

A72 4300 bandına inerse düşünüyorum, dün 4456tl den satıldıydı hocam

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    A72 düşünmüyorum ben.fazla büyük.kullanisli degil bana göre.

• quote:

Satıcısı amazon değil.amazon satıcılı bekliyorum ben.

Şimdi amazon müşteri hizmetleri ile görüştüm Bana dediki istek listenize ekleyin Satıcısıda amazon.com.tr Olmasını istediğinizi belirtin Bu sayede Süreç Hızlanır Dedi. Amazonda Şuan Farklı Satıcı Satıyor Onu Listeye Ekleyip Dediğim Gibi Görüş kısmında Bu Notu Yazacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nettr -- 3 Mayıs 2021; 23:26:48 >
  • quote:

A72 düşünmüyorum ben.fazla büyük.kullanisli degil bana göre.

Bu fiyat bandında da IP li OIS li, büyük pilli başka da cihaz yok gibi hocam

• Ben cihazı ilk alanlardan biriyim. Mavi renk. Çerçeve sorunu yok bende. Montaj ile ilgili olabilir.

• Az önce, samsung türkiye, samsung kore, samsung destek hesaplarını etiketleyip paylaştım,

Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

• Atılmış olan videoya baktım Görme engelliyim o yüzden açıklık var mı yok mu bilemem ama bariz bir oynama Tıkırtı var

Bu durumda ip67 ne derece etkili olur bilemiyorum
    Bu sorun tüm cihazlarda mı var yoksa bazı cihazlarda mı var bunu da öğrenmek lazım

Annem de a30 var

Maalesef Onda da böyle bir sorun var tam olarak güç tuşunun biraz aşağısının birleşim tarafı cihazı o taraftan kavrar Sam veya eline baskı uygularsan Tık tık ses geliyor

Kuzen de a71 var gram esneme çatırdama yok

• quote:

Orijinalden alıntı: jube

Az önce, samsung türkiye, samsung kore, samsung destek hesaplarını etiketleyip paylaştım,

Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Epey sitesinde A52 Yorumlarında Okudum Bir-kac Kişide Daha AYNI Sorun Varmış.

• Renkle alakalı olabilir mi acaba?farklı renkler farklı bantlardan çıkıyorsa mesela.

• vfnv kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi aynı şeyi düşündüm hocam mesela Siz de a30 varmış ve sıkıntı yok diyorsunuz hangi renk sizin cihaz
    Bizdeki a30 da da bariz bir Tıkırtı var ve beyaz

• Siyah benimki.esimde var beyaz onda da bi sıkıntı yok ama.yalniz bu cihazlar ithal.a52 tr üretimi.yeni kurulan bantlar yeni çalışanlar.belki belirli bir partide bu sıkıntı olabilir.alanlar oldukça takip etmekten başka yapacak bisey yok şuan için.ben amazona gelirse alacagim.dedigim gibi sorunlu olursa iade eder a52 defterini kapatırım.

• az önce test ettim bende böyle bir problem yok. Taşıma esnasında olmuş olabilir mi ? ya da düşürme çarpma felan

• faithme kullanıcısına yanıt

Ürünü kutudan çıkarıp kurulum, alışma süreci ve arayüze odaklanıp bu noktaya odaklanmadigim için fark etmedim fakat ilk aldığımdan beri sağ elimin orta parmak ve yüzük parmağı o bölgeye denk geldiği için belli belirsiz boşluk olduğunu hissettim. 3'üncü gün sözkonusu bölgeye odaklanıp pür dikkat inceleyip gozlemleyince ve kulağa götürüp sesi de duyunca emin oldum. Düşme vs bende olmadı fakat bana gelene kadar teknoloji markete tedarik aşamasında düşse bile kutu içinde zaten.

• Bu rezaletten sonra S20FE almaya karar verdim. Isınma sorunu vs. de çözülmüş. Tek kötü yanı bataryası olacaktır. 6-7 saat ekran süresi veriyormuş ama en azından S serisi. Kalitelidir. Bir montajı bile becerememiş bizimkiler resmen.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.