Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.702
Cevap
98
Favori
519.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Temperli taktırın nanodan uzak durun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekran beyaz dengesini nasıl kullanıyorsunuz ne şekilde kullanmak daha sağlıklı olur?

• maxpayne455 M kullanıcısına yanıt
    Ben her zaman tüm modellerde renk modu canlı beyaz dengesi en düşük solda kullanırım. Böylece canlı renkler ve sarımsı olmayan beyaz ekran görüntüsü elde ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Nano taktırmış bulunduk hocam sebep nedir

• rtsbora kullanıcısına yanıt

Samsungun silikon kılıfında soyulma olur mu acaba?

• Samsungun orijinal silikon kiliflarinda soyulma yasar miyim daha once kullanmis olan var mi?

• Telefonun kutusu jelatine sarılı oluyor mu arkadaşlar? Teknosadan aldığım ürünün kutusu jelatine sarılı değil. Sadece güvenlik etiketi var. Mağazadaki ilgili, iphone dışında hiçbir telefonun kutusunun jelatine sarılı olmadığını, teknosa ve vatan gibi mağazalarda durumun bu şekilde olduğunu söyledi. Sizlerin durum nasıldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspcü -- 7 Ağustos 2021; 19:45:46 >
  • pspcü P kullanıcısına yanıt
    Jilatinsiz hocam kutular iki adet aldık biz ikiside ayniydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

S20 FE nin ilk Göztepe maçı ❤️💛🥰

Mola sırası çekilen resim 30x.ile çektim.

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Fotoğraflar süper de yanlış konuya attınız sanırım hocam Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

• Gorilla Glass gerçekten hiçbir işe yaramıyor. Youtube'da psikopatlar anahtarla bıçakla dalıyor telefona bakın bir şey olmuyor gorilla glass işte diyor, alıyorsun telefonu cebe koyuyorsun sonra çıkınca çizik içinde. Veya üstünde bir eşya oluyor telefon altta kalıyor direkt çizik. A52'yi aldığım gün içinde 3-4 saatte -üstelik yeni diye çok narin davrandığım halde- telefonda bariz bir çizik oluştu. Normal insan gibi kullandım telefonu ters bile çevirmedim.

Yıllardır bir sürü akıllı telefon kullandım bunu artık çok net söyleyebilirim. Gorilla Glass gerçek hayat senaryolarında asla bir işe yaramayan pazarlama ürününden başka bir şey değil.

Beyaz ekran gözü daha çok yormaz mı ama?

• Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt

Nano temperli cama göre ekranda daha çok parmak izi bırakıyor (kendi tecrübeme göre).

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    Yaa bi yandan maça bakarken karışmış kusura bakmayın. İki konu arasında mekik dokuyorum 1 haftadır nerede olduğumu bende bilmiyorum bazen 😝

Aklım hala A52 de kalmış demek elim buraya gidiyor 😊

Ben sarımsı ya da mavimsi ekran hiç sevmiyorum. Parlaklıkta bende hep %75 - 80 açıktır ve adaptif parlaklıktan nefret ediyorum. Mavi ışık filtresinden de öyle. Ona rağmen gözüm hiç yorulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 8 Ağustos 2021; 1:9:38 >
  • Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    Ayrıca çabuk deforme oluyor çabuk çiziliyor ve en kötüsü üzerinde özellikle beyaz ekranda ya da ışığa tutunca tuhaf renk dalganmaları oluyor yeşilli kırmızılı. Çok kötü yani.

Ekran sıcaklığını normalde tutmanın zararı olur mu? Ekran daha mı sarı oluyor sıcaklık ayarında?

O yeşilli kırmızılı renk dalgalanması nana ekran parmak izini gösterdiği için oluyor ben de nano kullanıyorum çizildikten sonra temperliye geçeceğim.

Fotoğraflar çok net

Renk ayarında Doğal seçilince ekran sarımsı görünüyor. Bu benim hoşuma gitmiyor. Bir zararı olmaz sarı olmasının. Zevk meselesi. Örneğin benim evimde de tüm odalarda beyaz ışık takılı. Sarı ışık veren ampullerden hiç hoşlanmam. Sarı ışıklı evler bende yorgunluk ve uyku hali yaratıyor. Beyazcıyım ben 😊

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.