┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: atila-35 Daha Az
1 Kay─▒tl─▒ ├ťye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masa├╝st├╝2 Mobil1 Android
5 sn
11.129
Cevap
134
Favori
898.607
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (617 mesaj) Avengers.90 (493 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (306 mesaj) efem-35 (235 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3180 mesaj) Mobil (4307 mesaj) Mini (595 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    6132 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: genelpatron

Sizin tavsiyeniz ├╝zerine orta d├╝zey g├╝├ž modunu denedim bataryadan ├žok daha iyi verim almaya ba┼člad─▒m. Ancak ┼č├Âyle bir durum var, her zaman mobil veri veya wifi a├ž─▒k olmas─▒na ra─čmen mail gelmiyor. G├╝├ž modu a├ž─▒kken maillerin gelmesinin bir yolu var m─▒d─▒r?

Ayarlar arama k─▒sm─▒na pil kullan─▒m─▒n─▒ optimize et yaz─▒p arat─▒n. E posta uygulamas─▒ için aktifse kapat─▒n hocam.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Onba┼č─▒
    39 Mesaj

Te┼čekk├╝rler hocam.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    #Ramazan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    9800 Mesaj

Bir defa s7 de bir sorun ya┼čam─▒┼čt─▒m, fabrika ayarlar─▒na almadan da d├╝zeltememi┼čtim

Ekran─▒ hafif e─čsem bile ekran hemen d├Ân├╝yordu, a┼č─▒r─▒ hassas olmu┼čtu.

|
    |
  • Te─čmen
    124 Mesaj
    Güncellemeyi yükledim klavye hariç hiçbir fark yok 1 gb ne var diye bak─▒yorum edge screen ve lighting bile vermemi┼čler bo┼č bir güncelleme
    |
    |
  • Binba┼č─▒
    1879 Mesaj

arkada┼člar a50nin orjinal adapt├Âr├╝n├╝ internette g├Âremedim. bilen bir arkada┼č link atabilir mi ? ayn─▒ zamanda 2 m kadar usb-type c kablo alaca─č─▒m alm─▒┼č olan varsa yard─▒mc─▒ olabilir mi ?

• Y├╝zba┼č─▒
    675 Mesaj

https://shop.samsung.com/tr/ta20-hizli-sarj-aleti-1/?integration_color=BEYAZ

Kablo i├žin Anker markal─▒ ├╝r├╝nlere bakabilirsiniz. Fiyatlar─▒ biraz tuzlu ba┼čtan s├Âyleyeyim lakin inan─▒lmaz dayan─▒kl─▒ ve kaliteli ├╝r├╝nler.

|
    |
    uykusuzinsan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    914 Mesaj
    Hindistan romunu kullanan var m─▒?
  • Onba┼č─▒
    17 Mesaj

Cihaz─▒m─▒ bul kapali surekli bildirim geliyo a├žmak ister misiniz diye. Var mi kar┼č─▒la┼čan. Kapatamadim bi t├╝rl├╝ bildirimi. Bildirim y├Ânetiminde de aktif de─čil kapatma

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bb/f2/00/bbf20087e41bf33dd4b1fa30dbe36dad.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    2545 Mesaj

Hindistan romunu kullan─▒yorum ama ekim g├╝ncellemesinden sonraki g├╝ncellemeleri y├╝klemedim, hemde g├╝ncelleme app'lerinin i├žini bo┼čaltt─▒m.

Buyrun nas─▒l yard─▒mc─▒ olabilirim?

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi zn_volkan -- 15 Ocak 2021; 1:8:27 >
    |
    |
    Avengers.90 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Binba┼č─▒
    1240 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: aasi1987

Cihaz─▒m─▒ bul kapali surekli bildirim geliyo a├žmak ister misiniz diye. Var mi kar┼č─▒la┼čan. Kapatamadim bi t├╝rl├╝ bildirimi. Bildirim y├Ânetiminde de aktif de─čil kapatma

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bb/f2/00/bbf20087e41bf33dd4b1fa30dbe36dad.jpeg&t=0&width=480&text=1

Bana da s├╝rekli gelip duruyor ne sacma bir is bu kapanmiyor bir t├╝rl├╝

|
    |
  • Yarbay
    3280 Mesaj

Bildirimi hafif sa─č tarafa do─čru kayd─▒r─▒n oradan bildirim ayarlar─▒na giderek kapat─▒n
    |
    |
    aasi1987 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    78 Mesaj
    505F çift hatl─▒ telefonda 2.4 Ghz wifi band─▒nda maksimum h─▒z ne kadar ? modem 400 destekliyor ama 72 yi geçmiyor.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi yagmur67 -- 15 Ocak 2021; 12:53:52 >
  • Onba┼č─▒
    29 Mesaj

Merhaba arkadaslar a50 kullaniyom boyle bir sorunla karsilastim ekrani ikiye boldugum zaman yani ekran iki uygulama actigimda telefon kasmaya ve hata vermeye basliyor mesela klavye calismiyor dokunmatik ekran algilanmasi sorun olusuyo evde iki tane a50 var ikisindede boyle sorun var.actigim uygulamalar biri zoom biride kitap pdfi eskiden boyle seyler olmuyodu bu sorunu nasil coze bilirim.yardimci olursaniz sevinirim

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    901 Mesaj

─░nternet h─▒z─▒n─▒ artt─▒ran bir y├Ântem buldum, ihtiyac─▒ olan denesin g├Âr├╝┼člerini payla┼čs─▒n.

• Onba┼č─▒
    27 Mesaj

Ben denedim faydas─▒n─▒ görmedim hatta yava┼člad─▒ internetim.
    |
    |
    aydogan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    6132 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: yagmur67

505F çift hatl─▒ telefonda 2.4 Ghz wifi band─▒nda maksimum h─▒z ne kadar ? modem 400 destekliyor ama 72 yi geçmiyor.

Hocam 2.4 ghz en fazla 72 mbit destekler. 5ghz ayar─▒n─▒ açman─▒z laz─▒m. Yak─▒n mesafede güzel sonuç al─▒n─▒r ama uzak odalarda ba─člant─▒ h─▒z─▒ 2.4'e göre daha dü┼čük olur.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

• Onba┼č─▒
    17 Mesaj

Bildirimi kapatma aktif de─čil. Kapanm─▒yor

|
    |
    receep 32 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Er
    9 Mesaj
    Herkese iyi ak┼čamlar. Dün itibariyle ben de telefonu alarak aran─▒za kat─▒ld─▒m, telefonu 2. El ald─▒m ve yan─▒nda orijinal ┼čarj aleti yoktu. Elimde xiaomi redmi note 8 pronun 18w'luk orijinal ┼čarj aleti var, kullansam telefona zarar verir mi? Verirse ba┼čka ┼čarj aleti öneriniz var m─▒? Te┼čekkürler ┼čimdiden.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi 1939erie -- 17 Ocak 2021; 22:52:38 >
  • ├çavu┼č
    70 Mesaj

Kullanman─▒zda herhangi bir mahsur yok.

|
    |
    1939erie kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    70 Mesaj

Modeme g├Âre de─či┼čir bu de─čer. Sizdeki modem 72 mbps destekliyordur. Ara┼čt─▒r─▒rsan─▒z 2.4 Ghz'de daha y├╝ksek mbps veren modeller oldu─čunu g├Âr├╝rs├╝n├╝z.

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Sat─▒┼č Sitesi
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.