Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (539. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.535
Cevap
97
Favori
1.029.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba 2 gündür telefona durup dururken birşeyler oldu telefon donuyor dokunmatik algılamıyor factory reset attım ama yok yine aynı ara ara geliyor kendine hatta dün tüm gün normale döndü bugün yine aynısı oldu sadece power tuşu çalışıyor 1 2 dk düzeliyor sonra yine aynı yardımcı olabilcek varmı acaba.

• uzun süredir samsung a50 kullanıyorum şöyle bi sorun var hoparlör son sesde cızırtı yapıyor 3 tane farklı hoparlör taktım aynı değişmedi.sebebi nedir neden yapar son çare sarj bordu komple değiştircem ama oda maliyetli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selçux

merhaba 2 gündür telefona durup dururken birşeyler oldu telefon donuyor dokunmatik algılamıyor factory reset attım ama yok yine aynı ara ara geliyor kendine hatta dün tüm gün normale döndü bugün yine aynısı oldu sadece power tuşu çalışıyor 1 2 dk düzeliyor sonra yine aynı yardımcı olabilcek varmı acaba.

Odin ile başka ülkenin yazılımını yüklemeyi dene.

• 2021 nisanda A50 Android 11 alacakmış. Bu sürümle beraber one ui 3.0 da gelecek.

https://www.log.com.tr/android-11-guncellemesi-alacak-samsung-telefonlarin-guncelleme-tarihleri-belli-oldu/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt

Hocam bence anca yaz sonu gelir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bişey

Çok gecikeceğini sanmıyorum haziranda gelir umarım.

Nisanda gelir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: bişey

Çok gecikeceğini sanmıyorum haziranda gelir umarım.

• Xda nın tap tap uyulaması bizim a50 de de çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

Xda nın tap tap uyulaması bizim a50 de de çalışıyor
    Uygulama ne işe yarıyor hocam

Bu ios 14 te gelen arkaya tıklama olayı var işte bu uygulama diğer android telefonlara bu özelliği getiriyor istersen 3 istersen 2 kere tıklamaya mod atayabiliyorsun kılıfla bile çalışıyor hassasiyetini ayarlarsanız.https://forum.xda-developers.com/t/app-beta-0-9-tap-tap-double-tap-on-back-of-device-gesture-from-android-11-port.4140573/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 6 Aralık 2020; 11:20:21 >
  • Teşekkürler güzel program.
  • Yakın zamanda garantiden batarya değiştiren oldu mu?

Aile de 20 aylık A50 var. Performans kaybı gözlemlemedim ama 20 aylık periyotta illa ki yıpranmıştır. Samsung müşteri memnuniyeti adına değiştirir mi? Garanti bitmeden değiştirelim diyoruz da.

• thelordof kullanıcısına yanıt

2 ayda çok fark olacağını zannetmiyorum garanti sonuna doğru değiştirirseniz daha çok verim alırsınız.

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt

Aynen, öyle yapmak daha iyi olur.  

• arkadaşlar az önce telefoncuda 14 15 aylık
    garantisi devam eden ikinci el bir a50
    buldum kozmetik olarak 10/8 ayarlardan
    baktım 6/64 2100 dedi bana 2000 veya
    altına alabilirim sizce telefon ve fiyat nasıl
    alınır mi?

• M e h m e t M kullanıcısına yanıt
    Kronik bir sorunu yok. Hızlı. Kamerayı çok kullanıyorsan kamerası orta düzeyde
  • kamera çok önemli değil ama yine de beğendim. forum sosyal medya vs alışveriş uygulamaları ve film izlemek için kullanacam. basit oyunlar da belki. Kamera da ayda 3 5 foto belki. fiyat hakkında fikriniz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: M e h m e t

kamera çok önemli değil ama yine de beğendim. forum sosyal medya vs alışveriş uygulamaları ve film izlemek için kullanacam. basit oyunlar da belki. Kamera da ayda 3 5 foto belki. fiyat hakkında fikriniz var mi?
    Hocam geçen yıl çoğu kişi bu telefonu 2100-2500 bandında fiyata aldı. Fiyatlar vergi nedeniyle uçmuş durumda. 14 aydır kullanıyorum. Yıllardır kullandığım en sağlam ve sorunsuz telefonum oldu diyebilirim. Performansı gayet iyi. Ekranı zaten çok güzel. Batarya performansı da iyi.

• 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.