Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.122
Cevap
46
Favori
92.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 236
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 46
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Alpha Centauri (64 mesaj) oktayakgoz (57 mesaj) -KuTLuBeY- (53 mesaj) FlightClub (36 mesaj) cordelio91 (33 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (433 mesaj) Mobil (520 mesaj) Mini (29 mesaj) Uygulama (140 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    672 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Primitive Yordle

Arkadaşlar selamlar.

Haziranda aldığım a51 telefonum aşırı yavaş şarj oluyor. Şarj aletini takıyorum bazen yavaş şarj orijinal şarj kablosunu kullanın diyor bikac haftadır. Cikarip tekrar takiyorum ters takıyorum falan duzeliyo ama cok sinir bozucu. Dun mesela yatarken telefonu sarja taktim yattim. Yataktan gordum yavas sarj uyarisi cikti yine. Dedim amaaan hic kalmamam simdi sabah kalktim telefonu 15 20 dk kullandım bi baktim şarj 55. Sanırım 60a kadar sarj olmus benim 7 saatlik uykumda

Yavaş şarj dedigi de hızlı şarjın kapanmasi falan degil. Bende hizli sarj kapalı ayarlardan aldigimdan beri. Simdi ekstra bi sorun var. Telefonu kullandigim esnada bu bozukluk olursa ben telefonu kullanirken telefon prize takili olmasına rağmen telefonumun şarjı düşüyor

Sarj aletim orijinal. Telefon daha bikac aylık. Bu nedir

Yere falan da düşmedi çok hep kilifli kullanirim zaten. Sarj aletini de sert takip cikardigimi dusunmuyorum.

Samsunga duydugum buyuk güven vardi onceki telefonlarim sirasiyla s6 s3 ve galaxy gio. Annemde de note 3 var. Hic biri bi ariza verip servise gitmedi. Sadece gio samsung yazisinda takili kalmisti o kadar. Rom atinca duzelen birşey. Onu da cok ilkel bir android olmasina bagliyorum.

S3 hazirana kadar babam kullandı sonra s6ya geçti. Yani telefon cok kassa bile sorun cıkarmadı asla. Ondan samsunga güvenim tam sorunsuzluk konusunda ya da ben cok sansliyim ama bu soruna cok gicik oldum. Aynisini yasayan var mi?

Edit: S6 kendi kendine geri tuşuna basıyodu telefonu cok sevdigim icin onu unutmusum

Bu ozelligi yuzunden telefondan netflixte dizi izleyemiyodum. Nedense nadiren kendi kendine basan geri tusu netflixe girince yuzde 100 ihtimalle 850 kere ust uste kendi kendine geri tusuna basiyodu ana ekrana geliyodum yarim saniyede. Sadece pc'den netflix izleyebiliyodum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrus apollonir -- 23 Kasım 2020; 10:13:24 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Ekonomi
Sohbet
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.