Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
44
Favori
115.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 275
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 44
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Alpha Centauri (81 mesaj) oktayakgoz (68 mesaj) -KuTLuBeY- (53 mesaj) FlightClub (39 mesaj) cordelio91 (33 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (523 mesaj) Mobil (630 mesaj) Mini (33 mesaj) Uygulama (140 mesaj) (11 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10458 Mesaj

Problemli gözüküyor bence bi format at dene olmadı yeniden rom kur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakan yasak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    671 Mesaj

son güncellemeden sonra öyle oldu şarjı kısaldı son gelen 2 güncellemeyi sevmedim

|
    |
    hakan yasak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan yasak

Merhaba, 3 aylık a51 cihazım çok ısınıyor. gerek telefon görüşmesi yaparken gerek kamerayı açıp 2 3 fotoğraf çekince gerekse oyun dışında normal uygulamaları kullanırken cihaz üst kısmından önlü arkalı ısınıyor. ayriyetten de 2 saat 40 dakika ekran süresi verip %70 pil harcıyor. Hiç oyun oynamıyorum. mobil veri kapalı. wifi ve konum açık. bu normal midir? beni delirtiyor bu cihaz akşamı görmüyor 2 kez şarja takıyorum. bluetooth açıkken de telefon takılıyor, donuyor. bunlar normal midir benim cihaz mı bozuk yoksa

dostum kesinlikle bi problem var normal değil anlattıkların. bi sıfırla telefonu istersen.

|
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj
    Martın 9u geldi bir güncellemeyi veremediler. Bahsedip beklentiye sokmasalar aklıma bile gelmeyecek inceledik vs haberleri çıktı şimdi de gelmiyor.

|
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Nihayet Android 11 güncellemesi geldi

• Yarbay
    5148 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vatan63

şimdi kontrol ettim gelmedi?

|
    |
  • Yarbay
    10458 Mesaj

güncelleme gelmeyenler için smart switch kullanabilirsiniz. banada gelmedi smartswitc ile yüklüyorum şimdi

|
    |
  • Binbaşı
    1895 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vatan63

Bende neden yok 10 mart yaziyor ama

|
    |
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj
    A51 Android 11 ota güncelleme geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    43 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yşahin

A51 Android 11 ota güncelleme geldi
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/30/64/d3/3064d361c65f9a0fda901ba3610c9043.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |
  • Yarbay
    5148 Mesaj
    telefona android 11 geldi

güncelledim

telefonlarımız android 12 ve 13 alacak arkadaşlar

|
    |
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj

çok şükür beklenen güncelleme geldi indiriyor şuanda telefon bakalım nasıl olacak

|
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj

Ben de yükledim. Gayet güzel olmuş. Yükledikten sonra telefonun kendisine gelmesi biraz sürüyor optimizasyon vs yapıyor kasmalar olabilir bir müddet sonra geçiyor bir de yeniden başlatırsınız tertemiz olur.

Simgelerin şekilleri büyüklükleri bildirim merkezindeki blur efekti fps artışları animasyon hızları güzel şeyler olmuş ben beğendim.

|
    |
  • Yarbay
    5113 Mesaj

A50 edge aydınlatma ve edge ekranı gelmiş, size gelen oldumu arkadaşlar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj

Boş alanda çift dokunma ile ekran kilitleme özelliği hoşuma gitti.

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Bu telefonu alalı 1 ay oldu, ilk aldığımdan itibaren insta, whatsapp vb sosyal medya uygulamalarıyla fotoğraf çekince telefonun ara yüzünde kasma oluşuyordu.11 güncellemesiyle düzelir deniyordu yükledim maalesef hala durum aynı.Telefonla ilgili tek hayal kırıklığım bu sanırım.

• Yüzbaşı
    714 Mesaj

Şimdiye kadar hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım ve duymadım, sizin tel de donanımsal bir sorun olabilir
    |
    |
    CH0SENI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    2020 mayıs ayında aldım telefonu, instagram yada Facebook messenger da story bölümünde video yada foto çekimi yap, filtre uygula, mutlaka kasma oluyor. Eşimde de a51 var. Aynı sorun onda da var.

|
    |
  • Er
    11 Mesaj
    10 mart da telefona büyük güncellemeyi kurdum. Cihaz hız bakımından harika çalışıyor. Pil performansı telefonu aldığım ilk yazılım gibi 1,5 gün gitmiyor. 1 günü anca çıkarıyor, ki yeter. Telefona one ui 3.0 kurduktan sonra, sıfırlamak istedim Hard reset atıp. Fakat hata veriyor. Telefon kapalı iken Ses açma ve güç butonuna basınca oluyordu bu işlem. Dediğim gibi update sonrası olmadı. Ayarlardan rwsetledim. Ben yeni update i beğendim. Yazılım çok akışkan. Parmak izi okuyucu sensörü iyi çalışıyor artık. Bir özellik için düzeltme bekledim ama gelmedi. Video çekerken oto fokus duzelmemisler. Video çekerken görüntüde sıkıntı halen devam ediyor. Geçen sene note 4 den geçmiştim. Note 4 dün video kaydı efsane imiş. Aaaaah ah. Yine de güncel yazılım olan bir telefonda olmak güzel 😊

• Yarbay
    5148 Mesaj

yapmadıysanız tasarruf modunu açın, kullanmadığınız uygulamarı devre dışı bırakın,uygulamaların çoğunu derin uykuya alın pil performansınız artacaktır.ayrıca bende android 11'i beğendim telefon harika oldu

|
    |
    erbayer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.