Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.703
Cevap
98
Favori
520.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlarda ciddi artış oldu. Dolar kuru zammı geldi. Büyük firmaların fiyatlarına 1000 tl artış görünüyor. Bu inanılmazdı. Ben 4000 tlden almıştım. Aldığım yerdeki fiyat 5500 tl görünüyor. Bu nerdeyse yüzde eliyle yaklaşan bir fiyat artışı oldu. Almak isteyenler zamanında almıştır umarım. Teknolojiye erişim her geçen gün azalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Sagolasin. Biraz araştırdım sen ismini söyleyince de çok bana göre değilmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • blackhawk48 B kullanıcısına yanıt

60 hz rahat edemiyorum ben. 90 hz görünce  

• edit yanlış konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster6181 -- 4 Aralık 2021; 12:9:23 >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt

O kadar fark ediyor mu?

• maxpayne455 M kullanıcısına yanıt
    90hz farkını görüyorsun evet ama 60hz bi cihaza dönünce milletin abarttıgı gibi kör oldum gözüm acıdı gibi bir durum yok. ben S10Lite kullanıyorum anneme A52 aldık.

• Bana göre ediyor hocam. 60 hz ile kasıyor gibi gidiyor sekmelerde. 90 hz akiciligini hissediyorsun.

• tigin19 T kullanıcısına yanıt

Dolandırıcı gibi hareket ediyorlar resmen. Yukarıdaki mesajı attığım gün ibanı verdim ve o tarihten beri defalarca görüşme yaptım. Hiçbirisinde sonuç alamadım onay bekleniyor diyerek bugüne kadar oyaladılar beni. Bilgi için arayacakalarını söyleyip dönüş yapılmadı. Bugün mediamarkt ürününüz servisten geldi gelip teslim alabilirsiniz diye sms attı. O an kan beynime sıçradı resmen alay ediyorlar. İade için iban bilgisi alıp iade yapmayıp ürünü tekrar göndermişler. Arayıp söylediğimde yine döneceklerini söyleyip görüşmeyi kapatmaya çalıştılar. Artık bağırıp çağırmak dışında bir seçenek bırakmadılar. Gün içerisinde yine döneceklerini söyleyerek kapattılar. Siteleri üzerinden iletişime geçtiğimde iadenin onaylanmadığını söylediler. Böyle bir saçmalığı kabul etmediğimi belirtip ısrar ettiğimde süreçle ilgilenen personelin iadenin gerçekleşeceğini söylediğini, gün içinde arayacağını söyledi. Bekliyorum gün içinde arayacaklar mı. Resmen rezillik. Bir daha asla Samsung'a bulaşmayacağım bu kadar kötü bir hizmet görmedim.

• Paetzold kullanıcısına yanıt

O zaman 120 hz apayrı bir tecrübe.

Olay nedir tam olarak. Üstte mesajınızı bulamadım iadeyle ilgili

• A52 almayı düşünüyorum. Bir süredir takipteyim. Hemen satın alma yapmam genelde bir süre piyasayı takip ederim ama bu defa bambaşka oldu. Bekledikçe yükseldi, uçtu gitti ya. Yakın zamanda satın alan var mı aranızda? Daha da yükselir mi acaba?

• Merhaba,
    Bugün itibariyle benden a52 ile aranıza katıldım.
    Mıknatıslı kılıf olarak ne önerirsiniz.

Dikkat etmemiz gereken yada ilk kurulum sonrası ayarlardan yapmamız gereken bir şey var mı

• Ben bu farkı oranla birebir hissediyorum hocam. Yani etkiyi 60'tan 90a %50, 90'dan 120'ye %30 gibi düşünebilirsiniz farkı ama 90-120 arası fark daha az bile diyebilirim. Bunun nedeni de gözler 60'a alıştığı için 90'a geçişte daha hissedilir oluyor.

• Arkadaşlar kişiler bölümünde kişi adına tıklayınca arama msj ve whatsapp çıkıyordu. Bunda arama msj ve görüntülü arama var. Buraya whatsapp ı nasıl ekleyebilirim?

Kardeşim ben de iade sürecinde çok sıkıntı yaşadım. İnan ki 3 Hafta içinde 50 kere aramışımdır. En sonunda helal süt emmiş bir temsilciye denk geldim de ücret iadem gerçekleşti.

Şuan poco x3 gt aldım ve memnunum.

Hakkını aramaya devam et ve iade almadan da vazgeçme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekinoks-28 -- 6 Aralık 2021; 19:55:19 >
  • Merhaba,
    1.Ekrandaki hava durumu vidgeti otomatik güncelleme yapmıyor
    Nasil duzeltilir
    2. Arama ekranında kisiye tıklayınca direk arama yapmıyor telefon numarası geliyor önce direk arama yapilabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyilmaz -- 6 Aralık 2021; 21:30:47 >
  • Mocle kullanıcısına yanıt

Hocam beklemeyin alın geçin. Yılbaşından sonra başka zamlarda gelir iyice ucar.

• fyilmaz kullanıcısına yanıt

Hava durumu widgedi saat ayarı ile ilgili olmali. Süresi çok uzun varsayilan olarak. 1 saat yapın ayarlardan düzelecektir. Arama için sağa sola kaydırarak mesaj yada arama yapar

• arkadaşlar sizde de açık uygulamaları kapatmak için yukarı kaydırdığımızda "hiç açmadığımız halde mesajlar uygulaması" çıkıyor mu? bunun yanında google maps ile bir adrese gps açmışken bir süre sonra kendi kendine gps ekranını küçültüyor, aşağı atıyor mu?

bunlar ya da benzerlerini yaşayan ve çözümünü bilen var mı?

• Yukarı kaydirma ile neyi kastettiniz anlamadım ama araca binip araç içi bluettoth bağlantısı bunu yapıyor

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.