┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masa├╝st├╝1 Mobil
5 sn
11.135
Cevap
134
Favori
898.949
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (619 mesaj) Avengers.90 (494 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (306 mesaj) efem-35 (236 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3186 mesaj) Mobil (4307 mesaj) Mini (595 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    953 Mesaj
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    Sphygmus

Gboard kullaniyorum kelimelerin alt─▒na ├žizgi ├žekiyor bunu nasil kapatabiliriz metin d├╝zeltme kapal─▒

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c1/72/7c/c1727c60fe05ba0df4b3357d15ee518e.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Y├╝zba┼č─▒
    915 Mesaj
    Kameray─▒ kaç MP olarak kullan─▒yorsunuz? Hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Binba┼č─▒
    1857 Mesaj
    Telefonu sifirladiktan sonra sesi en dusuk kademeye getirdikten sonra titriyor bu sifirlamadan once yoktu bu simge acaba hangi ayari yapm─▒┼čt─▒m

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    915 Mesaj
    Kameray─▒ kaç MP olarak kullan─▒yorsunuz? Hangisini tavsiye edersiniz?

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    867 Mesaj
    Orjinal kulakl─▒─č─▒ nerden bulabilirim acaba, ya da o kalitede kulakl─▒k önereck olan var m─▒

• Yarbay
    6132 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: an agony

Orjinal kulakl─▒─č─▒ nerden bulabilirim acaba, ya da o kalitede kulakl─▒k önereck olan var m─▒
    Hocam huawei am115 veya am116 tavsiye ederim. Ben çekinerek ald─▒m ama inan─▒n iphone kulakl─▒─č─▒ kalitesinde ç─▒kt─▒. Ses art─▒rma azaltma de─či┼čtirme fonksiyonu da çal─▒┼č─▒yor. Fiyatlar─▒ 30-50 TL civar─▒nda.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Y├╝zba┼č─▒
    867 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: #Ramazan

Hocam huawei am115 veya am116 tavsiye ederim. Ben çekinerek ald─▒m ama inan─▒n iphone kulakl─▒─č─▒ kalitesinde ç─▒kt─▒. Ses art─▒rma azaltma de─či┼čtirme fonksiyonu da çal─▒┼č─▒yor. Fiyatlar─▒ 30-50 TL civar─▒nda.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Bi bakay─▒m hocam te┼čekkürler, orjinalini ar─▒yorum da bulamazsam alternatif olsun bu

• Yarbay
    6132 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: an agony

Bi bakay─▒m hocam te┼čekkürler, orjinalini ar─▒yorum da bulamazsam alternatif olsun bu

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Orijinal samsungdan daha kaliteli veriyor sesleri. Maalesef orijinal kulakl─▒k çakma kulakl─▒klar gibi ses veriyor. Ki┼čiden ki┼čiyi de göre de─či┼čebilir. Ayr─▒ca ses art─▒rma azaltma yok tu┼ču da yok orijinal kulakl─▒kta.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    953 Mesaj
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    Sphygmus

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Guest-3042DE2E5

Gboard kullaniyorum kelimelerin alt─▒na ├žizgi ├žekiyor bunu nasil kapatabiliriz metin d├╝zeltme kapal─▒

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c1/72/7c/c1727c60fe05ba0df4b3357d15ee518e.jpeg&t=0&width=480&text=1

Yok mu bilen g├╝nlerdir u─čra┼č─▒yorum kapatamad─▒m

• Binba┼č─▒
    1353 Mesaj
    Merhaba.

A50 rootu kald─▒rman─▒n yolu nedir?

• Onba┼č─▒
    34 Mesaj
    arkadaslar merhaba,

Samsung galaxy a50 sahibiyim. cihaz gectigimiz gunlerde kapandi ve su an acilista logo gelince donuyor, tekrar baslayip yine logoda takiliyor.

Odin ile stock rom attim. Ancak yine ayni sonucla karsilastim. Sorun emmc entegresi diyenler olmus forumlarda. Ne onerirsiniz? Garanti devam ediyor bu arada

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    254 Mesaj

kulland─▒─č─▒n─▒z not program─▒yla ilgili olabilir mi?

gboard'un ayarlar─▒nda ├Âyle bir se├ženek g├Âremedim.

|
    |
    Sphygmus kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    953 Mesaj
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    Sphygmus

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: 39nicolasanelka

kulland─▒─č─▒n─▒z not program─▒yla ilgili olabilir mi?

gboard'un ayarlar─▒nda ├Âyle bir se├ženek g├Âremedim.

Ben de bulamad─▒m ├žo─ču yerde oluyor sadece notlarda de─čil

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    669 Mesaj

Telefonu 1 y─▒ld─▒r ├žok dikkatli kullan─▒yordum, d├╝n ak┼čam y├╝ksek olmayan bir mesafeden yere d├╝┼č├╝rmem sonucu maalesef ekran tamamen gitti. Ekranda k─▒r─▒k yok ama i├ži tamamen ├Âld├╝ sanr─▒─▒m. Kvk'da g├╝ncel ekran fiyat─▒ hakk─▒nda bilgisi olan var m─▒? Kvk'ya sordu─čumda ''Taraf─▒m─▒zda ┼ču an g├╝ncel par├ža fiyat bilgisi bulunmuyor. Kurda olan dalgalanmalardan dolay─▒ fiyat bilgisi iletemiyoruz. Cihaz─▒n─▒z─▒ servise g├Ândermeniz gerekmektedir.'' cevab─▒n─▒ al─▒yorum ├ž├╝nk├╝. Daha ucuza kaliteli bir ┼čekilde i┼čini yapan bir yer biliyor musunuz?

• ├çavu┼č
    97 Mesaj

Stock yaz─▒l─▒m yükle root kalkar fakat download sayac─▒ silinmez haliyle Samsung shealt güvenli klasör ve Samsung pas telefona root at─▒ld─▒─č─▒ için çal─▒┼čmaz

|
    |
    timucinpusat kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Binba┼č─▒
    1353 Mesaj

Normal güncellemeleri almak istiyorum. San─▒r─▒m bu mümkün de─čil sayaç s─▒f─▒rlamad─▒─č─▒ için. Servise göndermiyormu┼čuz ba┼čka ┼čehire. Burada yok servis. Ayr─▒ca 100 lira istiyorlar

|
    |
    atila-35 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    737 Mesaj

KVK'y─▒ bilmem ama Samsung'un kendi internet sitesinde verdi─či bilgiye g├Âre A50 i├žin Ekim 2020 tarihinde belirlenmi╚Ö ekran de─či┼čimi ├╝creti, i┼č├žilik ve malzeme dahil 575 lira. ┼×u ┼čartlarda telefonu 600 liradan fazla isteyen bir yere vermeyin derim. Telefonu yak─▒nda kald─▒r─▒p kenara koymak gibi bir plan─▒n─▒z yoksa da kesinlikle ve kesinlikle yetkili serviste de─či┼čim yapt─▒rman─▒z─▒ tavsiye ederim ├ž├╝nk├╝ ├╝lkemizde yetkili servisler d─▒┼č─▒nda orijinal ekran bulmak zor ve o "A+++ kalite" olarak sat─▒lan yan sanayi ekranlar─▒n ├žo─ču ya dayan─▒kl─▒l─▒k ya da g├Âr├╝nt├╝ kalitesi konusunda orijinal ekran─▒n gerisinde oluyor hocam  

|
    |
    Rocha kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    669 Mesaj

Hocam Samsung sitesine bakt─▒m ben de 575 TL yazd─▒─č─▒n─▒ g├Ârd├╝m, hatta yak─▒n zamana kadar 350-400 tl gibi bir ┼čeydi :( Samsung tamirlerine zaten ─░stanbul'daki 3 yetkili KVK servisi bak─▒yor. Birisi evime ├žok yak─▒n ama onlar da fiyat vermeyince k─▒lland─▒m iyice. Takt─▒raca─č─▒mdan de─čil ama kafamda bir fikir olu┼čmas─▒ i├žin ekran yenileme merkezlerini arad─▒─č─▒mda 600-750 TL fiyatlar ├ž─▒kar─▒yorlar. Bakal─▒m KVK nas─▒l bir fiyat ├ž─▒karak :(

@Killing Spree

• ├çavu┼č
    70 Mesaj

Samsung servislerine git. Sitede ki fiyatlardan yap─▒yorlar. Haz─▒r araya bataryay─▒ da s─▒k─▒┼čt─▒r. ─░nceliyorlar. Gerek g├Âr├╝rlerse batarya da de─či┼čiyor.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    737 Mesaj

Ata┼čehir'de Ouno var Samsung servisi olarak hocam. Size pek yak─▒n de─čil ama orada yapt─▒rmay─▒ da d├╝┼č├╝nebilirsiniz. Di─čer markalara bakan merkez servislerinden bir t├╝rl├╝ memnun kal(a)masam da Emaar Square'deki Samsung Experience ma─čazas─▒nda Samsung telefonlar i├žin teknik servis hizmeti verirlerken bir arkada┼č─▒m─▒n telefonunu yapt─▒rm─▒╚Öt─▒m ve gayet g├╝zel i┼č ├ž─▒karm─▒┼člard─▒. ┼×imdi oradaki servisleri kapanm─▒┼č san─▒r─▒m. O ma─čazadaki ekibi Ata┼čehir Samsung servisine transfer ettiklerini tahmin ediyorum. E─čer ├Âyleyse Ouno'nun Samsung servisini tavsiye edebilirim. Ama yine de telefonu servise vermeden ├Ânce video kayd─▒ alman─▒z─▒ ve cihaz─▒ servise verirken ├žizikler konusunda dikkatli olmalar─▒n─▒ ─▒srarla belirtmenizi tavsiye ederim ├ž├╝nk├╝ son zamanlarda orada da cihaz─▒ ├žizilen birka├ž arkada┼č oldu diye hat─▒rl─▒yorum. Ayr─▒ca kasay─▒ ├žizerlerse telefonu teslim almadan do─črudan kasa de─či┼čimi isteyin. Daha ├Ânce kendileriyle g├Âr├╝┼čt├╝─č├╝mde onar─▒m esnas─▒nda kozmetik hasar alan cihazlar i├žin m├╝┼čteri teslim an─▒nda talepte bulunursa kasa de─či┼čimi yap─▒labilece─čini ama cihaz ├Âyle kabul edilip teslim al─▒nd─▒ktan sonra Samsung'un kurallar─▒ gere─či ├╝cretsiz kasa de─či┼čimi yapamayacaklar─▒n─▒ s├Âylemi┼člerdi. Merkez serviste ya┼čad─▒klar─▒m y├╝z├╝nden kendilerine pek g├╝venemesem de Samsung servisi olarak bir ┼čans vermeye de─čer olabileceklerini d├╝┼č├╝n├╝yorum. Tercih sizin  

|
    |

Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkas├Âr
kripto para haberleri
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.