Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klavye harici hiçbir değişiklik yok hocam. Klavyeyi de apkmirrordan honey board isminde aratıp indirebilirsiniz.. şu anlık bu yazılımı ( one ui 2.5 ) indirmenizi tavsiye etmiyorum, şarjı mahvetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacrosanct- -- 23 Aralık 2020; 23:41:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi kurduğum gün pili babasının malıymış gibi hüpletti telefon (belli ki arka planda ciddi bir indexleme çalışması yaptı) ertesi günden itibaren pil eskisi gibi bende. Parmak izi okuyucu biraz daha hızlanmış, arayüz biraz daha akıcı geldi ve klavyeyi çok beğendim. Muhtemelen haziran ayına kadar kapsamlı başka bir güncelleme gelmez telefona ve A11 ile OneUI 3.0 güncellemelerini umarım mümkün olduğunca optimize halde getirirler.

• Gördüğüm en büyük değişiklik klavye olmuş ve güzel de olmuş. Tahmin yeteneği gelişmiş ve ekstra 3.parti uygulama sayısı artmış. Ancak en sevmediğim şey bu güncelleme ile tekrar geldi; klavye açıldığında bildirim barında çıkan ''Klavye seç'' bildirimi.. Önceki sürümlerde kapatılıyordu ancak bu sürümde kapatma seçeneği tiki deaktif konumda. Nasıl aktifleştirebilirim bilen var mı ?

• Banada gelmedi güncelleme smart switch gözükmüyor 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumbojumbo -- 24 Aralık 2020; 13:34:25 >
  • Arkadaşlar A50'de usb-c - hdmi dönüştürücü kullanıp tvye bağlanılaniliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sıfır kutu 2000 liraya satan var. Bu fiyata alınır mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Arkadaşlar sıfır kutu 2000 liraya satan var. Bu fiyata alınır mı acaba?

Sıfır fiyatı 3350 civarında. Sıfır kutu dediğiniz açılıp kullanılmış mı hocam?

• #Ramazan kullanıcısına yanıt

Yok hocam fransadan getirdi arkadaşım. Jelatininde kapalı kutu.

• İMEİ işlenmiş mi?

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

Eğer IMEI kaydında da bir sıkıntı yok ise hemen alın üstüne de arkadaşınıza güzel bir yemek ısmarlayın. Mevcut telefon fiyatlarıyla kıyaslayınca 2000 lira tabirimi affedin adeta soygun gibi  

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Yok hocam fransadan getirdi arkadaşım. Jelatininde kapalı kutu.

İmei kayıtlı ise alabilirsiniz.

Bu telefon çıkalı 2 yıl olacak. Normal şartlarda 2 yıl sonra fiyatı 1000 lira düşmesi gerekirken aksine 1000 lira zamlanmış durumda. Telefon kötü değil ama işler tersine gidiyor. Ben 2350 liraya aldım şu an 3350-3500 civarında satılıyor. Allah sonumuzu hayır eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 25 Aralık 2020; 10:51:16 >
  • Hiç bilmiyorum, bi sorayım. Hatta sormuşken alayım, teşekkürler.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt

Yok arkadaşım mhl desteği yok bildiğim kadarıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: Esenboğa 5

Yok arkadaşım mhl desteği yok bildiğim kadarıyla

Sağolun hata edip sipariş verecektim.

• Arkadaşlar telefonda tema ve yazı tipi değiştiriyim dedim. Tel i yavaşlattı resmen. Normal mi böyle olması
  • Arkadaşlar bana one ui 2.5 gelmedi otadan smart switch baktığımda da güncelleme gözükmüyor

• Ben de dün yükledim güncellemeyi. 2.5 olarak gözüküyor. Ne değişiklik var fark edemedim henüz. Güzel özellikler hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Şarj ile ilgili de bir şey söylemek için erken bir kaç gün kullandıktan sonra yorum yaparım. Herkese iyi seneler dilerim şimdiden.

• Güncelleme bana da gelmedi. Smart Swich'te de güncel görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.