┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masa├╝st├╝3 Mobil
5 sn
11.139
Cevap
134
Favori
899.220
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (619 mesaj) Avengers.90 (494 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (306 mesaj) efem-35 (237 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3189 mesaj) Mobil (4308 mesaj) Mini (595 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    2545 Mesaj

Merhaba, Miui 12 romu var YouTube'da, deneyen kullanan var m─▒ arkada┼člar, Samsung kalitesiyle Miui deneyimlemek istiyorum, ├Ânceden discovery 1 cihaz─▒mda stock rom yerine y─▒llarca miui 7-8 kullanm─▒┼č memnun kalm─▒┼čt─▒m.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    901 Mesaj

Kendi aram─▒zda bir telegram grubu mu a├žsak, bu ara herkes telegramdayken fena gitmez sanki. Dosya, bilgi payla┼č─▒m─▒ a├ž─▒s─▒ndan g├╝zel olabilir.

Bu arada ben son g├╝ncellemeyi be─čendim. Sanki ekran ve tasar─▒m daha ├Ârt├╝┼č├╝r olmu┼č, yaz─▒ tipi biraz de─či┼čmi┼č gibi geldi bana.

Ancak ilk ├ž─▒kt─▒─č─▒ zamanki sade, ├Âzelliksiz halini ├Âzlemiyor de─čilim ilk zamanlar daha basit ve renkliydi sanki. (Android 9) ┼×imdi Samsung kendi uygulamalar─▒n─▒ yeni modeller i├žin de g├╝ncelledi─či i├žin arada kafam─▒n kar─▒┼čt─▒─č─▒ oluyor mesela Samsung Notes uygulamas─▒ tamamen Note serisi i├žin ideal ve Dosyalar─▒m, Alb├╝m gibi uygulamalar─▒n eski stili daha g├╝zeldi... diyorum elimizde note 20 olsa harika olurdu. Bir de Windows i┼čbirli─či sa─čolsun s├╝rekli microsoft hesab─▒m─▒ ba─člamam─▒ istiyor ve onlar─▒n onedrive, office, outlook uygulamalar─▒n─▒ kullanmam─▒ tavsiye ediyor. Ho┼č ama gerek var m─▒yd─▒ bilmiyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2282 Mesaj

Telefonu ald─▒─č─▒m g├╝nden beri(y─▒l oldu) g├╝ncellemedim  ├çok bi ┼čey kaybediyor muyum? 

• Yarbay
    6132 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: EliNTeR

Telefonu ald─▒─č─▒m g├╝nden beri(y─▒l oldu) g├╝ncellemedim  ├çok bi ┼čey kaybediyor muyum? 

Mutlaka güncelleyin hocam. Performans olarak kesinlikle daha iyi.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Yarbay
    6798 Mesaj
    ayl─▒k günceleme yolda galiba....
    |
    |
  • Binba┼č─▒
    1380 Mesaj
    Arkada┼člar M serisinde ekran kaydetme yokmu┼č. Telefonumuz─▒n k─▒ymetini bilelim😃
  • Yarbay
    5636 Mesaj

M51'de de mi yokmu┼č? Ne garip bir i┼čleyi┼č var Samsung da

|
    |
    tirabzonli kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    2282 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: #Ramazan

Mutlaka güncelleyin hocam. Performans olarak kesinlikle daha iyi.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Ya milletin pil performans─▒ k├Ât├╝le┼čti vs yorumlar─▒n─▒ g├Ârd├╝k├že uzakla┼č─▒yorum 

|
    |
  • Te─čmen
    126 Mesaj

Merhaba, Hem A50 Hem M51 cihaz, da

Ekran kay─▒t ├Âzelli─či var.

|
    |
    thelordof kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    5636 Mesaj

Te┼čekk├╝r ederim.

|
    |
    tetova34 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    867 Mesaj
    Merhaba herkese,

H─▒zl─▒ ┼čarj destekleyen bir ┼čey alaca─č─▒m, ┼čunlar─▒ be─čendim, daha iyi daha uygun fiyatl─▒ ürünler biliyor musunuz?

https://www.amazon.com.tr/dp/B081QNSLTH/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT1_91RACRHWWETQN8TWQN81?_encoding=UTF8&psc=1

https://www.amazon.com.tr/dp/B019RNBLM6/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT1_G97DR5M5F95R7QERKX4J?_encoding=UTF8&psc=1

• Yarbay
    6132 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: an agony

Merhaba herkese,

H─▒zl─▒ ┼čarj destekleyen bir ┼čey alaca─č─▒m, ┼čunlar─▒ be─čendim, daha iyi daha uygun fiyatl─▒ ürünler biliyor musunuz?

https://www.amazon.com.tr/dp/B081QNSLTH/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT1_91RACRHWWETQN8TWQN81?_encoding=UTF8&psc=1

https://www.amazon.com.tr/dp/B019RNBLM6/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT1_G97DR5M5F95R7QERKX4J?_encoding=UTF8&psc=1
    Benim kablom henüz bozulmad─▒ ama k─▒sa olmas─▒ ve ba─člant─▒ noktas─▒n─▒n deforme olmas─▒ nedeniyle sipari┼č verdim. Kaliteli bir ┼čeye benziyor. Fiyat gerçekten süper. Sat─▒c─▒ da Amazon'mu┼č. Farkl─▒ sitelerde 45-80 lira civar─▒na sat─▒l─▒yor.

Orijinal ba┼čl─▒k ise al─▒nabilir kesinlikle. Spigen markas─▒ çok kaliteli.

|
    |

• Yarbay
    6132 Mesaj
    quote:

Merhaba herkese,

Benim kablom henüz bozulmad─▒ ama k─▒sa olmas─▒ ve ba─člant─▒ noktas─▒n─▒n deforme olmas─▒ nedeniyle sipari┼č verdim. Kaliteli bir ┼čeye benziyor. Fiyat gerçekten süper. Sat─▒c─▒ da Amazon'mu┼č. Farkl─▒ sitelerde 45-80 lira civar─▒na sat─▒l─▒yor.

|
    |

• Yarbay
    6132 Mesaj
    quote:

Merhaba herkese,

|
    |

• ├çavu┼č
    89 Mesaj
    Dostlar selamlar,

Cihaz─▒m─▒z Type-C portu üzerinden tak─▒lan kulakl─▒klar─▒ destekliyor mu ?

Keyifli forumlar

• Er
    5 Mesaj
    Ay─▒n sonu bitti ve telefona güncelleme deste─či gelmedi. Normalde her ay düzenli olarak güncelleme (ufak tefek güncellemeler dahi olsa) gelirdi.
    |
    |
  • Yarbay
    5087 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: seablack2

Dostlar selamlar,

Cihaz─▒m─▒z Type-C portu üzerinden tak─▒lan kulakl─▒klar─▒ destekliyor mu ?

Keyifli forumlar

Evet destekliyor. Lakin ses tuhaf gelebilir, tavsiyem almadan ├Ânce tak─▒p denemeniz.

• Y├╝zba┼č─▒
    616 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Hayalci

Evet destekliyor. Lakin ses tuhaf gelebilir, tavsiyem almadan ├Ânce tak─▒p denemeniz.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Merhaba nas─▒ls─▒n─▒z hocam özlettiniz kendinizi göremiyoruz sizi eskisi gibi
  • Yarbay
    5087 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: alper_love

Merhaba nas─▒ls─▒n─▒z hocam özlettiniz kendinizi göremiyoruz sizi eskisi gibi

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Pek bu konuya girmiyorum, ayarlad─▒m a50 telimi aylard─▒r ayn─▒ kullan─▒yorum.

─░┼č g├╝├ž derken pek girmiyorum buralara, farkl─▒ konular─▒ takip ediyorum burada.

Sen nas─▒ls─▒n konu┼čmayal─▒.

Bu arada a50 telime fresh v1.2 romu kurulu.

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkas├Âr
backlink paketleri
En ucuz kedi mamas─▒ fiyatlar─▒
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.