Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A500FQ MODEL recovery is not seandroid enforcing sorunu için çözüm önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Telefonu açtığımda birinci fotoğraftaki görüntü geliyor SAMSUNG GALAXY A500FQ MODEL recovery is not seandroid enforcing sorunu için çözüm önerisi
    İnternette yaptığım aramalarda anlatılanları uyguladım. Home tuşu + ses kısma + power tuşuna aynı anda basıtığımda SAMSUNG GALAXY A500FQ MODEL recovery is not seandroid enforcing sorunu için çözüm önerisi
    Bu görüntü ekrana geliyor. Bu görüntü ekrandayken ses artırma tuşuna basıtığımda da SAMSUNG GALAXY A500FQ MODEL recovery is not seandroid enforcing sorunu için çözüm önerisi
    Bu görüntü geldi.
    Bu cihaza ne olduğunu öğrenmek ve benim yapabileceğim birşeyler varsa düzeltmek istiyorum.
    Cihaz sadece fabrika ayarlarına mı döndürülmüş, root mu yapılmış, yoksa komple format mı atılmış?
    Önce sorunun ne olduğunu öğrenmek ardından da çözüm önerilerinizden yararlanmak istiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Denediğim bir kaç yöntemi de paylaşayım. Odin isimli programı bilgisayarıma yükleyip recovery ve rom yazılımı yüklemeye çalıştım ama bu çalışır durumdaki androidlere uygulanıyormuş heralde.

Üç tuşa aynı anda basıp ses tuşuyla çıkan seçeneklere basarak düzeltme gibi bir seçeneğim yok. Üç tuşa basarak yapılabilen şeyler sadece görüntüdekiler.

Cep telefonlarından,yazılım ve donanımlarından fazla anlamıyorum. Hani anlatacak olursanız, anlamayacak olursam cahilliğime verebilirsiniz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.