Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oturtan boğa

M30s'de işlemci, kamera ve pil çok daha iyi. Artı olarak nfc var. A50'de türkiye'de satılanlarda nfc dahi yok diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Pilin büyük olmasının getirdiği bazı olumsuzlukları var örnek olarak ağırlık ve kalınlık

A50 166 Gram 7.7 mm

M30S 188 Gram 8.9 mm

A50 kalınlık ve ağırlık yönünden iyi 4000 mah bataryanın hakkını verse yeter üstüne gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Pilin büyük olmasının getirdiği bazı olumsuzlukları var örnek olarak ağırlık ve kalınlık

A50 166 Gram 7.7 mm

M30S 188 Gram 8.9 mm

A50 kalınlık ve ağırlık yönünden iyi 4000 mah bataryanın hakkını verse yeter üstüne gerek yok.

Alıntıları Göster
    Heeee tamam o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

128 gb çift hatlı olanlar türkiye garantili yok diye biliyordum ama türkiye kvk garantili diye satıyorlar,bilginiz varmı bukonuda ?
    Bu konuda bilgisi olan varmı

• parmak izi saçmalamaya başladı. ekran kapalıyken koyuyorum geç algılıyor,ekran açıkken koyuyorum bazen hiç algılamıyor. yurtdışına gelen parmak izi güncellemesi bize de gelir umarım bu ayki güncelleme ile.
  • oturtan boğa kullanıcısına yanıt
    Sorumu anlamamışsın kamera markası felan yazıyor ya ön kamera hem 25 mg görmüş hem 16 görmüş bu niye dedim

• M30s ile a50.kıyaslayalar ıyi kıyaslasın 9611 ile 9610 arasında değişen bisey yok aynı mimari yi kullaniyolar ayrıca a50 6gb ram ve daha fazla puan alıyor ıyi kıyaslayın kamera ve pil harici çok bi espirisi yok
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• theoden_00 kullanıcısına yanıt
    Evet bende bugün yasadim bu sorunu aydinlik ortamda tanimadi yüzümü, diger ekran dokunmama sorunu bende de oluyor watsapta geldi basima bir kac sefer geri tusu calismadi

• Spotify sorunu yaşayan varmı?Geç açıyor,yükleme uzun sürüyor,arasıra kapanıyor gibi.

• kalamare kullanıcısına yanıt
    apk kullanıyorsan kapanmalar hep oluyor ilk açılışta. premium'da öyle bi dalga yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan388

Sorumu anlamamışsın kamera markası felan yazıyor ya ön kamera hem 25 mg görmüş hem 16 görmüş bu niye dedim
    Sorumu anlamamışsın derken?. Sen bana soru mu sordun?. Hayal görüyorsun galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan388

M30s ile a50.kıyaslayalar ıyi kıyaslasın 9611 ile 9610 arasında değişen bisey yok aynı mimari yi kullaniyolar ayrıca a50 6gb ram ve daha fazla puan alıyor ıyi kıyaslayın kamera ve pil harici çok bi espirisi yok

Daha güncel bir işlemci olması bile yeterli. Kamera, pil ve nfc farkı var . Bunlar "çok bi espirisi yok" denecek farklar değil. Ekstra olarak M30s daha güncel olduğundan daha fazla android güncellemesi alacaktır. Daha ne olsun?. Fiyat olarak da şu an aynı seviyede. Yeni telefon alacak insan M30s yerine a50 tercih ediyorsa bu islerden hiç anlamıyordur.

Amiral gemilerine bile iki sürüm android güncellemesi veren Samsung'un M30S'e A50'den fazla güncelleme vereceğini düşünüyorsanız "bu işlerden anlamıyor" dediğiniz gruba siz de dahilsiniz. İnternet üzerinde bir sürü android forumu takip ediyorum ve A50'nin ülkemizde satılmayan 4gb'lık versiyonunda çoktan takılmalar yaşanmaya başlanmış. Bu zamanda 6gb ram altında android telefon almak bile bile lades, fazlası değil. Samsung bu telefonun 6gb'lık versiyonunu ülkemize sokmalıydı fakat tahminim potansiyel a50s ve a51 satışlarını kendi elleriyle baltalamak istemedikleri için böyle bir seçim yaptılar.

• quote:

Daha güncel bir işlemci olması bile yeterli. Kamera, pil ve nfc farkı var . Bunlar "çok bi espirisi yok" denecek farklar değil. Ekstra olarak M30s daha güncel olduğundan daha fazla android güncellemesi alacaktır. Daha ne olsun?. Fiyat olarak da şu an aynı seviyede. Yeni telefon alacak insan M30s yerine a50 tercih ediyorsa bu islerden hiç anlamıyordur.

Alıntıları Göster
    Hocam tabii ki m30s daha üstün bir telefon. Bunu burdakiler de biliyorlar ama a50 sayfasındasın. Telefonlarını ezdirmeme refleksi gösteriyorlar. Klasik türk kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: utanan ayı

Hocam tabii ki m30s daha üstün bir telefon. Bunu burdakiler de biliyorlar ama a50 sayfasındasın. Telefonlarını ezdirmeme refleksi gösteriyorlar. Klasik türk kullanıcıları

Alıntıları Göster
    Aynen. Zaten bunları, a50 almaya niyetlenip burayı okuyan insanlar için yazıyorum. Telefona sahip olup can siperane savunanlar için değil.

• quote:

Aynen. Zaten bunları, a50 almaya niyetlenip burayı okuyan insanlar için yazıyorum. Telefona sahip olup can siperane savunanlar için değil.

Alıntıları Göster

• efem-35 kullanıcısına yanıt

Sana yanlışlıkla cevab vermişim başka arkadaşdi ks bakma

• Takumi_Fujiwara kullanıcısına yanıt
    Arkadaş gerekeni söylemiş biri 4gb diğeri 6 gb dahasını konuşmaya gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.