┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masa├╝st├╝3 Mobil
5 sn
11.145
Cevap
132
Favori
900.482
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 20 sa. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 42
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 132
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Baldbny (619 mesaj) Avengers.90 (494 mesaj) Hayalci (363 mesaj) #Ramazan (306 mesaj) efem-35 (237 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (3194 mesaj) Mobil (4309 mesaj) Mini (595 mesaj) Uygulama (3046 mesaj)
  • @
10 oy
├ľne ├ç─▒kar
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.5 ­čîč
Giri┼č
    915 Mesaj

┼×uan %55 te ┼čarj, ekran süresi 5 saat 31 dakika

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    nacam kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Onba┼č─▒
    29 Mesaj

Efendim 60% ve 3.20 dakika .ben xiaomi redmi note 5 den gectim xiaomi romlara falan gore ekran suresini etkiliyodu sizde hangi surum eger samsungdada boyle durumsa.

|
    |
    Avengers.90 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    186 Mesaj
    Sizlerdede instagram mesajlarda herhangi bir ki┼čiyle sohbete girince saat ve simgeler k─▒sm─▒ siyah oluyor mu?

• Yarbay
    9805 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: lost.dark

Sizlerdede instagram mesajlarda herhangi bir ki┼čiyle sohbete girince saat ve simgeler k─▒sm─▒ siyah oluyor mu?

AMOLED ekran yan─▒─č─▒n─▒ azaltmak i├žin yap─▒lm─▒┼č bir Samsung hilesi, problem yok.

• Te─čmen
    186 Mesaj

Siyah oluyor derken komple simsiyah oluyor görünmez oluyor her┼čey üst tarafta saat vs görünmüyor

|
    |
    Drahmizm kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Te─čmen
    186 Mesaj
    Birde bir uygulamadan bildirim gelince ekran Kapal─▒yken telefon uykudayken ekran─▒ açmas─▒ için bir ayar var m─▒ baz─▒ uygulamalarda telefon uyan─▒yor ekran kendili─činden aç─▒l─▒p bildirim görünüyor ama baz─▒ uygulamalarda o yok maalesef bir ayar─▒ var m─▒ bunun

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    471 Mesaj

Arkada┼ča yurtd─▒┼č─▒ndan a50 geldi nfc var telefonda t├╝rkiyede niye yok acaba

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Yarbay
    2547 Mesaj

samsung usb driver 1.73 s├╝r├╝m kurunuz ard─▒ndan hata ay─▒klama'y─▒ a├ž─▒n─▒z a├ž─▒ksa kapat─▒p a├ž─▒n─▒z tekrar deneyiniz.

|
    |
    Lazi028 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    953 Mesaj
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    Sphygmus

Poco laucher kullanan var m─▒? Ana ekranda 3 sayfa var bunlar─▒n aras─▒nda ge├ži┼č yaparken kasma oluyor bende

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    903 Mesaj

Ekim g├╝ncellemesi gelmi┼č galiba ya da ben y├╝klemedi─čim i├žin bildirimi yeni g├Âr├╝yorum.

Merk├╝r retrosu oldu─ču i├žin kas─▒m ay─▒ndan sonra y├╝klemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum :D

• Y├╝zba┼č─▒
    915 Mesaj

Ne alakas─▒ var ya 😂

|
    |
    aydogan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    6132 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: furniture78

Ucuz olsun diye koymam─▒┼č olabilirler. Akl─▒ma ba┼čka bir ihtimal gelmiyor. 2013 y─▒l─▒nda ç─▒kan telefonlarda bile nfc var ama bu telefona koyulmam─▒┼č.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    903 Mesaj

aa ├Âyle deme biraz da mizah   bu zamanlarda ├žok bozuluyomu┼č bilgisayar, telefon  

|
    |
    Avengers.90 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    870 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: furniture78

Ayn─▒ model farkl─▒ pazarlara farkl─▒ ┼čekilde sat─▒l─▒yor,

Avrupa versiyonu var,
    Geli┼čmemi┼č ülkeler için olan versiyon var,

Bize avrupa model gelmiyor....

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    903 Mesaj

T├╝m ─░zmir'e ve forum halk─▒na ge├žmi┼č olsun. ─░zmir'den arkada┼člar vard─▒ aram─▒zda umar─▒m herkes iyidir.

• Y├╝zba┼č─▒
    300 Mesaj
    Bir arkada┼č─▒m─▒n cihaz─▒nda bir problem ya┼č─▒yor. Normalde görüntü kalitesi güzel ama video izlerken veya oyuna girince çözünürlük dü┼čüyormu┼č. Acaba bir çözümü, ayar─▒ vs var m─▒?

• Yarbay
    6798 Mesaj

bir izmirli olarak çok büyük deprem ya┼čad─▒k, hale hepimizin surat─▒nda bir tuhafl─▒k var çok ┼čükür yap─▒lar─▒m─▒z yani evlerimiz sa─člam ç─▒kt─▒..
    deprem cuma günü saat 14;51 de ba┼člad─▒ önce hafif sallad─▒ arkada┼člar yani on saniye size 5.5 ┼čidetinde diyeyim ama 10 saniyeden sonra depremin ┼čiddeti artt─▒ yani 6.9 ç─▒kt─▒ ve toplam 30 saniye veya 35 saniye sürdü ben tamam gidiyorum dedim koltukta öyle kald─▒m han─▒m o─član kap─▒da dua ediyordu yani ┼čok oldum yani ben depremden hiç korkmam arada izmirde deprem olur ama bu öyle de─čildi yerden sesi bije duydum ve ellerim titredi hemen telefona sar─▒ld─▒k ama telefonlar ne yaz─▒k ki çal─▒┼čmad─▒ arkada┼člar watsap bile ula┼čamad─▒m ancak gece saat dkkuzda telefonlar aç─▒ld─▒ konu┼čabildik..
    ┼čimdi tv gösteriyor gösterdiyer bayrakl─▒ diyor biz oraya manavkuyu deriz oras─▒ balt─▒k sulu bir ovad─▒r orada 25 sene önce salatal─▒k bahçeleri vard─▒ ve zemini su vard─▒r zaten binalar belediye suyunu az kullan─▒rlar her binada kuyu suyu kullan─▒rlar vede bu bölge gökdelen izni var zaten tv görüyorsunuz ço─ču 10 kat ve üstü ha binalar 20 seneliktir...

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi efem-35 -- 1 Kas─▒m 2020; 14:33:39 >
    |
    |
    aydogan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

• Yarbay
    6798 Mesaj

servise verip güncellem ats─▒nlar ana yaz─▒l─▒m bozulmu┼č olabilir

|
    |
    ykpumtt kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    97 Mesaj
    Bende izmirdeyim bayrakl─▒da ┼čükür bizim binalarda bi sorun yok zaten yeni bina birde temeli kayal─▒k hepimize gelmi┼č geçmi┼č olsun tan─▒d─▒─č─▒m bi kaç arkada┼č vard─▒ onlar öldü Rabbim bütün ölmü┼člerimize rahmeti ile muamele eylesin mekanlar─▒ cennet olsun in┼čallah 🙏

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi atila-35 -- 2 Kas─▒m 2020; 10:34:20 >
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    698 Mesaj

Arkada┼člar bende wireless s├╝rekli bir ┼čeyler indiriyor. Arka planda ├žal─▒┼čan youtube, whatsapp d─▒┼č─▒nda bir ┼čey yok. Mobil a─čda ise b├Âyle bir ┼čey s├Âz konusu de─čil. Haftan─▒n 7 g├╝n├╝, 24 saat bu b├Âyle, sizde de durum b├Âyle mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/42/5b/97/425b9778127534576f0cff6941a18a87.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi uzaylioglan -- 3 Kas─▒m 2020; 1:38:3 >
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR5
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.