┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 ­čîč

Koronavir├╝s ├ľzel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masa├╝st├╝3 Mobil
10.286
Cevap
135
Favori
763.145
T─▒klama
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 ­čîč
Giri┼č
    139 Mesaj
    Ak┼čam ev ─▒çinde cekilen fotograflar berbat ötesi 25 mp lik bir lense hic yakismiyor tamam gündüz cok iyi net ama dü┼čük isikta pikseler bariz görünüyor yokmu bunun bir cozumu programi v.s

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

Orijinalden al─▒nt─▒: nataraj marble

Güç modu aç─▒ksa yava┼č ┼čarj eder.
    Cidden bununla m─▒ alakal─▒ hocam.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

Orijinalden al─▒nt─▒: suskunn86

Ak┼čam ev ─▒çinde cekilen fotograflar berbat ötesi 25 mp lik bir lense hic yakismiyor tamam gündüz cok iyi net ama dü┼čük isikta pikseler bariz görünüyor yokmu bunun bir cozumu programi v.s
    Maalesef öyle hatta gündüzde iyi de─čil j7 pro ile k─▒yaslad─▒m gerçekten kötü çekiyor ke┼čke 3 tane kamera olaca─č─▒na 1 tane iyisi olsayd─▒. Belki gcam bir t─▒k düzeltir ama oda kurulmuyor.

Orijinalden al─▒nt─▒: Avengers.90

Aral─▒k güncellemesi ne zaman gelecek?
    haftaya gelir hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
  • Te─čmen
    139 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: MsSsS

Maalesef öyle hatta gündüzde iyi de─čil j7 pro ile k─▒yaslad─▒m gerçekten kötü çekiyor ke┼čke 3 tane kamera olaca─č─▒na 1 tane iyisi olsayd─▒. Belki gcam bir t─▒k düzeltir ama oda kurulmuyor.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Sorma dostum ya napcaz bilmiyorum 5 bin verip telefon almaktansa buna razi gelcez

Orijinalden al─▒nt─▒: suskunn86

Sorma dostum ya napcaz bilmiyorum 5 bin verip telefon almaktansa buna razi gelcez

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    Sadece sorun kamera de─čilki ekran─▒n dokunma hassasl─▒─č─▒ ve batarya perfonmans─▒da j7 pro dan kötü hani 5 binlik telefonla k─▒yaslam─▒yorum.

|
    |

|
    |

|
    |
  • Y├╝zba┼č─▒
    368 Mesaj

E─čer güç modundaysa telefon ç─▒kar öyle dene.

|
    |
    #Ramazan kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Yarbay
    6030 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: nataraj marble

E─čer güç modundaysa telefon ç─▒kar öyle dene.
    Sabah ┼čarja tak─▒nca sonucu yazar─▒m. Te┼čekkürler hocam.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |

Üstad te┼čekkürler
    |
    |
    efem-35 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    Bende güç modu ┼čarj süresini etkilemiyor gerçi ben kendi ┼čarj aletini kullanm─▒yorum quick charge 3.0 ┼čarj aletiyle kullan─▒yorum çok h─▒zl─▒ doluyor.

|
    |
    Halihaz─▒rda kulland─▒─č─▒m telefonumun art─▒k miyad─▒ ─▒ doldurmas─▒ nedeniyle bir süredir yeni telefon için aara┼čt─▒rmaya ba┼člad─▒m. ─░lk önce iphone 11 in ç─▒kmas─▒yla fiyat─▒n─▒n geriliyece─čini bekledi─čim iphone XR dü┼čünüyordum fakat bekledi─či dü┼čü┼č olmad─▒ (5k tl s─▒n─▒r─▒na dahi dü┼čmedi)
    Daha sonra bu ekonomik ┼čartlarda bir tlf. için 5k tl vermenin gereksiz bir savurganl─▒k oldu─čunu dü┼čündü─čüm için tlf. için yeni limit olarak 2-2,5k aral─▒─č─▒nda bir bütçe belirledim, bu aral─▒kta bak─▒n─▒rken a50 fena de─čilmi┼č gibi geldi (a70i a┼č─▒r─▒ ekran uzunlu─čundan dolay─▒ eledim).. a50 ni gerek ebatlar─▒, zarifli─či, inceli─či, ve ekrann─▒n canl─▒ renkleri ortalama bir tlf beklentisi için beni cezbetmi┼čti, fakat at forumun ilgili bu konusunu okumaya ba┼člad─▒─č─▒mda aç─▒kccas─▒ kafam kar─▒┼čt─▒, sanki tlf. pek beklentileri kar┼č─▒l─▒yam─▒yan, geneldd ala ─▒n tam memnun kalmad─▒─č─▒ bir alet gibi geldi bana...
    Kamera ve parmak izi konusunda çok memnuniyetssizlik mevcut, ve bu tlf. baz─▒ ööze┼čliklerii anlam─▒nda J7 nin dahi geerisinde oldu─ču bir çok kez yaz─▒lm─▒┼č.. Aç─▒kcas─▒ ┼ča┼č─▒rd─▒m, bu tlf. bu kadar ba┼čar─▒s─▒z bircihazö─▒, 2-2,5k bütçeyle ba┼čka alternatif ne bakabilirim ?

• Te─čmen
    139 Mesaj
    Kamerayi acinca yukarida 3:4 yaziyor o seceneklerin arasinda 3:4h yüksek (25mp) bunu secip fotograf cektigimde normalde kötü olan fotograf bu secenekle berbat oluyor detaylari gostermiyor nedir bilgisi olan varmi?

|
    |

A50 yi alali 5 gun oldu ve pismanim kamera berbat kamera benim icin cok onemli hayal krikligi oldu. oyun performansi ve telefon hizi iyi parmak izi evet skintili yüz tanima kullaniyorum oda hizli oldugu soylenemez yazik yani bu paraya,parami cope attiigmi dusunuyorum huawei p20 lite kullandim gayet guzel p30 lite alabilirsin kardesim xiaomi 8 pro onerenlerde var ama bilmiyorum nasil telefon

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi suskunn86 -- 5 Aral─▒k 2019; 12:27:53 >
    |
    |
    first_officer kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    Bu fiyata daha performansl─▒ Xiaomi cihazlar var ama hem Samsung arayüzü daha kolay ve daha kullan─▒┼čl─▒

• Binba┼č─▒
    1286 Mesaj

Asl─▒nda bulabilirseniz j7 serisinden bir cihazda olur anne için.

|
    |
    receep 32 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

vallahi süpersin j7 pro'yu a50 ile bir tutuyorsun, hadi foto kötü çekiyor oyunda ne yap─▒can j7 oyunlarda ne yapacak i┼člemcisi kald─▒racak m─▒ veya j7 son güncelemesini alm─▒┼č andorid 10 ve android 11 geldi─či zaman a50 alacak j7 alamayacak..
    a50 nin fiyat─▒ çok dü┼čtü kimi samsung bayisinde 2199 tl.ye bulanabiliyor art─▒ kameras─▒n─▒ kötülüyorsun de─čil mi yaz─▒lar─▒ndan öyle okudum fakat a50 kamera lensi sony ileride yaz─▒l─▒mla düzelir...j7 ile a50 kar┼č─▒la┼čt─▒rmas─▒
    https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8561&idPhone2=9554
    birde ben gidip xiaomi note8 pro almam onun i┼člemcesi çok fasat hem pil kullan─▒l─▒m─▒ hemde ileride yava┼člama söz konusu neymi┼č 48mp çekiyormu┼č kals─▒n..

|
    |
    MsSsS kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

• Binba┼č─▒
    1286 Mesaj

Senin gibilere laf anlat─▒lmaz ne desem bo┼č. Yaz─▒l─▒mla düzelirmi┼č he oda öyle olsun.

|
    |
    efem-35 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
SEO
Media S├Âzl├╝k
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR6
0,475
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.