┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 Nisan'da! ­čîč

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masa├╝st├╝2 Mobil
9.147
Cevap
137
Favori
676.843
T─▒klama
Pop├╝ler Konular listesinde 66. S─▒rada  bug├╝n en iyi #8
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 Nisan'da! ­čîč
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giri┼č
    4309 Mesaj

Ô×í Samsung Galaxy A50 SM-A505F Özellikler, SSS, Yard─▒mla┼čma ve Tart─▒┼čma Ana Konusu ÔČů

Ô×í ─░Ç─░NDEK─░LER ÔČů
    Ô×íDonan─▒m ve Özellikler

Ô×í─░nceleme videolar─▒ ve görseller

Ô×íS─▒kça sorulan sorular

Ô×íBenchmark Testleri

Ô×íSat─▒n alma linkleri

Ô×í─░mzam─▒z

Ô×í ÖZELL─░KLER ÔČů
    Ô×í EKRAN

6.4 ─░nç, Super AMOLED

Infinity-U, 1080x2340 (FHD+) 403 PPI, Gorilla Glass 3

Always on Display, 84.5 E/G Oran─▒

Ô×í DONANIM

Yongs Seti:
    Samsung Exynos 7 Series 9610

Ana ─░┼člemci: Quad-core 2.3 GHz ARM Cortex-A73

1. Yard─▒mc─▒ ─░┼člemci: Quad-core 1.7 GHz ARM Cortex-A53

Grafik ─░┼člemcisi: (GPU) Mali-G72 MP3

CPU Üretim Teknolojisi ve Frekans─▒: 10 nm, 2.3 GHz

Ô×í HAFIZA

64 GB / 6 GB

SD Kart: Var, Maks. 512 GB

Ô×í KAMERA

Genel bilgi:
    Farkl─▒ özellikerle donat─▒lm─▒┼č 3 arka 1 ön kamera

Kamera çözünürlükleri: 1X25 2X8 3X5 MP Arka, 1X25 MP Ön

Özellikler: Portre modu, HDR, F1.7 Diyafram aç─▒kl─▒─č─▒ (1. Kamera için) Ekstra geni┼č aç─▒

Video Özellikleri: Hem ön hem arka kamera da 1080P 30 FPS video çekebilme imkan─▒, EIS, Hyperlapse, Slow motion (Arka)

Ô×í BATARYA

Kapasite:
    4000 MAh

Özellikler: Type C, 15W H─▒zl─▒ ┼×arj

Ô×í BA─×LANTILAR:

4.5G:
    Cat 6 - 800 MHz 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 2100 MHz 2600 MHz

3G: 850 MHz 900 MHz 1900 MHz 2100 MHz

Di─čer: Bluetooth 5.0, AC Destekli Wi-Fi, FM Radyo, GPS

Ô×í GENEL ÖZELL─░KLER

─░┼čletim Sistemi: Android 9.0 Pie

Arayüz: Samsung One UI 1.1

Parmak izi okuyucu: Var, Ekrana entegre

Ô×í BOYUT

Boy: 158.5 mm En: 74.7 mm

Kal─▒nl─▒k: 7.7 mm A─č─▒rl─▒k: 166 gr

Ô×í ─░NCELEME V─░DEOLARI ÔČů

Ô×í SIKÇA SORULAN SORULAR ÔČů

-Soru: Cihazda NFC deste─či bulunuyor mu?

-Cevap: Hay─▒r, büyük bir eksiklik olarak maalesef bulunmuyor.

-Soru: Cihaz─▒n arka kapa─č─▒nda ne tür bir malzeme kullan─▒lm─▒┼č?

-Cevap: Cihaz─▒n arka yüzeyinde cam ile plastik kar─▒┼č─▒m─▒ glastik denilen bir melzeme tercih edilmi┼č.

-Soru: Telefonda bildirim LED'i var m─▒?

-Cevap: Hay─▒r bulunmuyor, ancak AOD oldu─ču için pek de gerek yok.

-Soru: Suya ve toza kar┼č─▒ dayan─▒kl─▒ m─▒ cihaz?

-Cevap: Hay─▒r, iki özellik de bulunmuyor.

-Soru: 128 GB Versiyonunu nereden temin edebilirim?

-Cevap: Hepsiburada gibi sitelerden ithalatç─▒ garantili olarak (önerilmez) sat─▒n alabilirsiniz.

-Soru: Exynos 9610'un Snapdragon e┼čde─čeri nedir?

-Cevap: Bu sorunun cevab─▒ Qualcomm Snapdragon 675.

-Soru: FM Radyo var m─▒?

-Cevap: Evet FM Radyo deste─či bulunuyor.
    Ô×í BENCHMARK SONUÇLARI ÔČů

Ô×í SATIN ALMA L─░NKLER─░ ÔČů

AMAZON

VATAN B─░LG─░SAYAR

HEPS─░BURADA

Ô×í ─░MZALAR ÔČů

[center][image]http://store.donanimhaber.com/b6/47/ab/b647ab9a48142a35bc3512b77ed8b682.png[/image]

[b][size=1][link=https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-a50-ana-konu-android-10-one-ui-2-0-nisan-da--137531613]// Samsung Galaxy A50 Kullan─▒c─▒lar─▒ Kulübü // [/link][/size][/center]

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi zero fear -- 20 ┼×ubat 2020; 3:1:9 >

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yar─▒m kalan bir hikayeyiz art─▒k seninle, ayr─▒ yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen ┼čimdi uzaklara. Ben gö─čsümde solgun bir gülle ya┼čar─▒m y─▒llarca, Ya┼čamaksa bu! Ayr─▒ ak┼čamlara yat─▒p ayr─▒ sabahlara uyan─▒r─▒z bundan sonra, hatalar─▒ a┼čk san─▒p ba┼čka tenlerde avunuruz bo┼čuna. Ve gizli gizli yaralan─▒r─▒z. ┼×unu bil ki daima en güzel yeri hat─▒rana saklar─▒m talan olmu┼č gönül bahçemde. Saçlar─▒mda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güne┼člerle, ben hep seni beklerim bu ┼čehirde. Bir gün dönersin diye..''

• Say─▒yla geliyorsunuz galiba buraya... Tövbe est.

Bir insan neden ─▒srarla çin mal─▒ telefon methetmek için buralarda bu kadar çaba sarf eder? Git karde┼čim o zaman al o be─čendi─čin telefonlardan... Çin mal─▒ sat─▒c─▒s─▒ysan da sat─▒c─▒y─▒m, baltalay─▒p mü┼čteri toplamaya çal─▒┼č─▒yorum de... Niye buralarda kurus─▒k─▒ at─▒p duruyorsun?

Sanane arkada┼č─▒m, yok plastikmi┼č, yok qc yokmu┼č... Yüz kere söyledik, bu telefonlar avrupada para de─čil, burada böyle... Be─čenmiyorsan mang─▒r─▒ bas─▒p iyisini alacaks─▒n. Nerede ya┼čad─▒─č─▒n─▒ zannediyorsun da 2800 TL'ye sat─▒lan telefondan bu kadar beklenti içine girip, kendi kendine dolup, buralarda s─▒ral─▒yorsun? Türkiye'de ya┼č─▒yorsun hem┼čerim, al─▒┼č art─▒k buna... Bu paraya bu kadar hizmet oluyor. Be─čenmiyorsan git derdini hükümete anlat da sana vergi muafiyeti sa─člas─▒n, o zaman gider al─▒rs─▒n o dedi─čin fiyatlara...

Ayr─▒ca millet sanki bilmiyor o kadar paray─▒ bas─▒p iyisini almay─▒ da bilerek bunu al─▒yormu┼č gibi s─▒ral─▒yorsun. Alan adam ceremesine de katlan─▒r haliyle... Daha f─▒r─▒nlarca ekmek yemesi gereken, Türkiye'de yeni markalara bel ba─člayabiliyorsan git ba─čla... Sorunlar ortada...

Allah versin, sen git daha iyisini al... ─░kinci baltac─▒ katil de sen olup konu baltalay─▒p durma ┼čurada...

Millet bir ┼čeyler payla┼č─▒yor, bunun derdi de konu baltalamak... Laf yeti┼čtirmek...

Tövbe yarabbi...

Kendim 3 y─▒ld─▒r S7 kullan─▒yorum. O─čluma dün Türkcell kampanyas─▒ndan A50 ald─▒m. Kurulumlar─▒n─▒ yapt─▒k. Ayarlar─▒n─▒ düzenledik. ─░lk gözlemim gayet ak─▒c─▒ ve h─▒zl─▒ bir telefon. Ekran baya büyük. 6GB ram 64GB depolama gayet güzel. Kendisinde 3 senedir ayfone SE 16GB vard─▒ ve bunu kullanmaya ve kurulumlara ba┼člad─▒─č─▒nda OH BE DÜNYA VARMI┼× dedi.

Alaca─č─▒m ürünleri ara┼čt─▒rarak ald─▒─č─▒m için ┼ču ana kadar herhangi bir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čamad─▒m hayat─▒mda. Donan─▒mHaber-S7 konusunda en büyük problem ekran koruyucu ve ekran süresi. Bir de güncelleme geldi gelmedi... Umar─▒m bu da beni yan─▒ltmaz. Huawei P smart ilgimi çekiyordu ama bunun özellikleri daha güzeldi. A30 olabilirmi diye ara┼čt─▒rd─▒m ama A50 bariz öndeydi özelliklerde.

Hepinize iyi kullan─▒mlar sorunsuz günler dilerim. En büyük sorununuz ekran koruma ve güncelleme s─▒kl─▒─č─▒ olsun.

Bu arada en garip konu GÜNCELLEME DAHA GELMED─░ diye onlarca yaz─▒ yaz─▒l─▒r, güncelleme yay─▒nlan─▒r bu seferde YÜKLEYEN VAR MI? NASIL? P─░L DURUMU NED─░R? EKRAN SÜRES─░ NE? muhabbetleri döner... Hiçbi┼čeyi kafaya takmay─▒n. Ekran süresi tamamen sizin kullan─▒m─▒n─▒za kalm─▒┼čt─▒r. Dikkate bile almay─▒n. 3 senedir ekran koruma KULLANMIYORUM sadece silikon k─▒l─▒f. Telefon devaml─▒ cebimde. Çizik yok desem yeridir. Pili bitince ┼čarja takar─▒m, bazen h─▒zl─▒ bazen normal ┼čarj. Pili de─či┼čtirmek 150TL. Telefonun tüm özellikleri max ayarda kullan─▒yorum. Kasmay─▒n kendinizi ekran süresi al─▒cam diye. Elinizdeki telefonun keyfini ç─▒kar─▒n. Abi tavsiyesi...

Arisaka kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    @Arisaka demi┼č ki;

Mesaj─▒ Yerinde G├Âr

Redmi note 7 super telefon. Dünyan─▒n en iyisi. Burda buna ispat etmek için bir yerlerine y─▒rtmaya gerek yok. Redmi note 7 gurubunda mutlu mesut ya┼ča. Bizde çöp telefonla burada dertta┼člar─▒m─▒zla dertle┼čelim.

Elma ile armut k─▒yaslamas─▒ do─čru de─čil. ─░ki model Xiaomi kulland─▒m. Ka─č─▒t üzerinde iyi görünebilir ancak Xiaomi nin bir sürü negatif taraf─▒ var.
    ─░lk olarak garanti konusu çok kötü. ─░thalatç─▒ garantili telefonlarda servisler çok kötü. Sadece sat─▒┼č izni alabilmek ad─▒na ka─č─▒t üzerinde servis. Her türlü sorunda kullan─▒c─▒ hatas─▒ diyerek ücret talep eden, ücreti ile bile servis hizmetini sunamadan telefonu elinize veren kurumsall─▒kta merdiven alt─▒ diyebilece─čimiz servis sunmakta. Xiaomi den telefon al─▒yorsan─▒z iki y─▒l boyunca bu telefonun bozulmamas─▒ için dua ederek alacaks─▒n─▒z.
    ─░kinci konu veri çekme. Çinli firmalar─▒n bu konuda sicili kötü. Xiaomi ler de bunun içinde. Romun içine çak─▒l─▒ anlams─▒z bloatware dolu. Ayr─▒ca çin hükümetinin politikas─▒ da bu yöndedir. Google yasak, çin uygulamalar─▒ üzerinden veri döner. Uygurlu Türkler'in bu yönde beyanlar─▒ vard─▒ yaz─▒┼čma programlar─▒n─▒ takip ederek tutuklama yapt─▒klar─▒na dair. Yani Çinliye güven olmaz. Ha Google ye de güven olmaz o ayr─▒ konu.
    Di─čer husus reklam. Malum miui uygulamalar─▒nda reklam veriyor. Bu da mide buland─▒ran bir ┼čey.
    Xiaomi cihazlar─▒n ┼čarj konusunda s─▒k─▒nt─▒lar─▒ var. Art─▒k arkadan veri çeken uygulamardan m─▒ bilinmez ama bariz bir handikap─▒ var ┼čarj konusunda. Mi8 ile 3,5 saatten ç─▒kmad─▒─č─▒n─▒ biliyorum.
    A50 yi güzelle┼čtiren en iyi yan─▒ benim gözümde amoled ekran. ─░ps ile amoled hem fiyat/maliyet hem performans/konfor ve ┼čarj tüketimi aç─▒s─▒ndan k─▒yaslanamaz.
    Telefonda sevmedi─čim olay parmak izi okuyucu. Ayn─▒s─▒n─▒ mi5s de ya┼čatm─▒┼čt─▒. Bunda da ya┼čad─▒m. Umar─▒m düzelir.

Arisaka kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    @Arisaka demi┼č ki;

Mesaj─▒ Yerinde G├Âr

Karde┼čim A50'den önceki 2 telefonum da Xiaomi idi. Biraz yorumlara bakay─▒m dedim de milleti verdi─či paray─▒ savunmak için can─▒n─▒ bile ortaya koymakla falan suçluyorsun da burada tatava yapan sensin. Redmi Note 7 gayet güzel cihaz fiyat/performans oran─▒na bakarsak da verdi─čin paraya hayli hayli de─čer. A50'de kendine göre güzel bir cihaz 3 y─▒ld─▒r xiaomi kullan─▒yordum ve s─▒k─▒ld─▒─č─▒mdan dolay─▒ bir kere de Samsung kullanay─▒m dedi ve gayette memnunum. Burada kalk─▒p ta birinin birinden üstün oldu─čunu kan─▒tlamaya çal─▒┼čmak için yok efendim Gorilla Glass 5 bu falan deme. Bu i┼člerden ufac─▒k bile olsa anlayan bir insan Gorilla Glass camlar─▒n 3-4-5 farketmez tamamen pazarlama stratejisi oldu─čunu bilir. GG3 ile GG5 aras─▒nda neredeyse hiçbir fark yoktur. ─░nsanlar─▒ burada bo┼č yere me┼čgul etme Redmi Note 7 kullan─▒yorsan da çok güzel bir telefon alm─▒┼čs─▒n hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun ama fanboyluk yapma gereksiz yere lütfen.

Arkada┼č─▒m sen hangi telefonu kullan─▒yorsun
    Bak arkada┼č─▒m s9 plusdan a50 e geçtim
    Vede geçti─čime çok memnunum böyle bir batarya
    Ancak mate 10 proda görmü┼čtüm
    S9 plusa ancak 15 gün dayanabildim
    1 srne sonra o telefonda fiat─▒ t─▒rt olucak
    ┼×unu kafana iyice yerle┼čtir kamera için telefona
    E┼č┼ček yüküyle para vermek israfd─▒r günahd─▒r
    Benim naciz görü┼čüm böyle enaz─▒ndan

Buradaki A50 kullananlar hallerinden memnun
    Hepside bilinçli kullan─▒c─▒ kamera yüzünden telefona fazla para
    Vermek istemeyen gurup a50 kullan─▒c─▒lar─▒ ben mesela istesem
    ┼×u andaki en pahal─▒ iyi telefonu alabilecek güçteyim lakin
    Alm─▒yorum neden al─▒y─▒m bir sene sonra param─▒ çöpe atm─▒┼č
    Olaca─č─▒m de─čmezki

Senin ikide bir buraya gelip formu proveke etmen hiç etik de─čil
    Biraz büyü bence bedenen de─čil beyin olarak büyümen gerek
    Kusura bakma niyetim seni üzmek k─▒rmak de─čil lakin buraya bilgi
    Almak için giren insanlar ikide bir senin egolu yorumlar─▒nla kar┼č─▒la┼č─▒yorlar

Ya arkada┼č ne 4k videoymu┼č 1080 60 fps imi┼č. Normal full hd videolar neyimize yetmiyor anlamad─▒m. Bende s6 var 4 y─▒ld─▒r hayatta 4k video çekmedim hep normal hd çektim. 4k çeksem ne yazar bir kaç dakikal─▒k video boyutu 700-800 mb oluyor. Yer kaplamas─▒n diye daha dü┼čü─čü tercih ediyorum. Onu geçtim o videolar─▒ da 4k televizyon olmadan da ne edeyim. Bizim ülke o konuda geri bunu kabullenelim. ─░nternet paketimiz bitmesin diye youtube video çözünürlü─čünü 360-480p ye indirip izliyoruz. Hadi indirmedik diyelim bu sefer de video tak─▒la tak─▒la gidiyor. ─░nternet h─▒z─▒m─▒z bile buna uygun de─čil. O yüzden hd bize yeter karde┼čim. Baz─▒ adamlar─▒n evinde daha tüplü televizyon var ama cebinde iphone x var....

Yap─▒nca zannediyor ki millet gidip çin mal─▒ telefon alacak... Arkada┼č, o telefonlar─▒n piyasada tutunup adam ak─▒ll─▒ ┼čekle girebilmesi için daha 1 ila 2 sene f─▒r─▒nlarca ekmek yemesi gerek...

Daha önceki mesajlar─▒mda da söyledim, bu telefonlarda;

- ─░┼člemci darbo─čaz─▒ ve basit uygulamalarda bile ekranda tak─▒lmalar donmalar,
    - Yaz─▒l─▒msal sorunlar,
    - Operatör ve ┼čebeke sorunlar─▒,
    - Wifi kopma ve alg─▒lamama sorunu,
    - Para verdi─čin arayüzde bol bol reklam görme

gibi sorunlar var. Kabul ediyorsan─▒z sorun yok.

Haaaa, google da veri topluyor demi┼čsiniz, google telefon ay─▒rmadan o telefonlardan da veri topluyor, üstüne bir de veriniz ekstradan Çin'e de ak─▒yor, en çok hacker bozmas─▒n─▒n oldu─ču ülkeye... Bir de bu telefonla internet bankac─▒l─▒─č─▒ yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ dü┼čünürsek vaykine vay vay vay vay vay...

• Y├╝zba┼č─▒
    402 Mesaj
    Fiyat fena de─čil hediyesini be─čenmedim zaten bataryas─▒ iyi telefona verdi─či hediyeye bak 128 GB haf─▒za kart─▒ verseydin demi? NFC yok buz gibi so─čudum telefondan!!! 6/64 versiyon iyi , yazmam─▒┼č ama ip68 yaz─▒yor yabanc─▒ sitelerde do─črulamak laz─▒m. Bu fiyata alir miyim bilmiyorum beklentim vard─▒, kar┼č─▒lamad─▒.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |

clio icon 1,2 edc

Samsung Galaxy A50
  • Y├╝zba┼č─▒
    812 Mesaj
    m20 de yapt─▒klar─▒ gibi sepet indirimi + hediye çeki verselerdi yap─▒┼čt─▒racakt─▒m

Orijinalden al─▒nt─▒: by_efendy34

m20 de yapt─▒klar─▒ gibi sepet indirimi + hediye çeki verselerdi yap─▒┼čt─▒racakt─▒m
    +1

|
    |

Bence de öyle sat─▒lsa direk <2500 al─▒n─▒r

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    by_efendy34 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    92 Mesaj
    Kullanma klavuzu mevcut. Orada;

-ekran─▒n. herhangi bir yerine 2kez dokunarak uyand─▒rma

-Always on display

- Dolby Atmos deste─či

-Kids Home

-AREmojileri

- Radyo gibi özellikler var.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    271 Mesaj
    Almay─▒ ciddi ciddi dü┼čündügüm bir telefon huawei taraf─▒ndaki rakibi mate 20 lite a göre daha iyi görünüyor ka─č─▒t uzerinde ve aralarinda yeni c─▒kacak olmasina ra─čmen 300 tl fark var sadece

|
    |
  • Cift sim ve hafiza karti oldumu s8+ satar gecerim bu modele

|
    |

quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: etkinus

Kamerada pixel birle┼čtirme var m─▒ acaba. Zira 0.9 mikrometre baya küçük.
    Aynen ben de bunu merak ediyorum hocam.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    https://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-a50-a505/SM-A505FZBETUR/
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a50.html

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi by_efendy34 -- 16 Mart 2019; 21:59:19 >

Corning glass 3 bulunmakta:https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla-glass/smartphones/samsung/samsung-galaxy-a50.html

Bende uzun zamand─▒r ara┼čt─▒r─▒yorum ve LG g8 bekleyeyim mi diye karars─▒z─▒m, san─▒r─▒m bekleyece─čim. Donan─▒m olarak g8 oldukça iyi, tabi fiyat olarak farkl─▒ olacakt─▒r.

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    812 Mesaj

Gerçi her türlü ekrana koruyucu takar─▒m. Fiyat ┼čöyle 2500 olsayd─▒ ke┼čke...
    Bu arada G8 için 780 dolar falan diyorlar. Burada 5000 tl civar─▒ olur gibi.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi by_efendy34 -- 16 Mart 2019; 23:8:10 >
    |
    |
    Eledhrim kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

LG evet 795 dolardan Güney KoreÔÇÖde sipari┼če ç─▒kt─▒ san─▒r─▒m.

|
    |
  • Er
    10 Mesaj
    merhaba arkada┼člar yeni bir telefon alma arifesindeyim
    gözüme çarpan modeller samsung a30 a50 ve m20 m30 serisi oldu
    m serisi ile a serisi aras─▒nda kayda de─čer bir fark yok gibi duruyor ama tam anlamad─▒m
    bir de a serisinin fiyatlar─▒ yüksek
    https://www.youtube.com/watch?v=sJpKNRGlgWQ

┼ču videoda 5000 mah olmas─▒na ra─čmen m20 nin sonuncu olma sebebi nedir acaba bilen var m─▒?

Kullan─▒lan i┼člemciler farkli kameralar farkl─▒ grafik birimi farkl─▒ eger bütçe olarak sorun olmayacaksa a50 en iyi seçim olur içlerinden

|
    |
    Technokopat kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • ├çavu┼č
    92 Mesaj

M serisi eski J serisi yerine geçiyor.

A50 serisi eski A8+ lerin yerine geçen seridir.

Arada performans ve + özellikler var.

|
    |
    Technokopat kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    402 Mesaj
    NFC ve kameras─▒n─▒n kötü olmas─▒ yüksek beklentim yok ama -note 7 pro bile daha iyi- karars─▒z b─▒rakt─▒,

H─▒z,ekran, ┼čarj art─▒lar─▒ fiyat─▒na göre ─░yi ön talep yerine fiyat─▒n─▒n dü┼čmesini beklemek daha mant─▒kl─▒ gibi.

clio icon 1,2 edc

Samsung Galaxy A50
  • Y├╝zba┼č─▒
    812 Mesaj

┼×öyle 2200 TL band─▒na inse de alsak.

Kamera kar┼č─▒la┼čt─▒rmalarini izledim fena de─čil. Ama benim video konusunda 1080p 60fps kay─▒t özelli─či olmazsa olmazimdir. A50 de var m─▒ acaba 60fps kay─▒t ?

|
    |
    5510gokhan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Yok san─▒r─▒m 30 var

|
    |

clio icon 1,2 edc

Samsung Galaxy A50
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canl─▒ Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Par├ža
kolayoto.com
Bey Azura
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.