┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masa├╝st├╝1 Mobil
5 sn
11.136
Cevap
134
Favori
899.023
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (619 mesaj) Avengers.90 (494 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (306 mesaj) efem-35 (237 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3187 mesaj) Mobil (4307 mesaj) Mini (595 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    901 Mesaj

─░lk kurulumda normal. Samsung Cloud'tan 1 GB veri indirmi┼čti benim, whatsapptan g├Ânderdi─čim pdf belgelere kadar kaydetmi┼č. 2 g├╝n ge├žsin bana ├Âzel mesaj at─▒n, yard─▒mc─▒ olaca─č─▒m.

|
    |
    uzaylioglan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    2545 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: atila-35

Samfirm uygulamas─▒n─▒n hangi sürümü çal─▒┼č─▒yor denemedi─čim sürüm kalmad─▒ hiç biri ile indiremiyorum yaz─▒l─▒m─▒

https://drive.google.com/file/d/1AA3xh0RKLnvedEIHQOeKxLuOjpYEoSE8/view?usp=sharing

Buyrun buradan indirebilirsiniz, g├╝├ž bela drive'a ├žekebildim linki.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • ├çavu┼č
    97 Mesaj

Hocam bana hindistan Romu laz─▒m INS kodlu te┼čekkür ederim yine de

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    zn_volkan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    2545 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: atila-35

Hocam bana hindistan Romu laz─▒m INS kodlu te┼čekkür ederim yine de

Aslan─▒n a─čz─▒na koymu┼člar hocam, linkleyebilirsem buraya Google drive linki b─▒rak─▒r─▒m in┼čallah.

• ├çavu┼č
    97 Mesaj

Te┼čekkür ederim karde┼čim mümkünse 4 parçal─▒ rom olsun

|
    |
  • Yarbay
    2545 Mesaj

4 par├žal─▒ oldu─čunu tr romundan g├Ârd├╝m, bu da muhtemelen 4 par├žal─▒d─▒r, buyur karde┼čim INS romu.

https://drive.google.com/uc?id=1PMDLyuhb_pBXp31KCtOlv9XtczV3OoDP&export=download

|
    |
    atila-35 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    97 Mesaj

Eyvallah hocam kral adams─▒n te┼čekkür ederim 🙏

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    697 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: aydogan

─░lk kurulumda normal. Samsung Cloud'tan 1 GB veri indirmi┼čti benim, whatsapptan g├Ânderdi─čim pdf belgelere kadar kaydetmi┼č. 2 g├╝n ge├žsin bana ├Âzel mesaj at─▒n, yard─▒mc─▒ olaca─č─▒m.

hocam te┼čekk├╝r ederim, telefonu kurdum zaten. Gereksiz programlar─▒ uygulama k─▒sm─▒ndan devre d─▒┼č─▒ b─▒rak─▒yorum.

Telefon ilk ald─▒─č─▒m kadar h─▒zl─▒ de─čil, bu san─▒r─▒m herkeste b├Âyledir.

Pencere animasyonlar─▒ tak─▒l─▒yor mesela.

Ayarlardan animasyonlar─▒ kapayarak tak─▒lmalar─▒n g├Âz├╝me batmamas─▒n─▒ sa─čl─▒yorum.

Wireless s├╝rekli ├žal─▒┼č─▒yor, ona engel olam─▒yorum.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    712 Mesaj
    A50 sini hiç servise gönderen yok mu? Sorun neydi sonuç ne oldu? Benim batarya performans─▒ dü┼čtü gibi göndermeyi dü┼čünüyorum telefonun ba┼č─▒na bir ┼čey gelirse diye korktum sikayetvar okudum da biraz 🙂

• ├çavu┼č
    97 Mesaj

Benim batarya sa─čl─▒─č─▒ da baya dü┼čtü bende servise vermeyi dü┼čünüyorum ama yedek telefon yok napcam bilmiyorum bide kaç güne verirler onuda bilmiyorum kald─▒m öyle

|
    |
    pckobat_78 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    953 Mesaj
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    Sphygmus

G├╝zel ekran koruyucu ├Âneriniz var mi aldiklarim hep ├ž├Âp,zore ve syrox denedim ├žok k├Ât├╝lerdi. ─░nce ar─▒yorum tempered vs istemiyorum. Spigen alacaktim 60 tl ye d├╝┼čm├╝┼čt├╝ ama stok bitmi┼č

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Guest-3042DE2E5 -- 10 Kas─▒m 2020; 16:56:45 >
  • Yarbay
    2545 Mesaj

Bir m├╝ddet kullan─▒nca ┼či┼čen sistemden kaynakl─▒ batarya sorunlar─▒n─▒ hard reset atarak ├ž├Âzebilirsiniz, custom rom y├╝klemeden ├Ânce benim de 4 saate d├╝┼čm├╝┼čt├╝ ama d├Ând├╝m dola┼čt─▒m stock rom y├╝kledim , batarya ilk g├╝nk├╝ gibi.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi zn_volkan -- 10 Kas─▒m 2020; 17:19:17 >
    |
    |
    pckobat_78 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    712 Mesaj

Bende biraz ├Ânce att─▒m hocam tekrar test edicem bakal─▒m.

|
    |
  • Binba┼č─▒
    1857 Mesaj
    1.5 y─▒la yak─▒nd─▒r kullan─▒yorum, batarya performans─▒ cidden dü┼čtü eskiden yatarken yüzde 20 10 ┼čarj kal─▒yordu ┼čimdi 9 10 gibi bitiyor not: huawei saat alal─▒m dedik hms laz─▒mm─▒┼č bir de health bu ikisi günde toplam 7-8 ┼čarj yiyor bunu da ekleyeyim hard reset tek çare accubattery ye göre pil sa─čl─▒─č─▒ 93

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Baldbny -- 10 Kas─▒m 2020; 19:10:29 >
    |
    |
  • ├çavu┼č
    97 Mesaj

Hocam tam 4 kere indirdim her seferinde ar┼čiv bozuk uyar─▒s─▒ ald─▒m acaba upload ederken eksik yükleme mi oldu dünden beri u─čra┼č─▒yorum

|
    |
  • Yarbay
    2545 Mesaj

Bandizip kurun ├Âyle deneyin hocam, winrar─▒n i┼čg├╝zarl─▒─č─▒ olabilir, veya winrar─▒ g├╝ncelleyin, tavsiyem komple kald─▒r─▒n gitsin, bandizip winrardan 2-3 kat daha h─▒zl─▒ s─▒k─▒┼čt─▒rma ve ├ž─▒kartma yap─▒yor.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi zn_volkan -- 12 Kas─▒m 2020; 6:34:24 >
    |
    |
  • Te─čmen
    124 Mesaj
    Beyler selam cihaza custom rom kurmu┼čtum bugün stock roma geçtim fakat samsung health olsun banka uygulamalar─▒ olsun kök dizine eri┼čim diyor bootlader kilidini kapatmam─▒┼čt─▒m e─čer kapat─▒rsam knox da s─▒f─▒rlan─▒r m─▒ bu uyar─▒lar─▒ al─▒r m─▒y─▒m s healthi kullanabilir miyim

• Yarbay
    2545 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Vegatablo

Beyler selam cihaza custom rom kurmu┼čtum bugün stock roma geçtim fakat samsung health olsun banka uygulamalar─▒ olsun kök dizine eri┼čim diyor bootlader kilidini kapatmam─▒┼čt─▒m e─čer kapat─▒rsam knox da s─▒f─▒rlan─▒r m─▒ bu uyar─▒lar─▒ al─▒r m─▒y─▒m s healthi kullanabilir miyim

Bootloader kilidi kapat─▒lmadan benzer uyar─▒lar─▒ ben de al─▒yordum kapatt─▒m ve ┼čimdi kullanabiliyorum, tahminim knox 1 artt─▒.

• Te─čmen
    124 Mesaj

Kapat─▒y─▒m m─▒ yani

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer bal─▒
Ko Cuce
backlink paketleri
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.