┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masa├╝st├╝1 Mobil
5 sn
11.111
Cevap
134
Favori
897.352
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (615 mesaj) Avengers.90 (491 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (304 mesaj) efem-35 (235 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3166 mesaj) Mobil (4305 mesaj) Mini (593 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    291 Mesaj

Arkada┼člar bende a50 kullan─▒yorum. ─░lk defa hi├žbir sorun ya┼čamad─▒─č─▒m bir telefon oldu. 1.5 y─▒l oldu san─▒r─▒m. Umar─▒m sizin de problemler ├ž├Âz├╝l├╝r. Servis a─č─▒ g├╝├žl├╝ diye biliyorum. Garanti s├╝resi ge├ženler dilek├žeyle korona karantina g├╝nlerini de sayd─▒rabilir diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Sonu├žta soka─ča ├ž─▒kma yasaklar─▒ devlet otoritesine dayanmakta.

• Te─čmen
    185 Mesaj

1-2 defa ters dönme sorunu olmu┼čtu çeviriyordum ters dönüyordu falan ama 2 defa oldu 3 olmad─▒ yani. Döndürme sürekli kapal─▒ bende çevirince altta ç─▒kan çevirme ikonuna bas─▒p çeviriyorum ekran─▒ öyle bir deneyin sizde
    |
    |
    #Ramazan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    6130 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: lost.dark

1-2 defa ters dönme sorunu olmu┼čtu çeviriyordum ters dönüyordu falan ama 2 defa oldu 3 olmad─▒ yani. Döndürme sürekli kapal─▒ bende çevirince altta ç─▒kan çevirme ikonuna bas─▒p çeviriyorum ekran─▒ öyle bir deneyin sizde
    Hocam ikon ç─▒k─▒yor ama ikon da düzgün ┼čekilde ç─▒km─▒yor. Yan çeviricince ikon ç─▒kmas─▒ laz─▒mken ç─▒km─▒yor. Çe┼čitli yönlere öne arkaya e─čince ç─▒k─▒yor ancak.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Yarbay
    6130 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: thelordof

Ailedem de A50 kullanan da ├Âyle bir sorun yok, g├Ârmedim.

Samsung test ekran─▒ndan  (*#0*#) bir deneyin.

Hocam sabah telefon dik konumda a┼ča─č─▒daki gibi sonuç veriyordu. Sensör san─▒r─▒m yamuk alg─▒l─▒yordu telefonu ┼ču an ise tam olarak dik görünüyor.

Tekrar bak─▒nca kalibre edilmesi laz─▒m diye uyar─▒ verilmi┼č

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi #Ramazan -- 16 Aral─▒k 2020; 15:56:6 >

• Yarbay
    5604 Mesaj

┼×u an sorun ya┼č─▒yor musunuz peki?

|
    |
  • Yarbay
    6130 Mesaj
    quote:

┼×u an sorun ya┼č─▒yor musunuz peki?

┼×u an s─▒k─▒nt─▒s─▒z çal─▒┼č─▒yor hocam. Ama ak┼čam mesela yine ayn─▒ s─▒k─▒nt─▒y─▒ ç─▒kar─▒yor. Acaba donan─▒msal m─▒d─▒r diye dü┼čünüyorum

• Yarbay
    5604 Mesaj

Sorun ara ara tekrarl─▒yorsa yetkili servise g├Âsterin bi hocam.

|
    |

• Merhaba benim de gelcek nisan 2 sene dolacak.

Servise bir bakima gotureyim diyorum, pil konusunda bir yardimlari olur mu acaba ?.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    hakan_sp kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    6130 Mesaj
    quote:

Sorun ara ara tekrarl─▒yorsa yetkili servise g├Âsterin bi hocam.

Sa─čolun hocam düzelmezse bakaca─č─▒m art─▒k.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    291 Mesaj

Batarya eskidi─či i├žin de─či┼čim isterseniz belki sadece indirimleri vard─▒r. Bo┼čuna yol yapmay─▒n telefon a├ž─▒n yada kampanyalar─▒ takip edin. Bak─▒m konusunda da onlar─▒n anlad─▒─č─▒ format at─▒p g├╝ncelleme yapmak onlar─▒ siz suite program─▒ndan yapabilirsiniz. Temizlik yap─▒l─▒yor mu bilmiyorum.

|
    |
    Serkan Murat Y─▒ld─▒r─▒m kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

• Degerli yorumunuz icin tesekkur ederim. Peki sizce daha ne kadar idare eder beni bu sekilde ?.

Samsung Members baktigimda pil sa─čl─▒─č─▒ iyi diyor. Acaba uptade geldiginde biraz iyilesir mi ?.

Ve ek olarak sormak istiyorum tavsiye ettiginiz bir sarj yontemi var mi (ben %15 e den sonra sarj ediyorum) ayda bir kez de komple kapatip komple sarj ediyorum

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Serkan Murat Y─▒ld─▒r─▒m -- 17 Aral─▒k 2020; 8:7:24 >
    |
    |
    hakan_sp kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    5087 Mesaj

4 ay sonra garanti bitiyor benim telde, pil halen ilk g├╝nki devam, tavsiyem h─▒zl─▒ ┼čarj kullanmay─▒n.

• Te─čmen
    211 Mesaj

Ayn─▒ sorunla ben de kar┼č─▒la┼čt─▒m. ┼×├Âyle p─▒t p─▒t vurdum telefona, geldi kendine :D

|
    |
    lost.dark kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    211 Mesaj

Hocam benim de 6 ay var, gayet iyi gidiyor ama yine de servise gidip paras─▒ neyse de─či┼čtirmek istiyorum. Sonu├žta bir daha orijinal pil bulamayaca─č─▒m. En az─▒ndan s─▒f─▒r pil al─▒p birka├ž sene daha misler gibi kullan─▒r─▒m.

|
    |
    Hayalci kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    185 Mesaj
    Arkada┼člar geçen gün ┼čarj─▒m az bitmedin diye maksimum güç tasarrufuna ald─▒m telefonu ama o günden beri gmail uygulamaya girmeden mailleri göstermiyor uygulamay─▒ optimize etmeyi falan seçtim ama düzelmedi nas─▒l düzeltiriz bunu i┼č görü┼čmesini kaç─▒rd─▒m bu yüzden deliricem
    |
    |
  • Te─čmen
    185 Mesaj
    Bu adaptif pil seçene─či standart olarak aç─▒k m─▒yd─▒ ┼čuan kapat─▒nca düzeldi sorun
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    616 Mesaj

Hindistan romuna güncelleme geldi 1.2 gb
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    616 Mesaj
    One ─▒u 2.5 geldi
  • Y├╝zba┼č─▒
    909 Mesaj

─░n┼čallah yar─▒n bize de gelir
    |
    |
    alper_love kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    185 Mesaj
    Edge panel edge lighting var m─▒
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
konkas├Âr
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR3
1,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.