┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 Nisan'da! ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masa├╝st├╝3 Mobil
9.147
Cevap
137
Favori
676.839
T─▒klama
Pop├╝ler Konular listesinde 75. S─▒rada  bug├╝n en iyi #8
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 Nisan'da! ­čîč
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giri┼č
    191 Mesaj
    2500e ikinci el garantili s9plus bile var sahibindende. bi ton garantili lg g7 var honor play 2000-2200 s─▒f─▒r sat─▒l─▒yor.

Tabiki bu tel 2800e al─▒nmaz. meizu 16thlar pocolar mocolar s─▒f─▒r ikinci el garantili vsvs bi ton SD845 telefon var o aral─▒kta.

─░lla alacma diyorsan─▒z da ┼čunu belirtmek için yaz─▒yorum :

Arkada┼člar PUBG için bu a50nin di─čer telefonlardan çok farkl─▒ ve benzeri olmayan bir optimizasyonu varm─▒┼č.

Antutusu 145.000, antutu gpusu 39.000 olmas─▒na ra─čmen 200.000 antutusu 75.000 gpu puan─▒ olan amiral cihazlar gibi SMOOTH EXTREME modu aktif.

Tabiki SD845 gibi full 60fps akm─▒yor. Ama orta-giri┼č seviyesinde bu ayar─▒ destekleyen ilk ve tek telefon.

Grafik ayarlar─▒nda ak─▒c─▒y─▒ seçerseniz snapdragon 845-855 kirin 970-980 ve iphone 8-x-xs cihazlardaki gibi en sa─čdaki A┼×IRI yani 60fps seçene─či aç─▒l─▒yor.
    https://www.youtube.com/watch?v=-vosQ9oQ0ME
    https://www.youtube.com/watch?v=OGBMt5SQpVA
    |
    |

• Yarbay
    5266 Mesaj
    Almay─▒ bekledi─čim bir telefon , may─▒s sonu gibi 2500 seviyesine gelmesini bekliyorum tabiki döviz falan patlamaz ise o zamana kadar .─░phone 6 plus tan geçicem ..
    |
    |

Galaxy A30
  • Y├╝zba┼č─▒
    271 Mesaj
    Ben de dün ön sipari┼č verdim mediamarkttan muhakkak ad─▒n─▒ soyleyemedigimiz çinli firmalar bundan daha iyi ozellikler sunuyodur ama ben ozellikten ziyade bir sorun yasayinca sehrimde bir yetkili servis olsun istiyorum o yuzden a50 yi tercih ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • S7-edge den A50ye geçilir mi? Oyun oynamam yapacak oldu─čum ┼čey foto─čraf çekmek internete girmek wp kullanmak müzik dinlemek. Facebook instagram dahi kullanm─▒yorum. Geçmek isteme sebebim. Telefonun sol altta k─▒r─▒k var ekranda ghost screen var. Rahats─▒z etti─či için dü┼čünüyorum.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Tek su├žu kopya ├žekmek -- 24 Mart 2019; 8:26:12 >
    Bu telefonu 15 martta ön sipari┼čle Samsung shoptan alan ilk insan olabilirim. Ama ne hikmetse hala sipari┼č a┼čamas─▒nda kargoya verilmedi. Henüz sevk edilmedi yaz─▒yor sipari┼č ekran─▒nda. Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla telefonu ba┼čka yerden sipari┼č edip al─▒p kullanan ki┼čiler var. Youtube zaten türkçe kutu aç─▒l─▒m─▒ doldu. Bense hala teli bekliyorum. Bi cihaz─▒ ön sipari┼čle neden al─▒r insan? ─░lk alanlardan olmak en erken kullanabilmek için. ┼×imdi almasam ya┼čad─▒─č─▒m yerde fiziki ma─čazadan alabilecektim. Böyle saçmal─▒k görmedim. Samsungun apple dan ö─črenece─či çok ┼čey var cidden. Daha do─čru düzgün hizmet a─č─▒ kuramam─▒┼člar. Bi daha da Samsung al─▒r m─▒y─▒m?

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Dr.draco -- 24 Mart 2019; 9:18:10 >

Hocam acelesi yoksa 1 2 hafta sonra belki 2600 ü görür.

S10+ ç─▒kal─▒ 2 3 hafta oldu 6500 e bulunabiliyor.

Ama dolar kuru nolur ve etkisi olur mu bilemeyece─čim.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    Tek suçu kopya çekmek kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    Bende powerbankla aldim. Sanal tuslara alismaya çal─▒┼č─▒yorum. Bazen zor cikiyorlar. Parmak izi okuyucu begenmedim. Zor okuyor. Yuz tanima iyiymis. Türkçe klavye ilginc. Uzun sure basinca cikiyir türkçe karakterler. Yokmu normal türkçe klavye acaba? Pubg real racing denedim sorun yok.

Türkçe karakterli klavye var kullan─▒yorum. Parmak izini bende be─čenmedim aç─▒kças─▒ zor okuyor ama yüz tan─▒ma çok iyi. Parmak izini zamanla yaz─▒l─▒mla düzeltebileceklerine inan─▒yorum i┼čin aç─▒kças─▒.

|
    |
    ism72 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Parmak izi okuyucusu ultrasonic olmad─▒─č─▒ için yava┼č okuyor bildi─čim kadar─▒yla. Yaz─▒l─▒mla düzelir mi muamma.
    |
    |
    Willian kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Orijinalden al─▒nt─▒: Dr.draco

Bu telefonu 15 martta ön sipari┼čle Samsung shoptan alan ilk insan olabilirim. Ama ne hikmetse hala sipari┼č a┼čamas─▒nda kargoya verilmedi. Henüz sevk edilmedi yaz─▒yor sipari┼č ekran─▒nda. Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla telefonu ba┼čka yerden sipari┼č edip al─▒p kullanan ki┼čiler var. Youtube zaten türkçe kutu aç─▒l─▒m─▒ doldu. Bense hala teli bekliyorum. Bi cihaz─▒ ön sipari┼čle neden al─▒r insan? ─░lk alanlardan olmak en erken kullanabilmek için. ┼×imdi almasam ya┼čad─▒─č─▒m yerde fiziki ma─čazadan alabilecektim. Böyle saçmal─▒k görmedim. Samsungun apple dan ö─črenece─či çok ┼čey var cidden. Daha do─čru düzgün hizmet a─č─▒ kuramam─▒┼člar. Bi daha da Samsung al─▒r m─▒y─▒m?
    Bende 21 Mart tarihinde Samsung Shop'tan sipari┼č verdim ama zaten orada yaz─▒yordu 22 Mart Tarihinden sonra gönderilecek diye, o tarihte hafta sonuna denk geldi─či için telefonlara kavu┼čamad─▒k san─▒r─▒m. Büyük ihtimalle pazartesi kargolan─▒r sal─▒ elimize ula┼č─▒r diye dü┼čünüyorum. Ek olarak Samsung Shoptan almam─▒n sebebi pe┼čin fiyat─▒na 12 taksitle satt─▒klar─▒ içindi, bu aç─▒dan fazladan 500-600tl vermektense bi' kaç gün beklerim s─▒k─▒nt─▒ de─čil benim için.

Tabii pe┼čin fiyat─▒na ald─▒ysan─▒z araya hafta sonunun girece─čini dü┼čünerek fiziksel bir ma─čazadan alabilirdiniz, ama burada durumun Samsungun hizmet a─č─▒ ile alakal─▒ oldu─čunu dü┼čünmüyorum.

• Yarbay
    2191 Mesaj

Bende samsung shopdan ald─▒m. 12 ay taksit var vade farks─▒z .

|
    |
    emirsavas kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Ayn─▒ ┼čekilde S7'den A50'ye geçi┼č yapt─▒m. Benimde ekran─▒n üst k─▒sm─▒ k─▒r─▒ld─▒ can s─▒k─▒nt─▒s─▒ olmaya ba┼člay─▒nca bu cihaz─▒ ald─▒m. Sormak istedi─činiz ne varsa yan─▒tlayabilirim.

S7'den sonra performans kayb─▒ ya┼čamad─▒m diyebilirim.
    |
    |
    Tek suçu kopya çekmek kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    Amd Ryzen 5 1500X @4GHZ||MSI B350 Tomahawk||Kingston Hyperx Fury 2X8GB [email protected] CL16 DDR4||Corsair Force LE 120GB SSD||WD 1TB Caviar Blue||Zotac GTX 1060 6GB AMP||HighPower 600W 80+ Element Bronze II||AOC 21.5" i2269VW||Xigmatek Asgard 382||Logitech G710+||Logitech G Pro
  • Y├╝zba┼č─▒
    446 Mesaj

Nas─▒l taksit yapt─▒? Kredi kart─▒m─▒?

|
    |
    Willian kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Kamera olarak S7 yi arat─▒yor mu sizce ?
    |
    |
    HARBINGER kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

samsung internet sitesinde yap─▒ kredi bankas─▒ ile faizsiz 12 taksite bölme kampanyas─▒ vard─▒. Hala devam ediyor mu bilmiyorum.

Edit : Evet devam ediyormu┼č.https://shop.samsung.com/tr/galaxy-a30-a50

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi by_efendy34 -- 24 Mart 2019; 15:42:27 >
    |
    |
    ism72 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Kamera benim için kriter olmad─▒─č─▒ için çok önemsemedim fakat bana normal geliyor s7 ve a50 kameras─▒. Teknik olarak ois yok ve 4k video kaydetmiyor. Foto─črafç─▒l─▒ktan anlamad─▒─č─▒m içinde söyleyeceklerimin do─črulu─ču tart─▒┼č─▒l─▒r

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi HARBINGER -- 24 Mart 2019; 15:51:2 >
    |
    |
    by_efendy34 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    Amd Ryzen 5 1500X @4GHZ||MSI B350 Tomahawk||Kingston Hyperx Fury 2X8GB [email protected] CL16 DDR4||Corsair Force LE 120GB SSD||WD 1TB Caviar Blue||Zotac GTX 1060 6GB AMP||HighPower 600W 80+ Element Bronze II||AOC 21.5" i2269VW||Xigmatek Asgard 382||Logitech G710+||Logitech G Pro
  • Y├╝zba┼č─▒
    271 Mesaj

Parmak izi okuyucu yava┼č deniliyor acaba ayn─▒ parma─č─▒ 2 kez ekleseniz daha h─▒zl─▒ açar m─▒ kilidi

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    HARBINGER kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Binba┼č─▒
    1498 Mesaj

Bana göre S7'den h─▒zl─▒ Mate 9'dan yava┼č. Fakat bu sensör ekranda oldu─ču için normal kar┼č─▒l─▒yorum.

Parmak izinide 2.ci kez ekledim biraz daha do─črulu─ču artt─▒.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi HARBINGER -- 24 Mart 2019; 16:12:46 >
    |
    |
    dr.oguz kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Canl─▒ Tv izle
Mobilya Tak─▒mlar─▒
kolayoto.com
├╝niversite
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.