┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masa├╝st├╝4 Mobil
5 sn
11.136
Cevap
134
Favori
899.017
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 20 dk. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (619 mesaj) Avengers.90 (494 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (306 mesaj) efem-35 (237 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3187 mesaj) Mobil (4307 mesaj) Mini (595 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    915 Mesaj

Ouno yu tavsiye etmem hem ilgisizler hemde bir ┼čey bildikleri yok

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    Killing Spree kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    737 Mesaj

Dedi─čim gibi, merkez servisi ben de ASLA tavsiye etmem (Zaten onlar Samsung onar─▒m─▒ yapm─▒yor). Emaar Square'deki Samsung servisleri ise biz cihaz tamir ettirdi─čimizde gayet iyiydi. Ata┼čehir'e ta┼č─▒nd─▒ktan sonra bat─▒rd─▒larsa bilemem. Siz arkada┼č─▒m─▒za hangi servisi tavsiye edersiniz peki?

|
    |
  • Te─čmen
    186 Mesaj
    Son güncellemeden sonra sound assistant çal─▒┼čmaz oldu var m─▒ bunun bir yöntemi çal─▒┼čt─▒rmak için

• Te─čmen
    186 Mesaj
    Edit: Konu redditte silinmi┼č büyük ihtimalle foto─čraf fake one ui 2.5 falan yok ┼čimdilik

One ui 2.5 hay─▒rl─▒ olsun arkada┼člar.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi lost.dark -- 19 Kas─▒m 2020; 17:17:56 >
  • Binba┼č─▒
    1857 Mesaj

Oo ne zaman geliyor acaba

|
    |
    lost.dark kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Binba┼č─▒
    1380 Mesaj

Bende sorunsuz

|
    |
    lost.dark kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    186 Mesaj

Uygulama versiyonu kaç acaba

Edit: silip yeniden yükleyince düzeldi

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi lost.dark -- 18 Kas─▒m 2020; 14:53:51 >
    |
    |
    tirabzonli kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Binba┼č─▒
    1857 Mesaj
    Sesi kapat─▒p açarken hep zil sesini k─▒s─▒yor teli s─▒f─▒rlamadan önce medya sesini k─▒s─▒yordu ben eski halini istiyorum nas─▒l yapabilirim

Hallettim

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Baldbny -- 18 Kas─▒m 2020; 22:31:53 >
    |
    |
  • Onba┼č─▒
    29 Mesaj
    Merhaba ampera programinda telefon sarj olurken amper degerine baktigimde 500-1200 falan araliginda degisiyo programi actigimda dusus oluyo 60 dakikada 0 dan 58-60 %sarj oluyor.sorun telefondami yoksa ampera programi bozuk yardim ederseniz sevinirim

|
    |
  • Te─čmen
    186 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146543851#146543851

Burda payla┼čt─▒─č─▒m resim san─▒r─▒m fake arkada┼člar konu redditten silinmi┼č. Kontrol etmeden koydum bende kusura bakmay─▒n

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    669 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Rocha

Telefonu 1 y─▒ld─▒r ├žok dikkatli kullan─▒yordum, d├╝n ak┼čam y├╝ksek olmayan bir mesafeden yere d├╝┼č├╝rmem sonucu maalesef ekran tamamen gitti. Ekranda k─▒r─▒k yok ama i├ži tamamen ├Âld├╝ sanr─▒─▒m. Kvk'da g├╝ncel ekran fiyat─▒ hakk─▒nda bilgisi olan var m─▒? Kvk'ya sordu─čumda ''Taraf─▒m─▒zda ┼ču an g├╝ncel par├ža fiyat bilgisi bulunmuyor. Kurda olan dalgalanmalardan dolay─▒ fiyat bilgisi iletemiyoruz. Cihaz─▒n─▒z─▒ servise g├Ândermeniz gerekmektedir.'' cevab─▒n─▒ al─▒yorum ├ž├╝nk├╝. Daha ucuza kaliteli bir ┼čekilde i┼čini yapan bir yer biliyor musunuz?

KVK Samsung Teknik Servisi'nde ekran de─či┼čimi fiyat─▒ 561 TL. Denendi, onayland─▒, telefonlar─▒n─▒za dikkat edin arkada┼člar  

|
    |

• Yarbay
    2545 Mesaj

Merhaba dostlar, G├╝venlik ilkesi kamera kullan─▒m─▒n─▒ engelliyor" hatas─▒ ile kar┼č─▒la┼čan var m─▒ acaba? Ara┼čt─▒rd─▒m ama bulamad─▒m bir ├ž├Âz├╝m.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    915 Mesaj
    Kas─▒m ay─▒ güvenlik yamas─▒ güncellemesi geldi.
    |
    |
  • DH Y├Ânetici
    6268 Mesaj

Cihazda kronik sorun var m─▒d─▒r?

Kullan─▒c─▒ deneyimleriniz nedir?

┼×irket verdi bu cihaz─▒, kullansam m─▒ yoksa e┼če dosta m─▒ versem bilemedim.

• Onba┼č─▒
    38 Mesaj

Son guncellemelerden sonra telefonda ├žok fazla ├╝st ├╝ste i┼člem yapt─▒─č─▒mda yeniden ba┼člatmaya ba┼člad─▒. Bu sorunu ya┼čayan ba┼čka biri var m─▒?

• Y├╝zba┼č─▒
    915 Mesaj

┼×imdilik bir ┼čey yok bende, olursa yazar─▒m.
    |
    |
    boubleduff kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Binba┼č─▒
    1857 Mesaj

Kendi cihaz─▒n─▒z nedir,cihazla ilgili olarak 1.5 seneye yak─▒nd─▒r kullan─▒yorum performanstan sorun ya┼čamazs─▒n─▒z hakk─▒n─▒ veriyor 6 gb ramin gayet seri fakat pili çok iyi de─čil
    |
    |
    powermoon kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    3294 Mesaj
    Arkada┼člar selam
    Mesela WhatsApp'tan bildirim geldi─či zaman bildirimin içeri─čini görülmesini istemiyorum
    Birisi bana sordu bu ayar─▒ bir türlü bulamad─▒m
  • Y├╝zba┼č─▒
    818 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: receep 32

Arkada┼člar selam
    Mesela WhatsApp'tan bildirim geldi─či zaman bildirimin içeri─čini görülmesini istemiyorum
    Birisi bana sordu bu ayar─▒ bir türlü bulamad─▒m
    Ayarlar > Kilit Ekran─▒ > Bildirimler > ─░çeri─či gizle

Bu menüde olmas─▒ laz─▒m.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
anzer bal─▒
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.