Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu aldığım ilk hafta şarj 4000mAh'lık bir telefona göre çok hızlı tükeniyordu fakat 2.hafta itibari ile batarya'nın stabil hale gelmesiyle 4000mAh'ın hakkını vermeye başladı şuan çok memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NUS53EMRE

Telefonu aldığım ilk hafta şarj 4000mAh'lık bir telefona göre çok hızlı tükeniyordu fakat 2.hafta itibari ile batarya'nın stabil hale gelmesiyle 4000mAh'ın hakkını vermeye başladı şuan çok memnunum.
    telefonu aldığımız gün sarj %0 da geldi. Gün içerisinde oyun vs oynanılmamasına rağmen 5 saatin üzerini göremedi hiç ekran süresi.

arayüz takılmaları çok daha ayrı birşey.

Telefon sarjı 1.5 gün gidiyor ama sosyal medya bile çok az kullanılıyor. 1 aylık sürede ortalama ekran süresi 3 saat civarı.

bize bozuk cihaz geldi ozaman. Servise veren diğer kişilerede bozuk cihaz geldi.
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Şu kasma sorunları yaşayan kesim yaklaşık olarak %40 gibi foruma bakarak konuşursak. Fakat benim gibi bu sorunları yaşamayan büyük bir kesim daha var ki bu da 1 ve 2. parti(üretim) telefonları olduğunu doğruluyor gibi.

• biz memnunuz a51 güzel cihaz sorun yok
  • frhtzn F kullanıcısına yanıt
    cihazı sattım ben kurtuldum parasını haketmeyecek bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 17 Mart 2020; 15:8:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafaneta M kullanıcısına yanıt
    ben de alacaktım ama kasma ve şarj sorunu olduğunu idda edenler var.sizde bir problem var mı ?telefonu nereden aldiniz?

• NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    Şu kasma dediğiniz olayın bir videosunu yayınlarmısınız. Merak ettim nasıl bir sorunmuş.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum doğrusu, telefon sorunsuz yağ gibi akıyor bende.

• 2 haftadır kullanıyorum. Daha önce samsung dan a5 2017 , note 8 ve en son s10e kullandım. S10e den sonra kasma yada yavaşlık hissetmedim. Kamera olarak bir s serisi kadar olmasada gayet iyi sonuçlar alınabiliyor. Yazılım güncellemeleri ile daha da iyi duruma gelecektir. S10e den sonra beni bu telefonda en çok mutlu eden batarya süresi oldu malum s10 serisi malesef bu konuda herkesi epeyce üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper1122 -- 17 Mart 2020; 20:53:57 >
  • Bugun sabah uyandığımda saat 7 de 25 şarj vardı şu an 12
    de ben memnunum vatandan aldım biraz pahalı oldu ama finansbank 6 ay 0 taksitle aldım
    Pubg normalde oynamam

• A51 kullanıyorum memnunum ancak klavye mikrofonu yazıya geçirirken ne olduysa nereye tıkladıysak yanlışlıkla şimdi klavye mikrofonuna tıkladıgımda açılıyor ama konuştuğumu yazıya geçirmiyor. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

• Boom Beach oyununda feci şekilde kasıyor telefon. 10 gün oldu alalı. Başlarda memnundum fakat bu kasma sorunu can sıktı. Merak edenler Boom Beach oyununu indirip bir kaç gün denesin anlayacaklar beni.

• Bu telefonu android 9 a cevirme imkani olurmu belki daha stabil olur?

• 34GKN35 3 kullanıcısına yanıt
    Telefon Android 10 hali ile gayet stabil zaten ayriyetten telefon direk Android 10 ile çıktı 9 yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: NUS53EMRE

Telefon Android 10 hali ile gayet stabil zaten ayriyetten telefon direk Android 10 ile çıktı 9 yok.
    Bunca insan uyduruyormu hocam size problemsiz uretim partisinden telefon gelmesi genel durumu degistirmiyor. Sony z3 gibi cok eski bir telefondan gectim a51 e antutu puanlamasinda bile daglar kadar fark var a51 cok daha iyi kagit uzerinde ama z3 ten daha cok verim aliyordum. 3 haftalik telefon o kadar para saymisim moralimi tahmin edebiliyormusunuz. Samsung turkiye servise yonlendirdi yeniden yazilim yuklemesi yapilacak bakalim ne sonuc cikacak

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    telefonu nereden aldınız merak ettim?

• frhtzn F kullanıcısına yanıt
    Turkcell'den tahhaütlü aldım hocam 12 ay.
    Ama valla kullandıkça pişman ediyor. Pencerler ve uygulamalar arası geçiş yaparken bi takılma söz konusu. Kararsızlık var sanki. Herkes yeni diye diyor güncelleme aldıkça düzelir filan diyorlar ama sanmıyorum. Tekrar iphone'a geçiş yapana kadar idare edicez artık.
    Samsung'a soruyoruz fabrika ayarlarına dönün diyorlar daha telefon 1 haftalık niye böyle birşey yapayımki, aklıma gelecek herşeyi denedim kapadım bazı şeyleri açtım filan nafile, devamlı bi kasıntı söz konusu.

• Arkadaslar telefonla konusurken 2 3 dakika sonra ekran ust kismi sizde de ısınıyor mu ? Hem arkadan hem ekrandan cok isiniyor gibi geldi diger telefonlara gore. Sizde de durum boyle mi

• Whisper911 W kullanıcısına yanıt
    Uzun süre konuşmalarda ufak bir ısınma oluyor o kadar

• Telefon güzel gösterişli ama şarj konusunda biraz daha iyi olabilirdi

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.