Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun hocam

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• mb76 M kullanıcısına yanıt

Telefon güzel duruyor fakat ekranının IPS LCD olması beni pek çekmiyor. Şu sıralar 3500-4000 TL civarı bir fiyata telefon bakınıyorum. Önceliğim ekran, pil ve sorunsuz olması. Çok fazla telefondan dizi, film, video izliyorum onun dışında gündelik sosyal medyada takılıyorum. Hiç oyun oynamam. A52, Oppolardan 1-2 tane ve Red mi Note 10 Pro'ya bakıyordum fakat epey kararsız kaldım. Aradığım özellikler açısından önerdiğiniz bir ürün var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Telefon güzel duruyor fakat ekranının IPS LCD olması beni pek çekmiyor. Şu sıralar 3500-4000 TL civarı bir fiyata telefon bakınıyorum. Önceliğim ekran, pil ve sorunsuz olması. Çok fazla telefondan dizi, film, video izliyorum onun dışında gündelik sosyal medyada takılıyorum. Hiç oyun oynamam. A52, Oppolardan 1-2 tane ve Red mi Note 10 Pro'ya bakıyordum fakat epey kararsız kaldım. Aradığım özellikler açısından önerdiğiniz bir ürün var mıdır?

BU giriş seviyesi ucuz telefonlar dolardan dolayı hidsitan türkiye gibi ülkelerin amiralleri oldu ama çoğunun işlemcisi vasat. Ekonomi yapayım derken 1-2 seneden fazla kullanamayacağın bir telefon alıyorsun. Ben size ikinci el samsung s10 plus veya lg g7 g8 falan öneririm. Bütün sosyal medya uygulamaları ve tarayıcılar gittikçe hayvan gibi ağırlaşıyor. Mesela bir tasarımcı tasarım yaparken photoshop cs3 kullanır külüstür bilgisayarda takır takır çalışır kardeşim. Ama sen sosyal medya uygulamalarının 5 sene 10 sene önceki versiyonunu kurup açma şansın yok işte. En son çıkan çalışıyor sadece.

Biz millet olarak aynısını arabada çok güzel yaparız mesela eski model ama kaliteli full model tercih etmeyi biliriz ama iş telefona gelince sıfır olsun diye çöp modeller alıyoruz.

• mb76 M kullanıcısına yanıt

Limitleri zorlasam 4.665 TL gözüküyor gitti gidiyor mistore satıcısında Poco F2 Pro için ne düşünüyorsunuz?

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar indirim aldınız?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt

Ne indirimi hocam?

• simos35 kullanıcısına yanıt
    4.665 tl herhangi bir indirimsiz fiyat mi ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]
    Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]gittigidiyor
    Xiaomi Poco F2 Pro Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://www.gittigidiyor.com/xiaomi-poco-f2-pro_spp_794695?renk=Mavi&dahili-hafiza=128+GB
  • f2 pro genelde 3000e falan yurtdışı alıp malum şekilde kayıt yapıyor millet. Yani o varken kimse yurtiçi almıyor. İlla yurtiçi olsun diyorsan alabilirsin. Amiral işlemcili ekranı iyi ama kamerası amiral kamerası değil. Alınabilir kasma açısından eskimez hiç.

ekleme : Samsung s20 FE de alabilirsin o da çok iyi.

indirime girmiş kaçırma bence 4899TL :

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s20-fe-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000XKZ72?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mb76 -- 28 Temmuz 2021; 21:13:31 >
  • Bu arada bilgi vereyim. İlanım malum sitede 45 dk. önce yayınlandı. 3500 TL fiyat koydum. Tavan fiyat bu. Bunu verene anında satacağım. Hemen 5 mesaj geldi ve fiyat soruldu. Hepsine aynı şekilde dönüş yaptım. 3300 TL den aşağıya satmayacağımı, Cuma akşamına kadar en yüksek teklif verene satacağımı açıkladım. 3500 veren anında alacak. Yoksa en yüksek veren kişi Cuma akşamı alacak. 3300 e almak için iki kişi hazırım dedi. Yanında 269 TL değerinde orijinal TA800 hızlı şarj ve 2 tane açılmamış kılıf ve 1 tane sıfır Tempered cam da veriyorum. O nedenle dip rakam 3300 den aşağı olamayacak.

Bunları forumda aynı zamanda cihazını satmak isteyenler olduğu için fikir versin diye de yazıyorum. Merak eden vardı baya acaba bu telefonu kaça satabilirim diye.

Ben de 3500'e koydum fakat bana sürekli aptal aptal teklifler geliyor.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    🤣🤣 Allah korusun öyle tiplerden. Bana rastlamadı henüz 😁

2000 vereyim diyeni gördüm ya, sövmemek için zor tuttum kendimi Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    Yuhhh😱

• S20'nin şarjından bıktığım için a52 almayı düşünüyorum. WiFi 120 hz oyunsuz kullanım ile 3.5 saat ekran süresi alabiliyorum ancak. A52 şarj durumu nasıl, kullanan arkadaşlar ne kadar ekran süresi alıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt

Ben yaklaşık 2.5 ay önce S20'den geçtim A52'ye. Pil olarak S20'nin çok çok üstünde süre veriyor (en az 8 9 saat) S20'nin ekranını ve tasarımının güzelliğini arıyorum sadece.

• Instagramda hikaye video paylasirken kasma var mi sizde de, videolarda.?

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.