Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.697
Cevap
98
Favori
519.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi Note 10 Pro ile bu cihaz arasında gidip geliyorum. Ekran kalitesi hangisinin daha iyidir.

• Büyük konuşmiyim ama bir daha xiaomi telefon almam şuan mi 9 lite kullanıyorum yazılım konusunda gerçekten zayıf. Miui 12 12.5 zaten eski telefonlar için fiyasko belki yemi nesilde iyi olabilir. Büyük ihtimal A52 düşünüyorum bende.

• Cihaz neredeyse her ülkede satışta. Neyi bekliyorlar anlamıyorum. Çoktan satışta olmalıydı.

• Berkæn kullanıcısına yanıt

Samsung'un ekranı daha iyidir tahminimce.

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt
    Tanıtılan telefon niye satışta degil hakikaten anlamak zor.en azindan ön siparişe aç.o da yok.ama haftaya netleşir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün samsung shopta 3999tl olarak açıklayıp bugün kaldırmaları bana biraz sıkıntılı geldi. Dolar kurundan dolayı acaba fiyatı mı değişecek.

• manuel yazınca buldum a52 sayfasında

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-a52//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chelisky_ -- 28 Mart 2021; 0:33:7 >
  • 28yuc 2 kullanıcısına yanıt

Sitesinde var gözüküyor ama ne zaman satış başlar bilmiyorum

• Değişim fiyatları çok düşük geldi bana. Onlar kesin fiyatlar mı ? Daha önceden değişim yapan arkadaşlar varsa kesin midir o fiyatlar ?

• Samsung M51 almayı düşünüyordum bu model mi daha iyi yoksa m51 mi ?

• gilardo kullanıcısına yanıt

m51 iyi bir telefon değil bence sadece bataryadan ibaret ve parmak izi okuyucusu iyi.

a52 ile arasında kaldıysa a52 bana göre 1000kat iyidir ama bana göre çünkü tasarım olarak m51i 100e katlar ve eğer telefon kamerası kullanıyosan m51de kronik kamera sıkıntıları var. Forumdaki m51 konusunu okursan zaten orda her şeyi anlatmışlar.

NET olarak a52yi bekle.

• hwp nin canlı yayınına göre 1 nisanda satışa çıkıyormuş.

• gilardo kullanıcısına yanıt

Arada 500 tl var bence kesinlikle a52.

• chelisky_ C kullanıcısına yanıt

1 Nisan da çıkıcaksa güzel fazla uzun sürmemeli.

Yok o çıkıcak yok bu çıkıcak derken telefon alamıyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudafed -- 28 Mart 2021; 11:59:35 >
  • Arkadaslar A72 ve S20 FE arasında hangi tercih edilir? fiyatları birbirine yakın

• t_garret kullanıcısına yanıt
    İkisi de değil a52 1000 lira da cebinizde kalır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_garret

Arkadaslar A72 ve S20 FE arasında hangi tercih edilir? fiyatları birbirine yakın

Baktığımda özellik boyut vs olarak A52 ile S20fe çok benzer telefonlar. İkiside olur ama A52 bin tl ucuzken gerek yok sanki.

• t_garret kullanıcısına yanıt

S20 FE'de her ne kadar amiral gemisi işlemcisi olsa da exynos olduğu için aynı paraya snapdragon tercih edenler çoğunlukta olacaktır. Halbuki exynos 990 çok da kötü bir işlemci değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.