Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekran süresi ortalama ne kadar alıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tucsonFL kullanıcısına yanıt

Hocam geldim 30'uma. Yıllardır mobil teknolojileri takip ederim. Öğrencilik yıllarımda çok hoşuma giderdi ucuz telefon yüksek performans verisi ama gördüm ki bu işin küçük bir kısmıymış.

O zamanlar evet hoşuma gidiyordu ama şu an piyasadaki her telefonu alabilecek durumdayım ve telefon alacak olsam Apple veya Samsung'a bakarım sadece. Huawei de olabilirdi ama durumlarından dolayı mesafeliyim şu an.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu tabi yoksa isteyen istediğini savunup satın alabilir beni ilgilendiren bir konu yok  

Bu arada ben de Mi 9T kullandım. Şirketten iPhone SE 2020 verdiler. Elime alasım bile gelmiyor Mi 9T'yi düşünün yani SE bir de bu  

One UI ve iOS şu an için bu işi çözmüş almış yürümüş. Donanım olarak da kaliteden ödün vermiyorlar. One Plus kullanmadım ama onu da öven çok bilmiyorum. Xiaomi'yi övenlerle aynı insanlarsa tabi yine bir düşünmek lazım  

• SS10 kullanıcısına yanıt

One Plus arayüzü biraz saf android arayüzü gibi, çok sade. One UI gibi arayüzlere alışan biri için çok boş gelebilir ama yine de deneyimlemek lazım  

Hocam ben telefonumu bu akşam 18.00 de elden teslim ile sattım talep ettiğim şekilde 3500 TL ye. Merak edenler için biraz istatistik paylaşayım. Darısı senin başına bu arada.

Toplam 19 saat ilan aktif kaldı. 289 gösterim aldı sarı siteden 17 teklif telefon ile 12 teklif whatsapp ile 7 teklif aldım.

Saat 14.00 gibi 7 adet 3300 4 adet 3350 2 adet 3450 TL teklif aldım ( 1 tane de 3000 var ama🤣)

14.00 de ve 14.30 da 3500 TL iki teklif geldi ama ben ilkine öncelik verdim 18.00 de evimde buluşup teslim ettim ve paramı aldım.

Satmak için merak edenlere izlenim söylemek isterim.

Öncelikle gördüğüm kadarı ile model çok beğeniliyor takip ediliyor ve talep görüyor. Cihazınız benim gibi temiz ise ama yanında benim gibi orjinal 25 watt şarj aleti gibi bir hediye veremiyorsanız sadece temiz telefon olarak en iyi 3400 e satış yaparsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 29 Temmuz 2021; 20:13:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt

Şanslıymışsınız. Bana 2000 veren oldu ardından 3000, 3200 ve 3400 gibi teklifler aldım ama az geldiği için vazgeçtim satmaktan. S20 FE vardı aklımda ama bütçeyi zorlamam gerekti, biraz da o sebepten vazgeçtim. Eldeki yetiyor aslında  

• Hocam yeni telefonun hayırlı olsun. Telefonun gelince a52 nin ekranı ile renk canlılığı ve parlaklık olarak karşılaştırır mısın? S20 fe nin ekranının daha kaliteli olacağını düşünüyorum ama birde sizin görüşünüzü almak istedim. @ssavtak

• zkdln Z kullanıcısına yanıt

Ben mağazada kendi cihazımla s20 fe'nin ekranını aynı şekilde ayarlayıp kıyasladığımda herhangi bir fark göremedim 120 hz olması dışında.

• En kötü senaryoda bile 5-6 saatin altına inmiyor süre olarak.

Bana a52 nin renkleri biraz soluk geliyor. Sırf bu yüzden fe düşünüyordum ama gereksiz olacak dediğiniz gibiyse.

Bizzat kendi cihazımdaki kontrast ayarını stanttaki cihaza da uyguladım ve parlaklığı son seviyeye getirerek test ettim. Ona rağmen bir fark göremedim ben kendi açımdan. Ki ben düz S20'den geçmeme rağmen ekran konusunda hiçbir problem yaşamadım.

Hocam ben de oppo reno 4 pro dan geçtim. Onun ekranı şimdiye kadar kullandığım en iyi ekrandı. Evde lg v30+ var onun ekranı bile daha güzel görünüyor bana göre. Ekran dışında bence fiyatına göre mükemmel telefon.

• LG V30+ en nihayetinde amiral gemisi, elbette bundan güzel olacak ekranı :)

Kontrast ayarlarından beyaz dengesini soğuk yaparsanız ekran göze daha güzel hale geliyor, tavsiye ederim.

Beyaz dengesini hep soğukta kullanırım zaten. Daha önce s10e de kullandım. Amiral gemisi olduğu halde onda da var dı bu sıkıntı. Yazılımsal olabilir diye düşünüyorum. Samsung un panel kalitesine şüphe yok ama renk gösterimi beni tatmin etmiyor. Tabi bu dediklerim yeni amiral telefonlar için geçerli değil. Onlarda durum değişiktir mutlaka.

Doğrudur hocam, ben kendi adıma memnunum A52'nin ekranından

Ne mutlu size hocam. Ben de gözardı edebiliyorum artılarına bakarak.

Oppo Reno 4 Pro'dan A52'ye geçiş nedeniniz neydi hocam?

Şebeke çekimi, yazılım ve mono hoparlör şeklinde söyleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Hocam geldim 30'uma. Yıllardır mobil teknolojileri takip ederim. Öğrencilik yıllarımda çok hoşuma giderdi ucuz telefon yüksek performans verisi ama gördüm ki bu işin küçük bir kısmıymış.

O zamanlar evet hoşuma gidiyordu ama şu an piyasadaki her telefonu alabilecek durumdayım ve telefon alacak olsam Apple veya Samsung'a bakarım sadece. Huawei de olabilirdi ama durumlarından dolayı mesafeliyim şu an.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu tabi yoksa isteyen istediğini savunup satın alabilir beni ilgilendiren bir konu yok  

Bu arada ben de Mi 9T kullandım. Şirketten iPhone SE 2020 verdiler. Elime alasım bile gelmiyor Mi 9T'yi düşünün yani SE bir de bu  

One UI ve iOS şu an için bu işi çözmüş almış yürümüş. Donanım olarak da kaliteden ödün vermiyorlar. One Plus kullanmadım ama onu da öven çok bilmiyorum. Xiaomi'yi övenlerle aynı insanlarsa tabi yine bir düşünmek lazım  

Oneplus 7t kullanıcısıyım. Snapdragon S20 FE aldım oxygen osdan kurtulmak için S20 fenin gelmesini dört değil 600 gözle bekliyorum. S7'den 5Tye ondan 7T'ye geçtim. 5T'de 7T de aldığım fiyata kral cihazlardı ve aldığım fiyatı da değerlendirdiğimde gayet memnundum diyebilirim ama kesinlikle bu arayüz bomboş

Üstelik 3t,5t zamanı oneplusun zirvesidir ondan sonra bozdular arayüz stabilitesi olarak

Şuan da çok çok iyi ama o zaman benim diyen cihaza nal toplattırırdı. iOS dahil. Ben oneplus 5tde hiçbir takılma, donma, uygulama çökmesi yaşamadım ( olsa olsa 1 tanedir) iPad 8 var kendi stok uygulamasında donma yaşadım düşünün.

Ama oneplus kesinlikle uçurumdan aşağı sürüklendi. Fiyatları uçtu o eski halinden eser yok şimdi. İşlevsellik istemeyen hala çok memnun olur ama o kadar.

Samsung adam gibi işlemciye sahip cihaz sürse Androidde kimse Samsung dışında cihaz kullanmaz.

SD s20 fe de benim muhtemelen son Android telefonum. Bütçem ciddi seviyelere ulaşırsa Android 2den beri devam eden Android defterimi hiç açılmamak üzere kapatabilirim.

Yt kanalım var telefonum video çekimi benim için artık çok daha önemli. İnstagramda kalite kaybı benim için çok önemli

Android iyi hoş güzel ama eşşek yükü para verdikten sonra bir xioami mi11, oneplus 9 pro almam. Exynoslu s21 ultrayı da çok küçük ihtimalle alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• herkese merhabalar, a52 yi media markt gittigidiyor şubesi aracılıgı ile 2 hafta önce aldım ancak oluşan esneme ve gelen sesin artması nedeniyle iade ettim kabul edildi. şimdi tekrar sorunsuz bir ürün almak istiyorum fakat bu magazadan baska da 4000 altına satan biryer bulamadım(3800e gelmişti) aranızda aynı yerden alıp sorunsuz kullanan var mı? yoksa mağaza olarak nereyi tavsiye edersiniz? mediamarkt.com da her renkten outlet ürünlerin de satışta olması açıkçası gözümü korkutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kda34

herkese merhabalar, a52 yi media markt gittigidiyor şubesi aracılıgı ile 2 hafta önce aldım ancak oluşan esneme ve gelen sesin artması nedeniyle iade ettim kabul edildi. şimdi tekrar sorunsuz bir ürün almak istiyorum fakat bu magazadan baska da 4000 altına satan biryer bulamadım(3800e gelmişti) aranızda aynı yerden alıp sorunsuz kullanan var mı? yoksa mağaza olarak nereyi tavsiye edersiniz? mediamarkt.com da her renkten outlet ürünlerin de satışta olması açıkçası gözümü korkutuyor.

Tevafuk :)

Aynı site ve satıcıdan çarşamba günü siyah modelini arkadaşım için almıştım. Dün teslim edildi. Kutuyu yanımda açtırdım. Telefonu elime alıp yanlarına baskı uyguladım. Hiç bir esneme olmadı. Telefonu açıp üstün körü kurduk. Kamera, ekran vs çok hoşuma gitti. 3,935 liraya aldık. Eşime de alayım dedim indirim tek seferlikmiş bana 4.100 lira fiyat çekti almadım vazgeçtim :)

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.