Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk a52 aldığımda nano ekran koruyucu taktirmistim daha öncede bahsetmiştim. Ekran kalitesi biraz bozuldu böyle hafif karıncalanma oluyor ekranda. Artık düzgün kaliteli ekran koruyucu alayım diyorum. Kartimda puan var spigen alacağım ne diyorsunuz kullanan var mı aranızda?
    Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quarezma17 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bendede vardı çift tıklamayla fln uğraşmayın. Dokunma hassasiyetini kapatmanız yeterli ve ayrıca yanlışlıkla dokunma korumasını da açarsanız sorun kalmayacaktır.

• Gitti gidiyor Media Markt satıcısından kazananlar kulübü indirimi ile 3927 TL ye alınabiliyor şu anda. 50 TL de World puan varmış ilave. 1 günlük kazananlar kulübü üyeliği de satın alınabiliyor 9.90 TL ye. Almak isteyenler için çok iyi fırsat. Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

• Telefonlar genpa garantili mi oluyor arkadaşlar

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Bu telefonlar ilk parti serilermi acaba şu kasasında esneme çıtçıt felan ellerinde daha o hatalı serilerden kaldımı ki kazananlar kulubü üyeliğim var bir türlü cesaret edemiyorum almaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt

Bence kaçırma, çıt çıtlı bile olsa kullanılır. Bu fiyata rakipsiz.

• Telefon iyi hoş olmuş inceledim dün ama iki eksisi var işlemci ve kasa kalitesi , kasa kalitesi olarak çok kötü geldi gözüme, onun dışında güzel telefon olmuş.

• Kasa için bir şey diyemem ama işlemci niçin kötü? Roket gibi telefon, ısınma yok, kasma yok, batarya tüketme yok. Bir işlemciden hele 4 K ya daha ne isteyebiliriz?

Kasa içinde benim gibi bir cep telefonunu hayatı boyunca ilk andan itibaren kılıf ile kullananlar için ister plastik ister cam ister aliminyum ister seramik olmuş hiç fark etmiyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 9 Haziran 2021; 15:32:36 >
  • Kasa için haklılık payın var hocam
    Ama işlemci konusunda aynı fiyatlardaki Note 10 pro'da da benzer işlemci var

• quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

Kasa için bir şey diyemem ama işlemci niçin kötü? Roket gibi telefon, ısınma yok, kasma yok, batarya tüketme yok. Bir işlemciden hele 4 K ya daha ne isteyebiliriz?

Kasa içinde benim gibi bir cep telefonunu hayatı boyunca ilk andan itibaren kılıf ile kullananlar için ister plastik ister cam ister aliminyum ister seramik olmuş hiç fark etmiyor bence.

İşlemci eskidi bunun şimdi farkına varmassınız ama aradan 1-2 sene geçtimi hissettirir size olumsuz yanlarını o açıdan dedim. İ

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Kasa için haklılık payın var hocam
    Ama işlemci konusunda aynı fiyatlardaki Note 10 pro'da da benzer işlemci var

işte xiaomi de aynı terane hocam işlemci konusunda

• Bu telefondan beklentiler ne yönde acaba işlemciye 1-2 yıl ömür biçiyorsunuz sd410 işlemci var j5 2016 da 5 yılı devirdim daha banamısın demedi amma velakin oyun hiç sevmem ve oynamam sosyal medya ve video izlemem sadece haber spor ve forum siteleri o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: deryadeniz907

Bu telefondan beklentiler ne yönde acaba işlemciye 1-2 yıl ömür biçiyorsunuz sd410 işlemci var j5 2016 da 5 yılı devirdim daha banamısın demedi amma velakin oyun hiç sevmem ve oynamam sosyal medya ve video izlemem sadece haber spor ve forum siteleri o kadar

Sizin için ideal.

• Zaten bu mobil telefon dünyasının bu grafik ağırlıklı pubg call of duty gibi oyun manyakları içine ettiler. Yoksa telefonların çoğu canavar gibi donanımlara sahip yıllanmış bile olsalar. Avuç kadar telefonda böyle aşırı grafik içeren oyunlar için işlemci sidik savaşı yarata yarata kimse telefon beğenmez oldu. Aslında bir tek kamera konusunda fark yaratacak şeyler için telefona para harcamaya kıymak mantıklı olabilir. Sırf bu oyunları bi tık daha iyi görüntü ile oynamak için gerekli değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

Zaten bu mobil telefon dünyasının bu grafik ağırlıklı pubg call of duty gibi oyun manyakları içine ettiler. Yoksa telefonların çoğu canavar gibi donanımlara sahip yıllanmış bile olsalar. Avuç kadar telefonda böyle aşırı grafik içeren oyunlar için işlemci sidik savaşı yarata yarata kimse telefon beğenmez oldu. Aslında bir tek kamera konusunda fark yaratacak şeyler için telefona para harcamaya kıymak mantıklı olabilir. Sırf bu oyunları bi tık daha iyi görüntü ile oynamak için gerekli değil bence.

Aynı görüştyim hocam.

Facebook grupları ve forumlar, "Şu kadar bütçem var, PUBG'de kasmayan telefon arıyorum." mesajlarıyla dolu.

Tek kriter oyun olmuş, başka bir şey önemli değil.

Böylelerinin ne mesajlarını cevaplıyorum ne de tavsiyelerini dikkate alıyorum.

• ssavtak kullanıcısına yanıt

snapdragon 660 olan telefonumda bile call of duty yağ gibi akıyor hocam son model işlemci furyasını hiç anlamayacam.

• Bu telefon ile note 10 pro arasında kaldım.İzlediğim videolarda a52'de ois olmasına rağmen video kalitesi pek iyi değil gibi geldi. Son kullanıcı olarak sizin yorumlarınız nelerdir? Oyun oynamam günlük kullanım için alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Bu telefon ile note 10 pro arasında kaldım.İzlediğim videolarda a52'de ois olmasına rağmen video kalitesi pek iyi değil gibi geldi. Son kullanıcı olarak sizin yorumlarınız nelerdir? Oyun oynamam günlük kullanım için alacağım

Hocam OIS konusunda bir şey diyemem ancak ben telefonun hız testlerine baktığımda kullandığım cihazın videolardan daha hızlı olduğu sonucuna vardım.

Bunun nedenini de o testlerin telefon piyasaya çıkar çıkmaz, güncelleme almadan yapılmasın bağlıyorum.

Videoyla ilgim olmadığından bir şey diyemiyorum ancak fotoğraf kalitesi olarak çok memnunum.

Belki güncellemelerde OIS kalitesi de düzeltilmiştir.

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.