Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.535
Cevap
97
Favori
1.029.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gboard kullaniyorum kelimelerin altına çizgi çekiyor bunu nasil kapatabiliriz metin düzeltme kapalı

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerayı kaç MP olarak kullanıyorsunuz? Hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu sifirladiktan sonra sesi en dusuk kademeye getirdikten sonra titriyor bu sifirlamadan once yoktu Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 bu simge acaba hangi ayari yapmıştım

• Kamerayı kaç MP olarak kullanıyorsunuz? Hangisini tavsiye edersiniz?

• Orjinal kulaklığı nerden bulabilirim acaba, ya da o kalitede kulaklık önereck olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: an agony

Orjinal kulaklığı nerden bulabilirim acaba, ya da o kalitede kulaklık önereck olan var mı
    Hocam huawei am115 veya am116 tavsiye ederim. Ben çekinerek aldım ama inanın iphone kulaklığı kalitesinde çıktı. Ses artırma azaltma değiştirme fonksiyonu da çalışıyor. Fiyatları 30-50 TL civarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Hocam huawei am115 veya am116 tavsiye ederim. Ben çekinerek aldım ama inanın iphone kulaklığı kalitesinde çıktı. Ses artırma azaltma değiştirme fonksiyonu da çalışıyor. Fiyatları 30-50 TL civarında.

Alıntıları Göster
    Bi bakayım hocam teşekkürler, orjinalini arıyorum da bulamazsam alternatif olsun bu

• quote:

Orijinalden alıntı: an agony

Bi bakayım hocam teşekkürler, orjinalini arıyorum da bulamazsam alternatif olsun bu

Alıntıları Göster
    Orijinal samsungdan daha kaliteli veriyor sesleri. Maalesef orijinal kulaklık çakma kulaklıklar gibi ses veriyor. Kişiden kişiyi de göre değişebilir. Ayrıca ses artırma azaltma yok tuşu da yok orijinal kulaklıkta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Gboard kullaniyorum kelimelerin altına çizgi çekiyor bunu nasil kapatabiliriz metin düzeltme kapalı

Yok mu bilen günlerdir uğraşıyorum kapatamadım

• Merhaba.

A50 rootu kaldırmanın yolu nedir?

• arkadaslar merhaba,

Samsung galaxy a50 sahibiyim. cihaz gectigimiz gunlerde kapandi ve su an acilista logo gelince donuyor, tekrar baslayip yine logoda takiliyor.

Odin ile stock rom attim. Ancak yine ayni sonucla karsilastim. Sorun emmc entegresi diyenler olmus forumlarda. Ne onerirsiniz? Garanti devam ediyor bu arada

• kullandığınız not programıyla ilgili olabilir mi?

gboard'un ayarlarında öyle bir seçenek göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 39nicolasanelka

kullandığınız not programıyla ilgili olabilir mi?

gboard'un ayarlarında öyle bir seçenek göremedim.

Ben de bulamadım çoğu yerde oluyor sadece notlarda değil

• Telefonu 1 yıldır çok dikkatli kullanıyordum, dün akşam yüksek olmayan bir mesafeden yere düşürmem sonucu maalesef ekran tamamen gitti. Ekranda kırık yok ama içi tamamen öldü sanrıım. Kvk'da güncel ekran fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? Kvk'ya sorduğumda ''Tarafımızda şu an güncel parça fiyat bilgisi bulunmuyor. Kurda olan dalgalanmalardan dolayı fiyat bilgisi iletemiyoruz. Cihazınızı servise göndermeniz gerekmektedir.'' cevabını alıyorum çünkü. Daha ucuza kaliteli bir şekilde işini yapan bir yer biliyor musunuz?

• timucinpusat kullanıcısına yanıt
    Stock yazılım yükle root kalkar fakat download sayacı silinmez haliyle Samsung shealt güvenli klasör ve Samsung pas telefona root atıldığı için çalışmaz

• atila-35 kullanıcısına yanıt
    Normal güncellemeleri almak istiyorum. Sanırım bu mümkün değil sayaç sıfırlamadığı için. Servise göndermiyormuşuz başka şehire. Burada yok servis. Ayrıca 100 lira istiyorlar

• Rocha R kullanıcısına yanıt

KVK'yı bilmem ama Samsung'un kendi internet sitesinde verdiği bilgiye göre A50 için Ekim 2020 tarihinde belirlenmiș ekran değişimi ücreti, işçilik ve malzeme dahil 575 lira. Şu şartlarda telefonu 600 liradan fazla isteyen bir yere vermeyin derim. Telefonu yakında kaldırıp kenara koymak gibi bir planınız yoksa da kesinlikle ve kesinlikle yetkili serviste değişim yaptırmanızı tavsiye ederim çünkü ülkemizde yetkili servisler dışında orijinal ekran bulmak zor ve o "A+++ kalite" olarak satılan yan sanayi ekranların çoğu ya dayanıklılık ya da görüntü kalitesi konusunda orijinal ekranın gerisinde oluyor hocam Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 

• Hocam Samsung sitesine baktım ben de 575 TL yazdığını gördüm, hatta yakın zamana kadar 350-400 tl gibi bir şeydi :( Samsung tamirlerine zaten İstanbul'daki 3 yetkili KVK servisi bakıyor. Birisi evime çok yakın ama onlar da fiyat vermeyince kıllandım iyice. Taktıracağımdan değil ama kafamda bir fikir oluşması için ekran yenileme merkezlerini aradığımda 600-750 TL fiyatlar çıkarıyorlar. Bakalım KVK nasıl bir fiyat çıkarak :(

@Killing Spree

Samsung servislerine git. Sitede ki fiyatlardan yapıyorlar. Hazır araya bataryayı da sıkıştır. İnceliyorlar. Gerek görürlerse batarya da değişiyor.

Ataşehir'de Ouno var Samsung servisi olarak hocam. Size pek yakın değil ama orada yaptırmayı da düşünebilirsiniz. Diğer markalara bakan merkez servislerinden bir türlü memnun kal(a)masam da Emaar Square'deki Samsung Experience mağazasında Samsung telefonlar için teknik servis hizmeti verirlerken bir arkadaşımın telefonunu yaptırmıștım ve gayet güzel iş çıkarmışlardı. Şimdi oradaki servisleri kapanmış sanırım. O mağazadaki ekibi Ataşehir Samsung servisine transfer ettiklerini tahmin ediyorum. Eğer öyleyse Ouno'nun Samsung servisini tavsiye edebilirim. Ama yine de telefonu servise vermeden önce video kaydı almanızı ve cihazı servise verirken çizikler konusunda dikkatli olmalarını ısrarla belirtmenizi tavsiye ederim çünkü son zamanlarda orada da cihazı çizilen birkaç arkadaş oldu diye hatırlıyorum. Ayrıca kasayı çizerlerse telefonu teslim almadan doğrudan kasa değişimi isteyin. Daha önce kendileriyle görüştüğümde onarım esnasında kozmetik hasar alan cihazlar için müşteri teslim anında talepte bulunursa kasa değişimi yapılabileceğini ama cihaz öyle kabul edilip teslim alındıktan sonra Samsung'un kuralları gereği ücretsiz kasa değişimi yapamayacaklarını söylemişlerdi. Merkez serviste yaşadıklarım yüzünden kendilerine pek güvenemesem de Samsung servisi olarak bir şans vermeye değer olabileceklerini düşünüyorum. Tercih sizin Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.