┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 ­čîč

Koronavir├╝s ├ľzel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masa├╝st├╝2 Mobil
10.284
Cevap
135
Favori
762.339
T─▒klama
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 ­čîč
Giri┼č
    6560 Mesaj

sony camera var, bende ayr─▒ca samsung s7 var foto kalitesini billyorsun, iki senedir kullan─▒yordum gece olsun gündüz olsun fotosundan memnunum yaln─▒z son gelen yaz─▒l─▒mlarla biraz fot─▒ kalitesini bozdular nas─▒lm─▒ dersen fotonu sol ve sa─čda kaymalar var örne─čin ki┼či tam sa─čda ise kafa biraz yamuk ç─▒k─▒yor ve s7 nin üzerinde 12mb sony lens var yaz─▒l─▒mla bunu 24mb ç─▒kar─▒yorlar bunu iphoneda yap─▒yor ...
    gelelim a50 ye ben bu telefonu hemen almad─▒m çok ara┼čt─▒rd─▒m vede en çok satan telefon olmas─▒ndan dolay─▒ gidip ald─▒m tamam kabul ediyorum foto kalitesi iyi de─čil ama zamanla düzelir diyorum çünkü samsungun kafas─▒ böyle önce böyle veriyor zamanla düzeltiyor... a─čustos ay─▒nda gidip samsung buds kullakl─▒k ald─▒m ne göreyim kopmalar seste bo─čukluk ses k─▒s─▒kl─▒─č─▒, akd─▒ktan bir ay içinde iki yaz─▒l─▒m geldi bütün sorunlar gitti ┼čimdi o kadar temlz bir ses veriyorki kula─č─▒mdan ç─▒karm─▒yorum yani hocam samsungun politikas─▒ bu, ┼čikayete göre yaz─▒l─▒mla düzeltiyor, haftaya a50 yeni günceleme gelecek parmak tan─▒mada yüzde 41 gelince program at─▒yor bunu düzeltecek yaz─▒l─▒m geliyor..ben samsungcu de─čilim ayr─▒ca bende ipad mini4 var ipadin hastas─▒y─▒m o kadar güzelki hele son gelen ios 13 ile yani ipados ile süper oldu evde apple tv var bir sene oldu çok çok memnunum...
    samsung yaz─▒l─▒mla düzeltiyor buna emin ol ...
    a50 deki camera lensi...

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    MsSsS kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

• Te─čmen
    139 Mesaj
    Insallah yazilimla duzelecek cinstendir kamera olayi ve insallah duzelir cani gonulden istiyorum

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

samsungun sitelerine twiterine facebook yani nerde samsung varsa a50 yaz─▒n, hep birlikte yazal─▒m sesimizi samsung yaz─▒l─▒mc─▒lar duyarsa inan─▒n düzelir

|
    |
    suskunn86 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    6560 Mesaj
    Samsung, Galaxy A Serisi ─░çin Android 10 Betas─▒ Yay─▒nlamayacak
    Samsung, bu sene içerisinde ba┼čtan a┼ča─č─▒ yeniledi─či ak─▒ll─▒ telefon serisi Galaxy A için yeni bir bilgi payla┼čt─▒. ┼×irket, Galaxy A serisi ak─▒ll─▒ telefonlar─▒ için herhangi bir Android 10 betas─▒ yay─▒nlamay─▒ planlam─▒yor.
    Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu sene içerisinde Galaxy A serisini ba┼čtan a┼ča─č─▒ yenileyerek bu seriye daha geli┼čmi┼č modeller ç─▒karmaya karar vermi┼čti. ┼×irket, Galaxy A serisi için piyasaya sürece─či 2020 model ak─▒ll─▒ telefonlar için de ba┼člang─▒ç tarihini 12 Aral─▒k olarak belirtmi┼čti. Yeni Galaxy A serisi ak─▒ll─▒ telefonlar─▒n tan─▒t─▒lmas─▒na günler kala Samsung, Kore merkezli topluluk forumunda yeni bir bilgi payla┼čt─▒.
    Payla┼č─▒lan bilgiye göre Samsung Galaxy A serisinden bir ak─▒ll─▒ telefona sahip olan kullan─▒c─▒lar, herhangi bir ┼čekilde Android 10 betas─▒ almayacaklar. Bu da kullan─▒c─▒lar─▒n stabil Android 10 güncellemesini beklemeleri gerekti─čini gösteriyor. Bu y─▒l─▒n ba┼člar─▒nda Android 9 Pie i┼čletim sisteminin beta sürümünü Galaxy A serisindeki 3 telefon için yay─▒nlayan SamsungÔÇÖun Android 10 betas─▒n─▒ hiçbir Galaxy A cihaz─▒na yay─▒nlamayacak olmas─▒n─▒n nedeni bilinmiyor.
    Samsung Galaxy A serisinin Android 10ÔÇÖa uygun olan ak─▒ll─▒ telefonlar─▒na sahip olan kullan─▒c─▒lar─▒n─▒n herhangi bir beta güncellemesi almayacak olmalar─▒ onlar─▒ üzebilir ancak bu durum, Galaxy A serisindeki telefonlar─▒n Android 10 güncellemesini almayaca─č─▒ anlam─▒na gelmiyor. Güney Koreli ┼čirket, Galaxy A serisindeki baz─▒ telefonlar─▒n Android 10ÔÇÖun stabil versiyonuna güncellenece─činin garantisini bundan birkaç hafta önce vermi┼čti.
    Samsung, Galaxy A90, A80, A70, A60, A50 gibi modellerin Android 10 sürümüne uyumlu oldu─čunu belirtmi┼čti ve güncellemenin de bu ak─▒ll─▒ telefon modelleri için yay─▒nlanabilece─či dü┼čünülüyor. Samsung Galaxy A serisi telefonlar─▒n Android 10 güncellemesini ne zaman almaya ba┼člayaca─č─▒n─▒ da belirten ┼čirket, güncelleme tarihini 2020ÔÇÖnin nisan ay─▒ olarak belirtti.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi efem-35 -- 5 Aral─▒k 2019; 21:54:30 >
    |
    |

• Y├╝zba┼č─▒
    777 Mesaj
    Bu telefonda kablosuz ┼čarj özelli─či var m─▒d─▒r? Googlea bakt─▒m ama var yada yok bahseden site göremedim

Yok

|
    |
    orain kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    6560 Mesaj
    bildirimler ekrana böyle dü┼čüyor ben bunu nerden aktif ettim bulamad─▒m yoksa daha önce varm─▒ d─▒ ..bu arada güzel ho┼čuma gitti mesaj watsap ekranda aç─▒lmas─▒ ...

• Yarbay
    3752 Mesaj

Var san─▒r─▒m böyle bir özellik ama nereden aç─▒l─▒yordu hat─▒rlam─▒yorum.
    Bir kez denemi┼čtim bende zaten.
    |
    |
    efem-35 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    873 Mesaj

A50 ile A70'i yan yana koyup inceledim, çok büyük fark yokmu┼č gibi geldi bana nedense.
    Fiyat fark─▒ çok olmasa gidip A70 al─▒rd─▒m.

Ben 6 ayd─▒r kullan─▒yorum memnunum cihazdan.
    Kamera için de ne demem gerekti─čini bilmiyorum buradaki insanlara bak─▒nca her ┼čey kötü. Çok da iyi bi kameras─▒ oldu─čunu ben de iddia etmiyorum ama sosyal medya için yeterli.

|
    |
    first_officer kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

• Te─čmen
    139 Mesaj

Karde┼č 1000 tl yede var sosyal medya icin yeterli olacak telefon 2 bin band─▒ndaki kameranin guzel islere imza atmasi gerekirdi illaki tutup S serisi ile kiyaslama yapalim demiyorum ama vasat

|
    |
    aydogan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Peki 2-2,5 aras─▒ buna alternatif olarak daha tatminkar tlf ne alabiliriz..?

|
    |
    @frenze
    @aydogan

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi efem-35 -- 6 Aral─▒k 2019; 21:33:57 >
    |
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    515 Mesaj

2-2,5 band─▒nda alabilece─činiz samsung orta segment harici ya xiaomi'dir ya da huawei'dir. Onlar─▒n da yaz─▒l─▒m ve donan─▒m stabilitesi bence sorgulan─▒r. Özellikle xiaomi, Türkiye piyasas─▒nda çok yeni... Türkiye garantileri bile halen s─▒k─▒nt─▒l─▒ bu cihazlar─▒n... Piyasadakilerin birço─ču da ithalatç─▒ garantili. Bu modeller maalesef y─▒llard─▒r unuttu─čumuz ithalatç─▒ garantisi s─▒k─▒nt─▒s─▒n─▒ gündeme y─▒llar sonra yeniden getirdi.
    |
    |

LG v30 plus olabilir
    Ön kameras─▒ biraz kötü diyorlar haricinde güzel cihaz

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    873 Mesaj

hakl─▒s─▒n.

ama oyun oynatan─▒ yok.
    64 gb olan─▒ yok.
    6 gb ram olan─▒ yok.
    amoled ekran olan─▒ yok.
    4000 mAh ┼čarj olan─▒ yok.

kamera için al─▒nacak bi telefon kesinlikle de─čil.

v30 da çok kötü youtube incelemelerine bakabilirsiniz.
    |
    |

Bende ayn─▒ dü┼čünüyorun, 2-2,5 aral─▒─č─▒nda bir bütçeylen xaoimi yada huawei ye yana┼čm─▒yacaksak, geriye al─▒nabilir olarak orta segment samsung kalmakta buda ya a30s yada a50 oluyor,... az üzerine ilave ederek a70 de olabilir, fakat tlf uzunlu─ču cepte taç─▒nabilirlik aç─▒s─▒ndan bana fazla uzun geldi.
    Yukar─▒daki mesajlarda bir arkada┼č samsung a serisi nin bu ay içinde yenilenece─čini yazm─▒┼č, bununla ilgili bilginiz varm─▒, yani böyle bir durum varsa yeni seriyi bekleyelim

|
    |
    uyemuyedegil kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Orjinal filmi ç─▒kart sorun düzelir. Orjinal filmden dolay─▒ öyle yap─▒yor.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    orain kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Kamerasi kötü diyorum a50 nin dogru ama ise yaramaz demiyorun elbette guzel taraflari var acik havada günü kurtarir cekimleri var di─čer bir arkadasinda dedigi gibi kamera d─▒┼č─▒ndaki özellikler cok iyi,oyun oynama deneyimi bence super genis ekran biraz cepte kaba atiyor ama sorun de─čil,kamerayi cok dert eden biri degilsen bunu almalisin a70 uzun büyük yani ve suan 600 tl gibi bariz bir fark var sahsi fikrim de─čmez amiral gemisi telefon alamadigimiz surece fiyat performans secmek en mantiklisi..

|
    |
Sohbet
Canl─▒ Tv izle
Media S├Âzl├╝k
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR6
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.