┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masa├╝st├╝2 Mobil
5 sn
11.113
Cevap
134
Favori
897.606
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (615 mesaj) Avengers.90 (492 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (304 mesaj) efem-35 (235 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3168 mesaj) Mobil (4305 mesaj) Mini (593 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    911 Mesaj
    Böyle bir sorun al─▒yorum neden böyle oluyor?
    |
    |
  • ├çavu┼č
    97 Mesaj
    Galaxy A70'e ONE UI 2.5 güncellemesi geldi
  • Yarbay
    6130 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: atila-35

Galaxy A70'e ONE UI 2.5 güncellemesi geldi
    Hocam 2.5 güncellemesinin pek önemsenecek özellikleri yok maalesef.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Yarbay
    3220 Mesaj

Hocam o sadece kilit ekran─▒ için geçerli oluyormu┼č
    Arkada┼č─▒n istedi─čim bildirim panelinde de bildirimin içeri─čini görünmemesi
    |
    |
    aslanuque kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Onba┼č─▒
    24 Mesaj

Telefonla birisiyle konu┼čurken kar┼č─▒ taraf─▒n sesi ├žok k─▒s─▒k geliyor, a├ž─▒k havada ne dedi─či anla┼č─▒lm─▒yor ama onunda d─▒┼č─▒nda kulakl─▒k olsun, hoparl├Âr olsun ses normal. Bu ahize sorununu nas─▒l halledebilirim?

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi yasso1907 -- 27 Kas─▒m 2020; 2:42:56 >
  • Te─čmen
    186 Mesaj

Edege lighting ve edge panels 2.5 ta de─čil mi
    |
    |
    #Ramazan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    211 Mesaj

Hocam ayn─▒ s─▒k─▒nt─▒ bende de vard─▒. Ahize k─▒zm─▒ ├žok ufak ve pek dayan─▒kl─▒ de─čil. Garantisi hala devam ediyorsa garantiye g├Ât├╝r├╝n, ├╝cretsiz bir ┼čekilde de─či┼čimini yap─▒yorlar. Ben mikrofon sesi az al─▒yor ve ahizeden ses ├žok d├╝┼č├╝j geliyor diye gitmi┼čtim. Hepsini eksiksiz bir ┼čekilde yapm─▒┼člard─▒. ├ťst├╝ne hoparl├Âr ile ilgili bir ┼čey demememe ra─čmen onu da art─▒k temizlediler mi bilmiyorum gelen sesin artt─▒─č─▒n─▒ fark ettim.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    yasso1907 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    6130 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: lost.dark

Edege lighting ve edge panels 2.5 ta de─čil mi
    Evet hocam bildirim ─▒┼č─▒─č─▒ ve panel özelli─či eklenmi┼č. Tek di┼če dokunur özellikler bunlar olmu┼č. Benim izledi─čim one ui videolar─▒nda bu özellikler eklenmemi┼č olarak görünüyordu.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • ├çavu┼č
    97 Mesaj

Eee hocam bu özellikler gayet tatminkar daha ne olsun ki
    |
    |
  • Te─čmen
    186 Mesaj

A70 e eklemi┼čler ise bizede eklemi┼člerdir. Umar─▒m tabi birde klavyede geli┼čtirme diyolar oda olursa güzel güncelleme olur.
    |
    |
  • Yarbay
    6130 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: lost.dark

A70 e eklemi┼čler ise bizede eklemi┼člerdir. Umar─▒m tabi birde klavyede geli┼čtirme diyolar oda olursa güzel güncelleme olur.
    ─░n┼čallah hocam özelikle edge light uzun süre bekledi─čim özellikti. Ama Türkiye'ye gelmesi muhtemelen ocak ay─▒n─▒ bulur.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi #Ramazan -- 27 Kas─▒m 2020; 16:24:52 >
    |
    |
  • Onba┼č─▒
    24 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: bi┼čey

Hocam ayn─▒ s─▒k─▒nt─▒ bende de vard─▒. Ahize k─▒zm─▒ ├žok ufak ve pek dayan─▒kl─▒ de─čil. Garantisi hala devam ediyorsa garantiye g├Ât├╝r├╝n, ├╝cretsiz bir ┼čekilde de─či┼čimini yap─▒yorlar. Ben mikrofon sesi az al─▒yor ve ahizeden ses ├žok d├╝┼č├╝j geliyor diye gitmi┼čtim. Hepsini eksiksiz bir ┼čekilde yapm─▒┼člard─▒. ├ťst├╝ne hoparl├Âr ile ilgili bir ┼čey demememe ra─čmen onu da art─▒k temizlediler mi bilmiyorum gelen sesin artt─▒─č─▒n─▒ fark ettim.

Te┼čekk├╝rler hocam. Peki servis, hemen yap─▒p veriyor mu yoksa birka├ž g├╝n s├╝r├╝yor mu?

• Te─čmen
    211 Mesaj

Hocam servise vermeden ├Ânce g├╝venlik i├žin fotmatl─▒yolar. O y├╝zden yedek al─▒n. 2,3 saatte yapm─▒┼člard─▒ bana. G├╝n i├žerisinde verirler en ge├ž. Bir de yedek telefon veriyorlar kullanman─▒z i├žin. En az─▒ndan telefonsuz kalm─▒yosunuz o saatlerde.

|
    |
    yasso1907 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    186 Mesaj
    Bendede ahize sorunu vard─▒ kirlenmi┼č dur temizliyim derken parça ç─▒kt─▒ bitane ince plastik bir┼čey ahizenin üstünde olan teldi san─▒r─▒m tam anlayamad─▒m hah gitti ahize derken ses inan─▒lmaz iyi gelmeye ba┼člad─▒ 😂
    |
    |
  • Binba┼č─▒
    1374 Mesaj
    Arkada┼člar A50 yi sat─▒p s10 plus a geçme konusunda çok karars─▒zl─▒k ya┼č─▒yorum. Mail imkanlar─▒ zorlamam gerekiyor o beni durduruyor.
  • ├çavu┼č
    97 Mesaj

Karde┼čim yok zamanda ne gerek var telefon de─či┼čtirmeye A50 neyine yetmiyor onu anlamad─▒m hay─▒r S10 al─▒nca seni uzaya m─▒ ç─▒karacak bence daha farkl─▒ gerçekten ihtiyaç odakl─▒ bi durum varsa ona kullan paray─▒ A50 daha uzun müddet götürecek bi telefon açmad─▒─č─▒ uygulama oyun yok gibi
    |
    |
    tirabzonli kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    338 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: tirabzonli

Arkada┼člar A50 yi sat─▒p s10 plus a geçme konusunda çok karars─▒zl─▒k ya┼č─▒yorum. Mail imkanlar─▒ zorlamam gerekiyor o beni durduruyor.

s10 plus ka├ž hz ekran─▒? , ben olsam mi10t ye bakard─▒m.

EK:Antutu puanlar─▒na da bak─▒n

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi baser -- 29 Kas─▒m 2020; 12:49:34 >
  • Binba┼č─▒
    1374 Mesaj

Hocam Çin mal─▒ kullanmama gibi hassasiyetim var. Oradaki müslümanlara yap─▒lanlar ve ┼ču son korona olay─▒ndan sonra. Adamlar sokaklarda ölüler gösterdiler, ┼čimdi maske takm─▒yorlar
    |
    |
    baser kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Binba┼č─▒
    1240 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: tirabzonli

Hocam Çin mal─▒ kullanmama gibi hassasiyetim var. Oradaki müslümanlara yap─▒lanlar ve ┼ču son korona olay─▒ndan sonra. Adamlar sokaklarda ölüler gösterdiler, ┼čimdi maske takm─▒yorlar

en yak─▒ndaki ├╝r├╝n├╝n arkas─▒na bak─▒n bi nerede ├╝retilmi┼č.

|
    |
  • Te─čmen
    186 Mesaj
    Android 11 One ui 3.0 nisan 2021 demi┼č Samsung.

Kaynak:https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-android-11-one-ui-3-0-stable-update-release-dates/

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi lost.dark -- 2 Aral─▒k 2020; 22:26:22 >
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
En ucuz kedi mamas─▒ fiyatlar─▒
konkas├Âr
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR3
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.