Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.702
Cevap
98
Favori
519.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben a72ye çıkmam.a52 ile ayni sayılır.ama o paraya çıkacaksam da s20fe alinir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • t_garret kullanıcısına yanıt

S20 fe her şekilde a52 den üstün bir telefon. Fakat içindeki işlemci çok verimsiz. Ayrıca ekranda kronik dokunmatik sorunu ile çıkış yaptı. Her nekadar güncelleme ile düzeltilmiş olsada hala sorun yaşadığını belirten kullanıcılar var. Diğer bir sorun batarya, işlemci ısınıyor ve şarj daha hızlı tüketmesine sebep oluyor.Ekran süresi konusunda da çok şikayet var. Bundan önce almayı düşündüm ve çok araştırdım. Şimdi de A52 yi bekliyorum bakalım inş kronik bir sorun çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s20 fe yi 2 ay kullandım. Isınma ve batarya problemi var. Exynos işlemci hiç verimli değil. Kesinlikle önermem s20 fe yi. 4500 mah batarya vardı 4-5 saat ekran süresi alıyordum şaka gibi.

• Forumda S20 FE nin kronik sorunlarindan bahsediliyor ama A52 nin sorunları olmayacagi ne malum? Bu gune kadar hangi samsung telefon sorunsuz piyasaya sürüldü?
    S20 FE sorunlari çözülürse insanlarin tercihi olabilir. Kagit ustunde guzel bir cihaz. A52nin fiyat bandinda degil ama A72 icin tercih sebebi olabilir.

• A52 için fiyat mevcut piyasa koşulları için son gayet ideal. Ancak fiyatlama kaldırılmış sanırım. İnşallah yine bir artış yapılmaz.

A72 sadece snapdragon işlemci için tercih edilir, onun dışında S20 FE zaten daha üstün bir cihaz.

S20 fe yi sorunlu yapan işlemcisi. Bu telefonda snapdragon işlemci olduğu için en azından batarya ve ısınma sorunu olmayacağı aşikar. Dokunma sorununa gelince s20 deki ekran 120 hz burda ekran 90 hz ekranda aynı olmadığından aynı sorunu yaşayacağını sanmıyorum.Tabiki çıkmadan ve incelemeden sorun olmayacak demek olmaz. Şimdiye kadar yurt dışında herhangi bir sorun bildirimemiş. Biraz daha zaman geçince netleşir.

• Arkadaşlar ürün ön siparişe açılmış. Ben satın aldım. 9 nisan itibariyle kargoya verilecekmiş.

Siyah A52 umarım benim için hayırlı olmuştur. S20 fe den sonraki hayal kırıklığını inşallah bu cihazda yaşamam.

• Keşke hepsiburada üzerinden açılsaydı siparişe. Ben oradan alacağım çoklu kartla ödeme seçeneğinden dolayı.

• Bu fiyat ön sipariş fiyatı mı acaba satışa çıkınca fiyat değişir mi?

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

yarın samsung türkiyeyi mesai saatleri içerisinde arayın telefon üzerinden çoklu kart satış yapıyorlar. S20 fe yi öyle almıştım.

• chelisky_ C kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için sağolun hocam. Önümüzdeki hafta hb üzerinden alamazsam denerim belki ama telefon üzerinden sağlıklı olur mu emin değilim.

• mağazalara test ürünleri gelmiş midir acaba?

• 1 nisanda satışta deniyor ama şuanda da sepete eklenebiliyor.9 nisan teslimat diyor.yaninda hediye görünmüyor simdilik.1 nisanda bakalim değişecek mi.hepsiburada amazona gelecek mi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GehenGehenGülenAdam kullanıcısına yanıt

Bunu ben de çok merak ediyorum. İnceleyip beğenirsem S20'den geçmeyi planlıyorum.

• Sipariş verek mi, bekleyek mi?

• Arkadaşlar ön sipariş nereden veriliyor ?

• gilardo kullanıcısına yanıt
  • @Opioid  Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gilardo -- 28 Mart 2021; 23:24:16 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.