Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir sorun alıyorum neden böyle oluyor? Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
  • Galaxy A70'e ONE UI 2.5 güncellemesi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: atila-35

Galaxy A70'e ONE UI 2.5 güncellemesi geldi
    Hocam 2.5 güncellemesinin pek önemsenecek özellikleri yok maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Hocam o sadece kilit ekranı için geçerli oluyormuş
    Arkadaşın istediğim bildirim panelinde de bildirimin içeriğini görünmemesi
  • Telefonla birisiyle konuşurken karşı tarafın sesi çok kısık geliyor, açık havada ne dediği anlaşılmıyor ama onunda dışında kulaklık olsun, hoparlör olsun ses normal. Bu ahize sorununu nasıl halledebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasso1907 -- 27 Kasım 2020; 2:42:56 >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Edege lighting ve edge panels 2.5 ta değil mi
  • yasso1907 kullanıcısına yanıt

Hocam aynı sıkıntı bende de vardı. Ahize kızmı çok ufak ve pek dayanıklı değil. Garantisi hala devam ediyorsa garantiye götürün, ücretsiz bir şekilde değişimini yapıyorlar. Ben mikrofon sesi az alıyor ve ahizeden ses çok düşüj geliyor diye gitmiştim. Hepsini eksiksiz bir şekilde yapmışlardı. Üstüne hoparlör ile ilgili bir şey demememe rağmen onu da artık temizlediler mi bilmiyorum gelen sesin arttığını fark ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost.dark

Edege lighting ve edge panels 2.5 ta değil mi
    Evet hocam bildirim ışığı ve panel özelliği eklenmiş. Tek dişe dokunur özellikler bunlar olmuş. Benim izlediğim one ui videolarında bu özellikler eklenmemiş olarak görünüyordu.

Eee hocam bu özellikler gayet tatminkar daha ne olsun ki
    A70 e eklemişler ise bizede eklemişlerdir. Umarım tabi birde klavyede geliştirme diyolar oda olursa güzel güncelleme olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost.dark

A70 e eklemişler ise bizede eklemişlerdir. Umarım tabi birde klavyede geliştirme diyolar oda olursa güzel güncelleme olur.
    İnşallah hocam özelikle edge light uzun süre beklediğim özellikti. Ama Türkiye'ye gelmesi muhtemelen ocak ayını bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 27 Kasım 2020; 16:24:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bişey

Hocam aynı sıkıntı bende de vardı. Ahize kızmı çok ufak ve pek dayanıklı değil. Garantisi hala devam ediyorsa garantiye götürün, ücretsiz bir şekilde değişimini yapıyorlar. Ben mikrofon sesi az alıyor ve ahizeden ses çok düşüj geliyor diye gitmiştim. Hepsini eksiksiz bir şekilde yapmışlardı. Üstüne hoparlör ile ilgili bir şey demememe rağmen onu da artık temizlediler mi bilmiyorum gelen sesin arttığını fark ettim.

Teşekkürler hocam. Peki servis, hemen yapıp veriyor mu yoksa birkaç gün sürüyor mu?

• yasso1907 kullanıcısına yanıt

Hocam servise vermeden önce güvenlik için fotmatlıyolar. O yüzden yedek alın. 2,3 saatte yapmışlardı bana. Gün içerisinde verirler en geç. Bir de yedek telefon veriyorlar kullanmanız için. En azından telefonsuz kalmıyosunuz o saatlerde.

• Bendede ahize sorunu vardı kirlenmiş dur temizliyim derken parça çıktı bitane ince plastik birşey ahizenin üstünde olan teldi sanırım tam anlayamadım hah gitti ahize derken ses inanılmaz iyi gelmeye başladı 😂
  • Arkadaşlar A50 yi satıp s10 plus a geçme konusunda çok kararsızlık yaşıyorum. Mail imkanları zorlamam gerekiyor o beni durduruyor.
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yok zamanda ne gerek var telefon değiştirmeye A50 neyine yetmiyor onu anlamadım hayır S10 alınca seni uzaya mı çıkaracak bence daha farklı gerçekten ihtiyaç odaklı bi durum varsa ona kullan parayı A50 daha uzun müddet götürecek bi telefon açmadığı uygulama oyun yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tirabzonli

Arkadaşlar A50 yi satıp s10 plus a geçme konusunda çok kararsızlık yaşıyorum. Mail imkanları zorlamam gerekiyor o beni durduruyor.

s10 plus kaç hz ekranı? , ben olsam mi10t ye bakardım.

EK:Antutu puanlarına da bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baser -- 29 Kasım 2020; 12:49:34 >
  • baser kullanıcısına yanıt
    Hocam Çin malı kullanmama gibi hassasiyetim var. Oradaki müslümanlara yapılanlar ve şu son korona olayından sonra. Adamlar sokaklarda ölüler gösterdiler, şimdi maske takmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tirabzonli

Hocam Çin malı kullanmama gibi hassasiyetim var. Oradaki müslümanlara yapılanlar ve şu son korona olayından sonra. Adamlar sokaklarda ölüler gösterdiler, şimdi maske takmıyorlar

en yakındaki ürünün arkasına bakın bi nerede üretilmiş.

• Android 11 One ui 3.0 nisan 2021 demiş Samsung.

Kaynak:https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-android-11-one-ui-3-0-stable-update-release-dates/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost.dark -- 2 Aralık 2020; 22:26:22 >
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.