Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: genelpatron Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam ben telefona hindistan romu yuklemek istiyorum root gerekiyormu ve twrp falan odini kurdum yazilimida kurdum pc ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 2 Nisan 2020; 21:25:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde diyelim hindistan romu kurdum sonra gelecek guncellemeler falan otomatik geliyor degilmi birde su samsung pay falan devre disi birakilinca yinede gozukuyormu altta

• Son sorum rom yuklemeden once yapilaxaklar nedir ve sonrasinda hic rom kurmamistim daha once

• Root gerekmiyor direk odinle yükleniyor, tüm güncellemeleri alırsınız, yapmanız gereken yedeklerinizi almanız, zira sistem formatlanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 3 Nisan 2020; 5:48:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Sagolun

• selçux kullanıcısına yanıt
    Kasanın kalitesiz olduğunu anlamak için 1 sene kullanmaya gerek yok, ilk günden beri farkındayım 😁 (1 senedir kullanıyorum) Nihayetinde bizim işimizi gören cihazlar bunlar, çalıştığı müddetçe ufak sorunlara kafayı takmamak lazım. Eskiden telefon incelemelerinde ahize kalitesine, çekim gücüne, yapı malzemesine bakılırdı. Şimdi kamera ve hiç oynamadığım pubg kriterler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyln_izmir

Kasanın kalitesiz olduğunu anlamak için 1 sene kullanmaya gerek yok, ilk günden beri farkındayım 😁 (1 senedir kullanıyorum) Nihayetinde bizim işimizi gören cihazlar bunlar, çalıştığı müddetçe ufak sorunlara kafayı takmamak lazım. Eskiden telefon incelemelerinde ahize kalitesine, çekim gücüne, yapı malzemesine bakılırdı. Şimdi kamera ve hiç oynamadığım pubg kriterler.
    Evet hocam kasanın kalitesi biraz zayıf ancak en azından general mobile firmalarındaki gibi kasa açıklığı sorunlarıyla falan karşılaşmadım şükür. Eskiden 2000 liraya amiral gemisi alabiliyoduk çünkü :(
  • https://www.fabrikaayarlari.com/samsung-galaxy-a50-stock-rom-yukleme/ arkadaslar hindistan romunu bu siteye gore yapsam olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

https://www.fabrikaayarlari.com/samsung-galaxy-a50-stock-rom-yukleme/ arkadaslar hindistan romunu bu siteye gore yapsam olur mu
    Olur, kolay bir işlem zaten.

• bişey B kullanıcısına yanıt
    Peki bu islemden once gelistirici seceneklerinden oem kilidi ve usb hata ayiklamayi aciymmi

Brom bende olmadi ama garanti bittikten sonra arka plastik kasasi var diye biliyorum satın alır istedigin renge degistirebilirsin

• kingsansar kullanıcısına yanıt
    Arka kasa değil etrafındaki çerçevesi görmemezlikten geliyorum ama baze gözüme ilişiyor sıkıyor canımı

• quote:

Peki bu islemden once gelistirici seceneklerinden oem kilidi ve usb hata ayiklamayi aciymmi
    Hocam hiç bir şey yapma download mofa al odine 4 lü dosyayı aç starta bas o kadar

Dostum canını sıkma 1 yıldır kullanıyorum telefon gerçekten güzel, redmi note 8 i olan arkadaslarim kasa ağır cebimde ağırlık yapıyor diye sikayet ediyorlar ki en kaliteli telefonu olan insana bak kılıfla kullanıyor . Kimseyi görmedim kılıfsiz kullanan

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    Ben sammobileden tek olarak yuklemeyi dusunuyorum

Ap dan secmiyecekmiyim

• quote:

Ben sammobileden tek olarak yuklemeyi dusunuyorum
    Tek te indirsen dısyaları çıkartman lazım içinde 5 dosya var onunda

Neyse ben hic bulasmiyim belki ilerde indiririm tesekkurler

• Sammobile'den yavaş indirme ile indirmeye çalıştım ama indirme bitmedi bir türlü, samfirm uygumalasını tarif etmiştimönceki sayfalarda, tek dosyalı indiriyor, AP'den seçip yükleyebilirsiniz. Şuan Android 10 kullanıyorum , yapabilirsiniz bir zorluğu yok.ama verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Su an yapmamaya karar verdim belki ilerde yaparım teşekkürler tinere

• 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.