Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.535
Cevap
97
Favori
1.029.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ouno yu tavsiye etmem hem ilgisizler hemde bir şey bildikleri yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dediğim gibi, merkez servisi ben de ASLA tavsiye etmem (Zaten onlar Samsung onarımı yapmıyor). Emaar Square'deki Samsung servisleri ise biz cihaz tamir ettirdiğimizde gayet iyiydi. Ataşehir'e taşındıktan sonra batırdılarsa bilemem. Siz arkadaşımıza hangi servisi tavsiye edersiniz peki?

• Son güncellemeden sonra sound assistant çalışmaz oldu var mı bunun bir yöntemi çalıştırmak için

• Edit: Konu redditte silinmiş büyük ihtimalle fotoğraf fake one ui 2.5 falan yok şimdilik

One ui 2.5 hayırlı olsun arkadaşlar. Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost.dark -- 19 Kasım 2020; 17:17:56 >
  • lost.dark L kullanıcısına yanıt
    Oo ne zaman geliyor acaba

• lost.dark L kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
    Bende sorunsuz

• tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Uygulama versiyonu kaç acaba

Edit: silip yeniden yükleyince düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost.dark -- 18 Kasım 2020; 14:53:51 >
  • Sesi kapatıp açarken hep zil sesini kısıyor teli sıfırlamadan önce medya sesini kısıyordu ben eski halini istiyorum nasıl yapabilirim

Hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 18 Kasım 2020; 22:31:53 >
  • Merhaba ampera programinda telefon sarj olurken amper degerine baktigimde 500-1200 falan araliginda degisiyo programi actigimda dusus oluyo 60 dakikada 0 dan 58-60 %sarj oluyor.sorun telefondami yoksa ampera programi bozuk yardim ederseniz sevinirim

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146543851#146543851

Burda paylaştığım resim sanırım fake arkadaşlar konu redditten silinmiş. Kontrol etmeden koydum bende kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocha

Telefonu 1 yıldır çok dikkatli kullanıyordum, dün akşam yüksek olmayan bir mesafeden yere düşürmem sonucu maalesef ekran tamamen gitti. Ekranda kırık yok ama içi tamamen öldü sanrıım. Kvk'da güncel ekran fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? Kvk'ya sorduğumda ''Tarafımızda şu an güncel parça fiyat bilgisi bulunmuyor. Kurda olan dalgalanmalardan dolayı fiyat bilgisi iletemiyoruz. Cihazınızı servise göndermeniz gerekmektedir.'' cevabını alıyorum çünkü. Daha ucuza kaliteli bir şekilde işini yapan bir yer biliyor musunuz?

KVK Samsung Teknik Servisi'nde ekran değişimi fiyatı 561 TL. Denendi, onaylandı, telefonlarınıza dikkat edin arkadaşlar Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 

• Merhaba dostlar, Güvenlik ilkesi kamera kullanımını engelliyor" hatası ile karşılaşan var mı acaba? Araştırdım ama bulamadım bir çözüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım ayı güvenlik yaması güncellemesi geldi. Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
  • Cihazda kronik sorun var mıdır?

Kullanıcı deneyimleriniz nedir?

Şirket verdi bu cihazı, kullansam mı yoksa eşe dosta mı versem bilemedim.

• Son guncellemelerden sonra telefonda çok fazla üst üste işlem yaptığımda yeniden başlatmaya başladı. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?

• boubleduff B kullanıcısına yanıt
    Şimdilik bir şey yok bende, olursa yazarım.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Kendi cihazınız nedir,cihazla ilgili olarak 1.5 seneye yakındır kullanıyorum performanstan sorun yaşamazsınız hakkını veriyor 6 gb ramin gayet seri fakat pili çok iyi değil
  • Arkadaşlar selam
    Mesela WhatsApp'tan bildirim geldiği zaman bildirimin içeriğini görülmesini istemiyorum
    Birisi bana sordu bu ayarı bir türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Arkadaşlar selam
    Mesela WhatsApp'tan bildirim geldiği zaman bildirimin içeriğini görülmesini istemiyorum
    Birisi bana sordu bu ayarı bir türlü bulamadım
    Ayarlar > Kilit Ekranı > Bildirimler > İçeriği gizle

Bu menüde olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.