Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.535
Cevap
97
Favori
1.029.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara da nereden alabiliriz bu telefonu? En geç yarına eşime alacağımda şuan hiçbir yerde bulamıyorum. Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Optimum Mediamarktda 10 tane vardı ben alırken. Arayıp stok bilgisi alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Ben bir testte bir miktar fark gözlemlemiştim diye hatırlıyorum. Sonuç olarak s8 1 günü rahat çıkartabilen bir cihaz, tabikide a50 daha iyi batarya süresi sunuyor ama kamerasından tut işlemcisine o fiyatı haketmiyor. 1500 e m20 alsın batarya isteyenler veya 2300 e mate 20 lite.
    Bu telefona bu para verilir veya verilmez bunu isteyen tartışabilir, bi' ara Mate 20 Lite düşünmüştüm sonra baktım A50 çıkmış, bi' tık daha iyi GPU daha iyi ekran, daha iyi batarya, daha iyi kamera(mate 20 lite'dan kötü bi' kamerası olduğunu düşünmüyorum) sevdiğim yeni bi' arayüz ve peşin fiyatına taksitle alabileceğim için 500tl fazla verip A50 almak benim için daha mantıklı geldi. Bakın bunlar benim düşüncem, kıyaslamaları da kendi ihtiyacıma göre yaptım. Çok manyak bi' işlemci istesem evet daha uygun fiyata alternatifleri var ama totelde Samsung benim ihtiyaçlarıma daha çok karşılık veriyor ve benim gibi düşünen kişiler için hala iyi fiyat olduğunu düşüyorum. Kötü yanlarına da kötü derim benim için sıkıntı yok

Çok para harcamaya alışmışsın diyen gereksiz arkadaşa da bi' şey demiyorum, kendi kendine eğleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

Bu telefona bu para verilir veya verilmez bunu isteyen tartışabilir, bi' ara Mate 20 Lite düşünmüştüm sonra baktım A50 çıkmış, bi' tık daha iyi GPU daha iyi ekran, daha iyi batarya, daha iyi kamera(mate 20 lite'dan kötü bi' kamerası olduğunu düşünmüyorum) sevdiğim yeni bi' arayüz ve peşin fiyatına taksitle alabileceğim için 500tl fazla verip A50 almak benim için daha mantıklı geldi. Bakın bunlar benim düşüncem, kıyaslamaları da kendi ihtiyacıma göre yaptım. Çok manyak bi' işlemci istesem evet daha uygun fiyata alternatifleri var ama totelde Samsung benim ihtiyaçlarıma daha çok karşılık veriyor ve benim gibi düşünen kişiler için hala iyi fiyat olduğunu düşüyorum. Kötü yanlarına da kötü derim benim için sıkıntı yok

Çok para harcamaya alışmışsın diyen gereksiz arkadaşa da bi' şey demiyorum, kendi kendine eğleniyor.

Alıntıları Göster
    Gm9 pro kamerası daha iyi ve 1650 lira. Bataryasıda 3800, ekranda parmak izi hariç a50 den geri kalır hiçbir yanı yok. Daha iyi gpu dediğinde g72 mp3 oyunlarda snapdragon 660 yı geçemiyor. 1500 liralık m20 de g72mp2 var zaten. Bu telefon 2300 den fazla etmez yakında sert düşer zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Gm9 pro kamerası daha iyi ve 1650 lira. Bataryasıda 3800, ekranda parmak izi hariç a50 den geri kalır hiçbir yanı yok. Daha iyi gpu dediğinde g72 mp3 oyunlarda snapdragon 660 yı geçemiyor. 1500 liralık m20 de g72mp2 var zaten. Bu telefon 2300 den fazla etmez yakında sert düşer zaten.

Alıntıları Göster
    Snapdragon 660'ı geçemiyor mu? Haklısın Kirin 710'u da geçemiyordur. Daha telefonu doğru dürüst gören yok ama nedense bütün telefonların kamerası A50'den iyi oldu birden, enteresan. Ayrıca ben cümlemde bu fiyata daha iyi kamera yok mu dedim? Hadi hepsini geçtim;

Sadece işlemci ve fiyat odaklı düşünsem f/p'nin kralı Meizu X8 alırdım, sadece kamera ve fiyat düşünsem evet Gm9 Pro alabilirdim, ama fiyatı daha uygunda olsa o ekran kasa oranında bi' telefonu almam. Peşin param olsa bu fiyata Meizu 16th alırdım büyük ihtimalle. Yani lafın kısası benim ihtiyaçlarıma ve hesabıma bu daha uygundu ve aldım, insanlara dünyanın en büyük kazığını yemiş gibi ve herkes sizden daha az zekiymiş gibi davranmayı bırakmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Arkadaşlar bu telefon Type-C ama Samsung yanında hediye olarak verdiği 10.000Lik PowerBank Micro Usb çıkışlı???
    Telefonu şarj ederken sıkıntı yok ama powerbanki şarj ederken kutunun içinde çıkan micro-usb kablo ile şarj etmek gerekecek. Aynı modelin type-c girişlisi var aslında onu gönderseler daha iyiymiş. Bunlar ellerinde fazla kalmıştır işte Diğer ülkelerdeki ön-siparişlerde micro-sd kart hediyesi var, o çok daha güzel olurdu.
  • quote:

Telefonu şarj ederken sıkıntı yok ama powerbanki şarj ederken kutunun içinde çıkan micro-usb kablo ile şarj etmek gerekecek. Aynı modelin type-c girişlisi var aslında onu gönderseler daha iyiymiş. Bunlar ellerinde fazla kalmıştır işte Diğer ülkelerdeki ön-siparişlerde micro-sd kart hediyesi var, o çok daha güzel olurdu.

Alıntıları Göster
    Hediye sonuçta yapacak bir şey yok. Ben ayrıca Vatan Bilgisayar'dan 50TL ekstra indirimle aldım cihazı.
  • Bugün A50 sahibi oldum. A50 'den yazıyorum. Ilk izlenimim çok olumlu. Ancak parmak izi okuyucu vasatın altında. Telefonu elime alınca almak zorunda kaldım tasarım o kadar harika. Tavsiye ederim. Mavi renk çok güzel

• celik44 kullanıcısına yanıt
    ulteasonic parmak izi okuyucu aslında aynı teknoloji sitesinde de yazıyor

• Telefona kılıf alan var mı acaba? Benim telefonum siyah, ekran çerçevesi siyah diye siyah renk tercih ettim.
    Kılıf konusunda bunu düşünüyorumhttps://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m10-m20-a30-a50-kilif-airbag-anti-shock-silikon-P54730180
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Telefona kılıf alan var mı acaba? Benim telefonum siyah, ekran çerçevesi siyah diye siyah renk tercih ettim.
    Kılıf konusunda bunu düşünüyorumhttps://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m10-m20-a30-a50-kilif-airbag-anti-shock-silikon-P54730180
    Denemedim ama benim de aklımda şu var;

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-a50-kilif-sm-a505-koseleri-lazer-kaplamali-silikon-P331038263?icid=990006_prudsys_ordersuccess&recId=jtop0xei-5zfhqt24o8j-S.W_BASK.C.buyaddtocart-0tfsm3g
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willian

Direk ingye baş vurdu hemen ordan faizsiz vade farksız 12 aya böldü hocam
    Shop.samsung dan ing kartıyla alıncamı 12 ye boldu ,yonlendirme yapıp ? ,sitede y.kredi yazıyor
  • Bu forumda ne kadar çok ukala adam var ya, hangi birine cevap yazasın..

Ya hû adam beğenmiş bütçesine uymuş almış ne diye hakaret ediyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HARBINGER

Optimum Mediamarktda 10 tane vardı ben alırken. Arayıp stok bilgisi alabilirsiniz.
    Sağolun hocam. Artık yarına kaldı gider bir bakarım.

• quote:

Snapdragon 660'ı geçemiyor mu? Haklısın Kirin 710'u da geçemiyordur. Daha telefonu doğru dürüst gören yok ama nedense bütün telefonların kamerası A50'den iyi oldu birden, enteresan. Ayrıca ben cümlemde bu fiyata daha iyi kamera yok mu dedim? Hadi hepsini geçtim;

Sadece işlemci ve fiyat odaklı düşünsem f/p'nin kralı Meizu X8 alırdım, sadece kamera ve fiyat düşünsem evet Gm9 Pro alabilirdim, ama fiyatı daha uygunda olsa o ekran kasa oranında bi' telefonu almam. Peşin param olsa bu fiyata Meizu 16th alırdım büyük ihtimalle. Yani lafın kısası benim ihtiyaçlarıma ve hesabıma bu daha uygundu ve aldım, insanlara dünyanın en büyük kazığını yemiş gibi ve herkes sizden daha az zekiymiş gibi davranmayı bırakmalısınız.

Alıntıları Göster
    Evet geçemiyor gpusu 1500 liralık m20dekinin 1 çekirdek fazlası, pubg de kasıyor gpu su yetersiz. Bütün telefonların kamerası iyi değil ama o fiyat segmentindeki her telefonun kamerası a50 yi tokatlar. Youtube da zaten bir sürü videosu var. 1080p 30 fps çeken yukarısına çıkamayan çıksada eis olmayan bir kamerası var. Galaxy a9 un balon kameraları gibi.

İnsanlara kazık yediğini ifade ediyorum almayın düşsün fiyatı öyle alın. 300-500 lira ucuz 1 ay sonra o zaman alırsınız.
  • Kılıf konusunda çok alternatifimiz yok sanıyorum şu an için. N11 deki köşeleri lazer kaplamalı siyah renk kılıf ve 1 adet temperli camdan sipariş ettim bakalım gelsin..

• Bugün telefonu inceledim tasarım çok iyi ama kamera vasatın altında. Almak isteyenler teknik özelliklere aldanmayıp önce cihazı görsünler çünkü 3 kamera olmasına rağmen gerçekten kötü çekim yapıyor.
  • Kasıyor mu? :) Bunlar adı üstünde orta seviye telefon. Bu cihazlarlar (Bazıları hariç...) Dengeli düzey üzeri zaten takılma olmadan ve kasmadan kolay kolay oynayamazsınız o oyunu...

Buyrun şurada (https://youtu.be/2CbjfBblZ7g?t=5) a7 2018 modeliyle bile alınan bir test mevcut. a7 2018 hem dengeli hem de HD de çok rahat ve kasmadan oynattı oyunu... (Isınma durumunu bilemem tabi...) Ki gördüğüm kadarıyla bu cihaz a7 2018'in bir tık üstü. Kiyas.la'dan özelliklerine bakabilirsiniz her iki telefonun...

4 yıllık telefonum olan S5'i o kadar temiz kullanmama rağmen artık ne kadar batarya değişirsem değişeyim kullanılamaz hale geldi. Yeni uygulama güncellemeleriyle beraber (Yeni donanımlara göre adapte edilen google hizmetleri ve güncellemeleri özellikle...) batarya vampiri haline geldi. 1 haftadır telefon inceliyorum, kullanan arkadaşlardan ve internetteki yorum ve videolardan izlenimlerim;

- Huawei mate ve p20 lite: Isınma, donma ve takılma sorunları, oyun harici uygulamalarda bile kirin işlemciye bağlı darboğaz sorunları... IMEI klonlama sorunları... Günlük kullanımda bile ısınma ve donma sorunları mevcut. Telefonu sıfırlayıp test etme şansım oldu, normal kullanımda bile videolarda ve uygulamalarda takılma ve donmalar var.

- Xiaomi mi 8 lite: Bu cihaz malzeme kalitesi bakımından göz doldurmasına ve performansına rağmen yazılımsal sorunlar yüzünden çöp haline gelmiş. Wifi sorunları, güncelleme veya da 1-2 haftalık kullanım sonrası operatör ve sinyalizasyon sorunları, teknoloji marketlerden alınan telefonlarda bile ithalatçı garantili çıkması (Xiaomi Türkiye denilmesine rağmen), üstelik teknoloji market ve diğer telefon satan dükkanlardaki art niyetlilerin IMEI'leri satış öncesi not edip klonlamaları...

- General Mobile'a empatim var. Evde kullanan olduğundan ve çevremden biliyorum. Telefonları maalesef 1 yılı doldurmadan hakkın rahmetine erişiyor. Biraz daha uğraşıp daha göz doldurur telefonlar üretmeleri lazım.

Benim kişisel görüşlerim bunlar... 4-5 yıldır kullandığımdan değil, Samsung her zaman Samsung'dur. Tamam, ekran burn sorunları ve yazılımsal sorunları tabii ki var, ama en azından büyük şehirlerde yaşayanlar olarak teknik servis bulup muhatap olabiliyorsunuz, yazılıma bağlı çok fazla abuk sorun yaşamıyorsunuz, aldığınız cihazla günlük kullanım, orta veya ileri seviye v.s. oyunlarınızı oynayabiliyorsunuz. Yukarıda saydığım markaların ise daha çoook yolu var. Belki 1 sene sonra tekrar değerlendirmek lazım.

Ben şahsen bu cihazı ya da a7 2018'i düşünüyorum. En azından stabilite açısından... Bilmediğim markaya itibar edip saç baş yolmaktan iyidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 26 Mart 2019; 8:43:56 >
  • texmo kullanıcısına yanıt
    İng hesabim yoktu. Direk başvuru yaptı. Oldu bitti herşey 30 dk içinde hocam

• celik44 kullanıcısına yanıt
    Ankamall samsung bayiden aldım. İng hesabim yoktu direk başvuru yaptık geri kaşan kısmı böldüler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.