Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon suyun içine girdi açılmıyor ne yapmam lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matherson kullanıcısına yanıt

en düz mantık ve bilindik çözüm pirince koymanktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: HakandN

Hocam açılacak mi

• quote:

Orijinalden alıntı: HakandN

Ne kadar kalmasi lazım

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Bende seneler evvel iPhone dan androide geçtim, orta segment her işimi görüyor hemde 3000 tlye.iphone da 3000 TL olsa geçmek için düşünürüm ama geçermiyim, zor. Android rahatlığı kusura bakmayın ios da yok ve olmayacak. Hemen hemen bütün modellerinde şarz sorunu var çünkü bilerek batarya küçük tutuluyor. 2 senede işlevini tamamlasın yeni model ile değişsin diye. Ha bu arada tek artısı tel. i makul fiyata geri alıp yenisini alabiliyorsun. Buda başarılı satış politikası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalamare -- 7 Şubat 2021; 17:35:57 >
  • Matherson kullanıcısına yanıt

garanti olması için 24 saat bekletin açılması için garanti veremem

• kalamare kullanıcısına yanıt

Yok iki yıla göre ayarlanıyormuş yok bilmem ne.

Şehir efsanesi.

5 sene iPhone 6 kullandım. 2 yılda bir 100-150 verdim batarya değiştirdim başka masraf çıkarmadı.

Şuan insanların ezici çoğunluğunun iPhone almama sebebi pahalı olmasıdır. İnsanımız için iPhone'a ulaşmak ABD'de iPhone'a ulaşmak kadar kolay olsaydı iPhone kullanımı ağızları açık bırakacak şekilde tavan yapardı. Şuan fiyatları saçma mı saçma, 3 bine A51 gibi servis kalitesi olan telefon var mı yok. Appleda zaten karşılığı yok. O yüzden bunu kullanıyorum zaten. 3-4 bine iPhone 12 alınsa kimse yüzüne bakmaz bunun.

Önceki sayfada SE alanlara kızıyorduk bir arkadaşla hala kızıyorum zaten SE saçma geldiği için buna geçtim. Ama kendimizi kandırmayalım. Bu fiyata iPhone alınsa millet gruplar halinde iPhone alır stok yetişmezdi. Premium hissiyat veren alüminyum alaşımlı teklemeyen cihazlarıyla akarlardı.

Arayüz kastığı için telefonu haftada 3 kez otomatik yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. 2014 çıkışlı iPhone 6'yı 1 ay kapatmıyordum tık etmiyordu.

Burada kağıt üzerinde hissedilemeyen şeyler söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 7 Şubat 2021; 18:20:40 >

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    O kadar da değil, abartmayın ıphonu bizde kullandık, çevremde kullandı sorunlu olan insanı çıldırtır. Her markada var böyle olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Ne kadar kalmasi lazım

Alıntıları Göster

su kaçması durumunda bekleyince belki açılır ama zamanla hepten gider. içerisinde ki su zamanla oksit yapar. bu gibi durumlarda güzelce tiner ile temizlenmesi gerekir. yoksa hepten gidebilir cihaz.

• TR ye android 11 ne zaman gelir?

• mrsivri M kullanıcısına yanıt

Heyecanla bekliyoruz.. rus versiyonunu yükleyim dedim ama indirme hızı çok düşük diye vazgeçtim.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt

Bende heyecanla bekliyorum Rus versiyonunu indirsek garanti gidiyormuş doğru mu?

• Garanti problem olmaz da çok uzun sürüyor

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt

emin misiniz ona göre indireceğim

• Merhaba arkadaşlar ben engelliyim hiç yürüyemiyorum hayalimdeki telefonu almak için para biriktiriyorum mi note 10 lite yada a51 almayı düşünüyorum ikisi de güzel görünüyorum ama acaba pişman olmam demi lütfen cevab verin alayım mı almayım mi

• Ben 20 yıldır akıllı telefon kullanırım daha yazılımı değişik diye servisten dönen duymadım ama hep söylenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 13 Şubat 2021; 7:59:45 >
  • Muslumsubasi63 M kullanıcısına yanıt

Bunu alın hocam büyük marka servisi daha iyi. Ekranı düz diğeri kolay kırılır pahalı olur.

• Hocalarım merhaba bu telefonu almayı düşünüyorum bluetooth konusunda hala problem yaşatıyor mu cihaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: scsboi

Hocalarım merhaba bu telefonu almayı düşünüyorum bluetooth konusunda hala problem yaşatıyor mu cihaz?

ben bahsettiğiniz problemi hiç yaşamadım

• scsboi S kullanıcısına yanıt
    Hiç karşılaşmadım
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.