Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A52 modeli 3 yıl ana, 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak. Telefonda ben şu ana kadar yüz tanımanın bazen çalışmaması dışında hiçbir sorun yaşamadım. 7-8 saatten aşağı ekran süresi almıyorum . Xiaomi modeli nedir nasıldır hakkında konuşmayayım ama yazılım konusunda Samsungun önüne nasıl geçtiler anlamadım gerçekten :D Xiaomiler 2. elde de para etmiyor, telefonları deli gibi değer kaybediyor. Neyse ne, isteyen istediğini alır bu arada. Herkes bu bütçede Note 10 Pro seçeneği olduğunu da biliyor. İsteyen gitsin, kendi başlığında bilgi alsın. Burada A52 ile ilgili konuşalım bence mümkün olduğunca. Bu tartışmanın asla sonu yok çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

neyse konu bu değil, ois işi iptal, öyleylse 120 hertz mi yi 400 tl ucuza almak varken neden samsung a52 yazın bugün yarın birini alacağım.

xiaomi yıllarca samsungdan daha stabil yazlım olarak bence bunu geçin. her türlü güncellemeyi veriyor samsungda bir üst androidi alırsan öp başına koy.

a52 çıkana kadar sürekli xiaomi modellerine bakıyordum almak için çünkü özellikleri yüksek ve ucuzdu. ancak hangi telefon hoşuma gitse bir problemi çıkıyordu.

• note 8 pro için çokça 6 ay'da yavaşlamış, takılmalara başlamış yorumları vardı.
    • 9 pro’ya baktım hoşuma gitti ancak kamerası toz alıyormuş, arkadaki kamera çıkıntısı tırnakla açılan dandik bir malzemeymiş. ayrıca ekranda sensör problemi varmış.
    • note 10 lite’a geçtim ancak bunda da ekran sensörü sorunluymuş. telefon görüşmesi yaparken ekran kapanmıyormuş. kapansa kendi kendine açılıyormuş ve yanağınızla ekran sevişmeye başlıyormuş :)
    • redmi note 10 pro'ya geçtim onda da önceki iki telefon gibi ekran sensörü bozukmuş. bu donanımsal bir hata bu arada. yazılımla falan düzelmiyor. inanmıyorsanız forumda ilgili başlıklara gidip bakabilirsiniz.
    • yetmedi mi 11'e geçtim ancak onda da aşırı ısınma ve wifi kopması problemi varmış. belki düzelmiştir takip etmedim.

sonuç olarak xioami benim ilk tercihimdi ancak bu kadar arka arkaya problemden sonra a52'yi uzunca araştırdım, inceleme okudum izledim ve aldım.

haybeden kötülemek kolay ama ben çok şans verdim xiaomi'ye ama paramı çöpe atmak istemem. kimse istemez. sizin iyi deneyiminiz olabilir ama çoğunluğa kulak vermeyi tercih ederim.

• Nachuoul N kullanıcısına yanıt
    Evet biraz kurcaladım çok seçenek yok maalesef.
    Huawei nin hisuite programında telefon ayarlarından tut bütün uygulama verilerine hatta arayüz düzenine kadar herşeyi aktarabiliyordum. Ayrıca resimleri videoları toplu ve hazır klasörlü şekilde aktatıyordu. Resmen Huawei bir ekosistem kurmuştu. İnşallah samsung bu konuda Bi el atar benim içi önemli bir konu. Ama sırf bunun için telefonu kötülemem telefon çok iyi maşallahı var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sadece kamera açısından soruyorum sorumu öncellikle belirtiyim

1 gece çekimi .

2 gündüz çekimi

3 kapalı ev ortamı

4 renk dengesi ve doğallık

5 resim kalitesi..

6 ters ışık çekim performansı

bu kıstaslarda. .redmi note 10 pro mu samsung a52 mi daha önde ?

tek merak ettiğim konu bu .siz ne dersiniz ??

camera sensor diafram aralıgı sensor boyutu . lens kalitesi vs ??

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

sadece kamera açısından soruyorum sorumu öncellikle belirtiyim

1 gece çekimi .

2 gündüz çekimi

3 kapalı ev ortamı

4 renk dengesi ve doğallık

5 resim kalitesi..

6 ters ışık çekim performansı

bu kıstaslarda. .redmi note 10 pro mu samsung a52 mi daha önde ?

tek merak ettiğim konu bu .siz ne dersiniz ??

camera sensor diafram aralıgı sensor boyutu . lens kalitesi vs ??

ben de bunun gibi sormaya geldim ama unutmuşum üç kuruş para verince açılmış bu tarz konular tamamen fan boy dolu.

aynısı xiaomi başlığı altında da böyle.

amd intel konusunda da bunlar böyle, yıllarca amd'den öndeydi intel o zaman gerçekleri söyledik, şimdi amd ryzenle f/p olarak öne geçti bunu diyoruz. biz kimsenin para verdik diye uşakları olmayan eski kullanıcıları özlüyoruz şahsen ama yok hala aynı.

kolay gele sarılıp uyuyun telefonlarınıza (:

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma da burada cihazı savunan falan yok
    Biz doğruları söylüyoruz
    Note 10 Pro konusuna girip son birkaç sayfayı okuyabilirsin yazılım olarak cihaz stabil değil
    Yakın zamanda Samsung kullanıp şu anda xiaomi kullanan kime Sorarsan sor 10 kişiden 8'i Samsung'un yazılımının daha sorunsuz olduğunu söyler

Eğer Bu cihazda Samsung'un kendi işlemcisi exynos olsaydı bu cihazı emin ol Buradaki herkes eleştirirdi

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle. Eleştirecek bir şey olsa yazarız. Ne Samsung fanıyız ne de ücretli çalışanı.

• tekrar bakıyorum da s20 fe modelinde 4k 60fps ve 3x zoomda dahiois var, 500 tl para değil sanırım bunu alırım. onda bir sıkıntı var mı? 120 hz miy hem de.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Işlemci sıkıntı exynos 990 var
    Günlük kullanımda pek bir sorun olmaz ama cihaz genel olarak ılık çalışacaktır
    Ve pil olarak çok çok iyi bir sonuç vermeyecektir ortalama 6 saat civarı anca süre verecektir işlemciden dolayı
    Onun haricinde hem Fiyatına göre özellikle kamera olarak ve diğer özellikleri olarak çok çok iyi bir cihaz

• Üyenin birisi ben xioami yazılımının samsungdan önde olduğunu duyunca gülüşlerimden rahatsız olmuş anlaşılan blok atmakla olmuyor bu işler doğruya doğru gülmeye devam ediyorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryadeniz907 -- 7 Haziran 2021; 7:16:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonla ilgili tek sıkıntım cebimde parmak izinin devreye girmesi. Bi çıkarıyorum telefonu bilmem kaç kere okuyamadığından şifre girmen gerekli diyor. Bu duruma bi çare var mı acaba

• quarezma17 kullanıcısına yanıt

Tıklayınca ekranı uyandır ve telefonu kaldırınca uyandır ayarlarını kapatırsan yapmaz sanırım.

• Ben de başından beri a52 bekleyen biri olarak Samsung'un fırsatçılığı ve amazona hala gelmemiş olması sebebiyle mi 11 lite aldım.ilk Xiaomi kullanımım.kesinlikle xiaomiye haksızlık yapmışım bugüne kadar.yazilimsal tek bi sıkıntı yaşamadım.cihaz akıyor.kamera gece kötü onun haricinde pek bir kusur bulamadım.xiaomi yazılımıyla ilgili sorundan bahsedenler ya eski cihaz kullanıcıları yada beklenti olabilir.ben bu günden sonra rahatlıkla Xiaomi tercih ederim ama aynı fiyatta tercihim yine de daha çok güven verdiği için Samsung olur.

• Hayırlı olsun. Artık alışverişini yapmışsın, arkana dönüp bakma o daha iyidir bu daha kötüdür vs diye. En güzeli cebindekidir :)

• S3datt kullanıcısına yanıt
    İade edebilirim.belli olmaz

• Almak isteyenler için fena fiyat değil (mediamarkt)
    Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: vfnv

Ben de başından beri a52 bekleyen biri olarak Samsung'un fırsatçılığı ve amazona hala gelmemiş olması sebebiyle mi 11 lite aldım.ilk Xiaomi kullanımım.kesinlikle xiaomiye haksızlık yapmışım bugüne kadar.yazilimsal tek bi sıkıntı yaşamadım.cihaz akıyor.kamera gece kötü onun haricinde pek bir kusur bulamadım.xiaomi yazılımıyla ilgili sorundan bahsedenler ya eski cihaz kullanıcıları yada beklenti olabilir.ben bu günden sonra rahatlıkla Xiaomi tercih ederim ama aynı fiyatta tercihim yine de daha çok güven verdiği için Samsung olur.

Hayırlı olsun hocam... Size A52 almayacağınızı söylemiştim :)

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Napiyim aslında a52 istiyordum ama o ilk sorun ardından fiyatın aşırı artması ile xiaomiye bi şans vermek istedim.yalniz hala aklım a52de.amazona gelirse 1 aya kadar alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.