Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşlemci eskidi maalesef :( Çok fazla uygulama açınca da belirli takılmalar oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayan var mıdır bilmiyorum ama pubg'de normalde herhangi bir takılma söz konusu değilken bootcamp gibi kalabalık yerlere atlayınca fps çok düşüyor. Sizde de böyle mi yoksa sorun benim telefonumda mı?

• Merhaba dostlar, ekranı bozdum sıvı teması oldu cam kenarından su sızmış telefona. Yakın zamanda ekran tamiri yaptıran oldu mu acaba kaça mâl olur, bu hali ile kaça gider ne tavsiye edersiniz?

• Serviste yaptırın muhakkak. J7 Pro vardı. Ekranı kırıldı. Dışarıda 500-600 fiyat çekiyorlardı. Orjinal Samsung serviste 400 liraya değiştirdim.

https://www.samsung.com/tr/support/ekran-degisimi-fiyat-bilgisi//

Linkte mevcut. 510 TL A50'ler. J7 Pro zamlanmış :)

• Tsunmys kullanıcısına yanıt

İlginiz için çok teşekkür ederim, servisi aradım, 550+iiçilik dedi, 200 tl'de işçilik 750 liraya yetkili serviste tamir olacak inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 17 Şubat 2021; 17:23:48 >
  • a50 telefonumu leptobumun touchpadinin yanındaki boşluğa sürtünce kendi kendine açılıyor. Sizce bu neden oluyor arkadaşlar hiçbir tuşa basmıyorum. Başka telefonlarda denedim onlar açılmıyor sadece benim a50 telefonum

-not: çift tıklama , kaldırdığında açılma gibi şeyler kapalı sadece güç tuşu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supegu -- 17 Şubat 2021; 23:8:59 >
  • supegu S kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde iphone kulaklığını sürtüncede açılıyor
  • Açıkken sürttüğümde ekranda gidip gelmeler yaşanıyor sanırım manyetik birşeyler oluyor fakat 3 farklı telefon modeli denedim onlarda olmadı

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt

Tavsiye Edilen Ekran Değişimi İşlem Fiyatı (KDV dahil)

(Ekran, ekran bandı, işçilik ve S/Note serisi modellerde batarya bedeli dahildir.)

İşçilik dahildir diyor. Sadece 510 TL vereceksiniz. Orjinal Samsung servisine gittiğinizden emin misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

İlginiz için çok teşekkür ederim, servisi aradım, 550+iiçilik dedi, 200 tl'de işçilik 750 liraya yetkili serviste tamir olacak inşallah.

Hocam bir yanlışlık olmasın? Birkaç ay önce yetkili Samsung servisi olan Mecidiyeköy KVK'da ekran değişimi ücretine 500 lira gibi bir ücret ödedim. İşçilik filan yok her şey dahildi. Mesai bitimine kalmadan giderseniz ve yoğunluk yoksa birkaç saat içinde teslim de ediyorlar.

Henüz kargolamadım, yollar kapalı, yetkili servisin numarasını aradım ,onlarda maltepedeki servisin numarasını verdiler, acaba mecidiyeköydeki servisin bir numarası var mı?

Böyle bir işçilik ücreti ilk defa duydum, ekran fiyatları bile 300-400 lira civarı iken , ekran fiyatı kadar işçilik ücreti vicsansızlıktan başka birşey değil, 110 dolar neredeyse telefonun üretim maliyetidir, nerede yaşıyoruz arkadaşlar, ne biçim iştir bu. @Rocha

Maalesef denetim mekanizmasi yok.

Doviz kuru yuksek olsa da ben türk ticaretcinin haysiyetsiz oldugunu düşünüyorum. Doviz bahane edilerek (haddinden fazla) bütün bu pahalılık bize normallestiriliyor gibi geliyor artık.

3 - 4 haneli rakamlar cebimizden cikmadan hic bir isimizi halledemez olduk. Sonumuz iyi degil diyecegim de zaten sona gelmişiz.

Yazık...

• Serkan Murat Yıldırım kullanıcısına yanıt

Malesef sona doğru flapları açılmamış uçak gibi gidiyoruz , ne ticaret ahlakı, ne haysiyet ne başka birşey için yaşıyor bir kısım, herşeyini paraya endekslemiş.Allah bırakmasın yanlarına, milletin kuruş kuruş artırdığı paraları bu fırsatçılar çalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 21 Şubat 2021; 0:3:24 >

Pendik tren istasyonunun orada KVK var. Orada da aynı fiyata 510 tlye ekranı değiştirebilirsiniz.

Bilgi icin ekstra tesekkurler.

Bir ara bende ugrayacagim iyi oldu bu pratik bilginiz.

Gunaydin guzel bir gun olsun

• Bugün güncelleme var mı diye kontrol edeyim dedim 15 20 saniye taradıktan sonra şu hata mesajını verdi:"Unable to update the software. a network or server error occurred. try again later" internette arattım maalesef düzgün bir kaynak yok. Çözümünü bilen var mı neden bu hatayı veriyor?(telefonum rootlu değil ve daha önce de yapmadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ilitharath -- 19 Şubat 2021; 20:38:47 >
  • Ilitharath kullanıcısına yanıt
    Bende de türkçesini verdi hatanın normaldir update gelmediği için
  • Format attıktan sonra Google suit üzerinden çalışan şirket epostamı senkronize edemiyor. Google workspace hesabı. Bu konuda mutlaka çözüme ulaşan vardır. Yardımcı olur musunuz? Epostalarımı senkronize edemiyor. " Senk. şu anda sorun yaşıyor. kısa zamanda geri gelecek" uyarısı var. Ama gelen giden yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alesis -- 21 Şubat 2021; 11:20:19 >
  • 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.