Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorun simkarttan kaynaklaniyormus baska bir simkart takinca duzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelmiş alan var mı

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    türkiyeye mi gelmiş ?
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Bana guncelleme gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da gelmedi.alan varmı diye merak ettim

• Banada henüz gelmemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar Türk telekom hat kullanıyorum, Volte arama ayarını açıp daha net ses duymak istediğimde ses kesilmeleri veya robotik sesler duyuyorum karşı tarafla bağlantı sorunları oluyor varmı böyle sorunlar yaşayan veya çözüm önerebilecek birileri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrQuN -- 13 Ağustos 2020; 0:39:23 >
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullanıyorum evde TT wifi var. Hem volte hemde vowifi çok iyi çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Turkcell kullanıyorum evde TT wifi var. Hem volte hemde vowifi çok iyi çalışıyor.
    Hocam ben Volte açtığımda karşı taraf sesimin kesildiğini, sesimin robotik ve değişik geldiğini söylüyor. Birde Volte ve Wowifi tam olarak ne işe yarar bilgilendirir misiniz?

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Volte ile arama gerçekleştirdiğimiz zaman sesiniz ve karşı tarafın sesi normal arama sinyali olarak değil 4G üzerinden data olarak yani internet ile aktarılıyor. 4G Internetin bant genişliği normal arama şebekesine kıyasla çok yüksek olduğu için ses daha yuksek kalitede duyuluyor ve ulaştırılıyor. Vowifi ise aynı işlemi telefonun bağlı olduğu wifi internet üzerinden yapiyor. Ses bagli olduğun wifi internet uzerinden duyuluyor ve iletiliyor.

Volte = Voice over LTE
    Vowifi = Voice over Wifi

Bu arada yurt dışında 100 dolar daha pahali Galaxy A51 5G satışa sunulmuş. Yeni çıkan A51 5G'nin normal A51'e göre üstünlükleri: 5G desteği, daha büyük batarya (4500 mah) ve en önemli fark olarak Exynos 980 ile geliyor.

• VoLTE de sorun yok bende.
    Güncelleme de gelmemiş.

• Whatsapp fotoğraf sorunu yaşayan var mı?
    Whatsapta fotoğraf çekince sola kayık çıkıyor
    Bir de kameradan çektiğim fotoyu whatsapptan birine gönderdiğimde fotoğraf kalitesi çok kötü oluyor
    Bunların çözümünü bilen var mı

• arkadaşlar merhaba bende bu cihazı yeni aldım 3 gündür kullanıyorum. gayet güzel beğendim ancak;
    -instagramda ön kamera çok berbat (çok yakın ekiyor ve kasıyor)
    -menü arayüzünde bir uygulama açarken olan animasyon (başlarda iyi ancak daha sonralarda) kasarak açılıyor.
    bu iki sorunu yaşayan var mı?
    ben güncellemelerle düzeltileceğini düşünüyorum. çünkü 6 gb ram i olan bir cihaz böyle olamaz
  • colourless11 kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorunlar var inşallah güncelleme ile düzelir A51 de kronik sorun galiba herkeste var.
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    bir ön bir arka kamera yapınca geniş açı ve normal kamera arasında geçiş yapıyorsun o yuzden telefonun bugları çok fazla inşallah düzeltir samsung
  • Android sytem webview devre dışı bırakılırsa gmail çalışmıyor. Açılıp kapanıyor. Belki başka uygulamalarıda etkiliyordur. Bilginiz olsun. Önceki cihazda böyle bir durum yoktu.
    Birde gece video çekimlerinde aşırı focus hunting yapıyor. AF kiliti yapmak gerekiyor.

• colourless11 kullanıcısına yanıt
    bizde sorun yok a51 yağ gibi akıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: colourless11

arkadaşlar merhaba bende bu cihazı yeni aldım 3 gündür kullanıyorum. gayet güzel beğendim ancak;
    -instagramda ön kamera çok berbat (çok yakın ekiyor ve kasıyor)
    -menü arayüzünde bir uygulama açarken olan animasyon (başlarda iyi ancak daha sonralarda) kasarak açılıyor.
    bu iki sorunu yaşayan var mı?
    ben güncellemelerle düzeltileceğini düşünüyorum. çünkü 6 gb ram i olan bir cihaz böyle olamaz
    Ben bundan önceki telefonlarda da (iphone dahil) kullanmaya başlamadan önce
    ilk olarak geçiş animasyonları vb. şeyleri kapatıyorum. Sinir bozucu benim için. Tavsiye ederim.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    hocam peki insta kameranızda sorun yok mu yakın çekmek gibi?

• arkadaşlar sizin telefon üretim yeriniz neresi benimki hindistan made ın india yazıyor kutuda sizce bir sorun olabilir mi telefonda hint üretimi oluğu için
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.