Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.706
Cevap
98
Favori
520.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba benim her köşeden a4 kağıdı yaklaşık 1cm kadar giriyor. Tepeden ve yandan baktığım zaman tam oturmadığını görüyorum. Ama bastırınca o açık kapanmıyor. Alt kısımda çok bir sorun yok ama yanlar ve sol üst köşe de açılma var sanki. Ek olarak kamerayı denemedim demişsiniz ama bir sorum olacak. Ois den mi bilmiyorum ama e WhatsApp da kamera fotoğraf çekince çıt diye ses geliyor kameradan. Aynı durum cihazın kamera uygulamasına girip çıkınca da oluyor. Ama WhatsApp da bu ses çok bariz ve hissedilecek düzeyde. Elimde tutarken kameranın o çıt sesini verdiğini hissediyorum. Sizde de böyle mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigin19 -- 24 Ekim 2021; 12:45:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tigin19 T kullanıcısına yanıt
    Bende fotoğraf çekince ses gelmiyor kamerayı açınca geliyor çıt diye o ois galiba ama bende başka bir sorun daha var telefonu elimde sallayinca tıkırtı geliyor kamerayı açıp sallayınca ses gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gbness -- 24 Ekim 2021; 17:55:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar telefonu yeni sipariş verdim. Telefonun üzerinde ekran koruyucu ve kılıf geliyor mu ? Gelmiyorsa önerebileceğiniz kılıf ve ekran koruyucu var mı ?

• Gbness G kullanıcısına yanıt

Ois kamera açıkken aktifleşiyor ondan ses gelmiyor sallayınca.

• Class kullanıcısına yanıt

Hocam 2 gün önce mediamarkttan satın aldım ekran filmi yoktu üzerinde.

• beter.böcek kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , peki önerebileceğiniz tam kaplayan kaliteli ekran koruyucu var mı ?

• Class kullanıcısına yanıt

Valla hocam kırılmazlar tam kaplamıyor yorumları gördüm ben. O yüzden ancak nano olarak önerebilirim ama onda da şikayetler var bu üstünde olanlar gibi tam kaplayan sanırım yok bu yüzden bende daha almadım.

m.n11.com
    Samsung Galaxy A52 - Nano Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Fiyatları ve Özellikleri
    https://m.n11.com/samsung-galaxy-a52-nano-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P486280940

Evet biraz araştırdim o tıkırtı sesi bir sorun degilmiş ois'le alakaliymiş Samsung açıklayıcı bir site yapmış

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/do-you-hear-a-small-noise-from-inside-of-the-device-when-shaking-your-galaxy-phone/

• A52 şu an 4200 tl civarında satılıyor. Yurtdışında mi11 lite dan daha pahalı keza burdada 4-5 ay önceye kadar mi 11litedan 300-400tl pahalıydı ama şimdi mi 11 lite buna fark attı. A51 ile fark 800 tl den 500 tlye indi. Yakında o da grçer bunu. Yerli üretimin avantajı sanırım.

• Spigenin 80 liraya şeffaf ve rugged armor denilen siyah kılıfları var bunlardan alan var mı önerir misiniz?

• Uzun denebilecek suredir cihazi kullanan arkadaslar hala tavsiye ederler mi acaba a52yi? Suan mediamarkt kupon puan vs 4050tlye alabiliyorum cihazi ve elimdeki s7 patlamak uzere.

• Arkadaşlar selamlar genel yorumlar sanırım iyi yönde?

A72 ile A52 arasında çok kaldım malum herşey ateş pahası, aradaki fark değer mi bilemedim tavsiye eder misiniz?

• Merhaba arkadaşlar

https://m.n11.com/samsung-galaxy-a52-kilif-surgulu-lens-korumali-kilif-P506495254

Bu kılıftan kullanan var mı? Aç kapa yaparken kamera camlarını çizer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Class -- 26 Ekim 2021; 10:59:11 >
  • bha41 kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar tavsiye ederim ama teknoloji işi şans işi bilirsiniz. Sonra bir sorun çıkarsa bizden bilmeyin

İşin şaka yanı cihazı 2 aydır ben, 5 aydır arkadaşım kullanıyor. Hiçbir sorun ile karşılaşmadık çok şükür

• bha41 kullanıcısına yanıt

4 aydır kullanıyorum. Hepsiburada dan Samsung satıcısından. 3.900 tl ye aldım.

Ben hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Şarz esnasında fazla ısınıyordu. hızlı şarzı kapattım. 30 dk uzun sürüyor. ama telefon ısınmıyor.

Kullanıma göre değişir fakat. şarzı bende 2 günden fazla gidiyor.

Konum servisi + bluetooth kapalı. tema karanlık. Ekran 60 Hz de. 90 Hz ile 60 Hz arasında ben bir fark hisseddemedim. Pili da uzun gitsin diye kapattım.

Bixby routines le, Konum servisini belli program lar açıkken çalışacak şekilde ayarladım.

Oyun oynamıyorum. sadece twitter ve youtube yoğun kullanıyorum. Bir de Turkcell tv.

5 yıllık A5 2015 kullanımından sonra çok fark ediyor.

Ben memnunum, beklentiye bağlı tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctauren

Arkadaşlar selamlar genel yorumlar sanırım iyi yönde?

A72 ile A52 arasında çok kaldım malum herşey ateş pahası, aradaki fark değer mi bilemedim tavsiye eder misiniz?

Sizin gibi aynı ikilemde kalmıştım,daha önce a71 kullandım,biraz ebatlar büyük olduğu için kullanın zor geldi bana,o yüzden tercihimi a52 den yana kullandım

• Beyler Ekran görüntüsü almanın el ile kaydırmaktan başka bir yolu var mıdır.?

Haricinde nerdeyse 1 ay olacak irdeleyen biriyimdir ama ben telden memnunum .beklentimin altında kalan çok önemsediğim makro kamera oldu. makro mu makro ama kalitesiz görüntü veriyor. geniş açılı kamerası çinli telefonlara göre dahabiraz daha geniş açı olduğu için de tercih sebebim oldu .keşke ana kamera gibi kaliteli olabilse ama tatmin ediyor..Kasanın açıklığına bakmadım yoksa takıntı yapabilir. muhtemelen öyle bariz bir açıklık görmedim.

• Ce e Ne Ka kullanıcısına yanıt

ses (-) ve güç düğmesine aynı anda bas.

Kimse kusura bakmasın, ama işin içine girmişiz, telefon bu hale gelmiş. Alayım dedim, şikayetçi olmayan yok. Bari buradan kusur kalsaydık...

İnşallah Samsung daha fazla gaflete düşüp yeni çıkacak modelleri de bu ülkede üretmez. Bildiğin müteahhit mantığı olmuş telefon. Arka taraftan şikayeti olmayan yok... Kapakta dokunduğun yer göçüyor telefonda... Zaten kapağı da yerine oturtamamışlar. Sorsan suya dayanıklı. :)

• UnderTak3R U kullanıcısına yanıt
    Bu olaylar Türkiye ile alakalı değil telefonun tasarımı ile alakalı durum yurt dışında da çok okudum aynı olayları ama çok az çünkü bizim kadar büyütüp dillendirmiyorlar. Adam yukarda esneme olmasına rağmen iki günde bir yıkıyorum yazıyor hala sorsan suya dayanıklı diyebiliyorsunuz. Tamam bazıları için gerçekten sorun teşkil edebilir bu durumlar fakat kızdığım nokta: yok Türkiye'de üretildi bu yüzden yok kesin su geçirir bu telefon gibi alakasız yorumlar.

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.