Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.702
Cevap
98
Favori
519.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben başından beri kulaklık hediye etmesi gerektiğini düşünüyordum hâlâ da düşünüyorum.Kulaklik vermeliydi ama cihaz tüm avrupada 6gb ramli 128 gb hafızalı satılıyor.ve yanında kulaklık veriyorlar.bize 8gb gelmiş ama 128 yine fiyati arttırıyor bence bu.keske 6 128 gelip kulaklık hediyeli olsaydı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hala stok yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle rezilce aptalca bir iş görmedim ben. Amaçları ne hala anlamıyorum. Madem stok yok kendi siteleri de dahil diğer e-ticaret sitelerinden ön sipariş alsınlar o zaman. 10 tane getirip satıyorlar sonra stok yok. Bulunmaz hint kumaşı sanki akşama kadar stok mu takip edeceğiz? Dalga geçiyorlar insanlarla. Sorunca da "Biz bilmiyoruz, sitemizi takip edin." diyorlar.

• Ayni şeyi bugün shop.samsung müşteri temsilcisine söyledim.bu model özelinde samsung napiyor anlamıyorum dedim.bi stok yok bi renk yok ne bu böyle diyorum.anliyorum ama bilmiyorum diyor.dalga geçiyorlar.aciklarsin bi tarih o tarihte heryerde her rengi olur.illa samsung alacagim demeyen adam beklemez bunların keyfini alır geçer başka model.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Taksit olayı çok garip bende girip denedim ve peşin fiyatına 9 taksit yaptığını görünce direk aldım. Siyah sipariş verdim arada kontrol ediyorum acaba taksit de bir sıkıntı var mı diye. Ama bildiğin heryerde 9 taksit görünüyor.

Merhaba, Taksit nerede yapılıyor hocam? Link verir misiniz?

• xTheXx X kullanıcısına yanıt
    A52 stokta kalmadığı için yok da.A72 de var

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a72-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV0000032V34?magaza=Hepsiburada

• hakkimutlu H kullanıcısına yanıt

Dostum eğer 1000tl senin için çok ölüm kalım meselesi değilse ki bu fiyatlarda telefon aldığına göre değil. Hayatının hatasını yaparsın, hani diyorsun ki multimedya, kamera. Şimdi s10+ dediğin telefonun ekranı hem dynamic amoled, hdr10+, hem de 2.5k çözünürlük. Kamera dediğiniz de aynı şekilde zaten kıyaslama mukayese etmez. Malzeme kalitesi vs. o konulara hiç girmiyorum çünkü belirtmemişsiniz mesajda. Eğer sadece uygulama kullanır, foto çekmem sadece oyun oynarım deseniz eyvallah ama sizin kullanım ihtiyacınıza göre s veya note serisi haricinde bir telefon almanız gerçekten aptallık olur. Son karar size ait, ama bu ihtiyaçlar için s10+ bırakıp a serisi alırsanız kendinize söversiniz, almayıp denerseniz bana dua edersiniz. Gidin bir mağazaya deneyin s10+ 4999tl almışsınız daha ne..

• xTheXx X kullanıcısına yanıt

Hepsiburada üzerinden alımlarda peşin fiyatına kredi kartına 9 taksit yaptı A52 için. Şuan a72 için deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Hepsiburada üzerinden alımlarda peşin fiyatına kredi kartına 9 taksit yaptı A52 için. Şuan a72 için deneyebilirsiniz.

Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: tirabzonli

A52 stokta kalmadığı için yok da.A72 de var

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a72-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV0000032V34?magaza=Hepsiburada

Teşekkürler hocam.

• ilk çıktığında aldık telefonu samsung shop tan 9nisanda kargoya verilecek demişlerdi. Beklemek baya yordu beni şuan kafama yatan başka bir şey olsa hemen alıcam.

• Siz almışsınız yine bekleyin bence.biz daha diğer sitelere gelmesini bekliyoruz .

• faithme kullanıcısına yanıt

28 Martta aldım. Birde bu süreçte tuşlu telefon kullanıyorum.  Beklemekten ağaç oldum valla.

• Stok sorununu ne zaman çözecekler acaba

• berkan 197 kullanıcısına yanıt

Kamera bu kadar fark eder mi sizce Samsung s10+ ve A52 arasında ? Ne bilim kaç senedir Samsung S serisinde aynı 12 megapiksel sensörü kullanıyor. Bir geliştirme yapmadı. (Kötü demiyorum sadece aynı sensörü 3-4 senedir kullanıyor) yanlış hatırlamıyorsam s8+ modelinde başladı kullanmaya şuan s21 modelinde var ve hatta Samsung s9+- 10+ ana kameralari diyafram açıklığı aralığından dolayı ana kamera olarak bence s20 ve s21'den iyi. Ama.... İşte şöyle bir durum var 2 sene önce çıkan bir model ve yeni model bir telefon guncelleme bakımından konuşmak gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertccc -- 3 Nisan 2021; 12:45:5 >
  • Mertccc M kullanıcısına yanıt
    Gündüz aşırı fark olur mu bilmem ama gece her türlü farkını koyar s10+

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Gündüz çok fark olacağını sanmıyorum ama A52'nin özellikle baskı anlamında fark ettireceğini düşünmüyorum, gece çekiminde s10+ bariz farklı olacağını düşünüyorum sizin dediğinizi düşünüyorum s10+ dinamik diyafram aralığından dolayı

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    Sizin kafanıza takılan tam olarak nedir anlayamadım kamera olarak kazanan belli ekran olarak a50 2'nin ekranı kesinlikle kötü değil fiyatına göre tazeleme hızı haricinde gayet kaliteli bir ekran
    S10 plus'ın ekranı ise çok daha iyi tabii bunun da tazeleme hızı 60 heirs
    Yani ikisi de o konuda aynı ama ekran kalitesi olarak s10 plus çok daha önde
    Batarya olarak a 52 daha iyi bir performans verecektir

Gelelim donanım tarafına evet Samsung'un işlemcisi biraz fazla pil tüketiyor ve ağır yük altında ısınıyor ama performans olarak a 52 den çok daha önde

Yazılım güncellemesi olarak isem a52 daha uzun süre destek alacaktır ama Android tarafından bence bunun pek önemi yok tabi bu kişiden kişiye değişir

• mağazalara 5inde mi 9unda mı gelecek acaba

• Umuyorum artık önümüzdeki haftadan itibaren her yerde bulunabilir olur.tadi kaçmaya başladı bu işin.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.