Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güvenli bir şekilde devre dışı bırakabileceğim veya kaldırabileceğim sistem uygulamalarının listesi var mıdır önemli şeyleri devre dışı bırakmak istemiyorum.
  • Root yapmadan bixby falan gibi şeyleri kaldırmak istiyorum mümkün müdür?
  • Ayrıca telefonumu sıfırlamadan önce bütün fotoğraf video müzikleri sd carda otomatik aktarma gibi bir şansım var mı tek tek uğraşmak istemiyorum açıkcası.
  • Bu ay ki güncelleme gelmedi
  • Smart switch de üstte sd karta aktarmada istediğini seçip karta yedekleyebilir ve geri aktarabilirsin 👍
  • Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Gelse ne değişiyor ki
  • Hindistan romuna kullanan var ise Samsung SmartSwitch uygulamasını hem telefona hem pcye kurup güncelleme yapsınlar. Yüklüce bir güncelleme gelmiş. Şubat güvenlik güncellemesi var.

• Tsunmys kullanıcısına yanıt
    Smartswitch romun hepsini yüklüyor telefona ondan boyutu büyük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 1 Mart 2021; 8:40:25 >
  • Bu ne demek oluyor? Android 11 den önce mi gelecek One UI 3.0? Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
    Hayır
    Hayır
  • Beyler bugün telefonum arka kamerasını bir açtım ve odaklanmadigini farkettim. Sorun kesinlikle donanımsal değil daha 1-2 saat önce fotoğraflar çektim ancak şimdi ne olduysa arka kamera bir türlü odaklanmıyor.
    Edit1: Kamera ilk açıldığında kesinlikle normal ve uzak mesafede odaklanmıyor ancak bir cismi iyice dibine soktugumda odakliyor ve daha sonra normal mesafe ve uzaktaki cisimleri de odaklamaya başlıp olması gerektiği gibi çalışmaya başlıyor ancak her açtığımda bu işlemi tekrarlamam gerekiyor.
    Edit2: Şubat güncellemesi ile belki düzelir dedim ve yaptım ancak bu sefer dibine sokunca da odaklanmayan bir duruma geldi ve 1 saat internetten okuduğum klasik şeyleri yapmama rağmen hiç bir şey degismezken an itibariyle bir anda kendi kendine düzeldi. umarım bir daha bozulmaz tekrardan.
    Edit3:Telefondan ne zaman varsayilan kamerayı açsam fokus gidiyor her gittiğinde parmağımla hafif dokundurup çekiyorum düzeliyor ardından g-cam ile devam ettiğimde sorunsuz kullanıyorum ancak ne zaman varsayilan kameraya girsem tekrar gidiyor fokus. Dahili kameranın eski sürümlerini denemek istiyorum ama bunu silip onları nasıl kullanacağım hakkında fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf_Ozkan -- 2 Mart 2021; 15:23:47 >

• Yusuf_Ozkan kullanıcısına yanıt
    1920*1080(30fps) aynı mı, burda da odaklanma sorunu var mı...
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Video ayarları öyle hocam 16:9 1080p 30fps, ek olarak Şubat güncellemesini yaptım şimdi belki düzenlir diye ancak bu sefer yakından odaklanma da gitti hiçbir türlü odaklanmıyor artık.
    apk'lı yüklediğin bir uygulama yapıyor olabilir yedeklerini alıp bence hard format at... hard formattan sonra düzeliciğine inanıyorum yine düzelmezse servis sıfırdan yazılım atsın ana yazılımdan kaynaklanıyor olabilir...
    not: ben 1080p 30fps deneme yaptım yakın ve uzak odaklanma gayet güzel çalışıyor, bir saniyede odaklanma oluyor

Kamerayı ayarlar kısmından sıfırlamayı dener misin?

• Tsunmys kullanıcısına yanıt
    denedim başarısız maalesef ama sorunun donanımsal olduğunu düşünmeye başladım. Kameraya parmağımla dokunduğunda elektrik çarpar gibi bir cızırtı sesi geliyor ve odaklamaya başlıyor sorunsuz. Hayatımın en tuhaf sorununu yaşıyorum :DDD

Seninkinden bağımsız br şey dikkatimi çekti. Numara çevirme ekranı var ya orada numaralara basarken (tuş sesleri kapalı) kameradan sesler geliyor. Çok sessiz bir ortamda kafamı kameraya yaklaştırıp numaralara basıyorum çıt çıt ses geliyor, odaklanma sesi gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogan -- 3 Mart 2021; 22:37:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.