Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.535
Cevap
97
Favori
1.029.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IVANGUARDI

Senin Cihazda Sorun var bence dedigin şeylerin hiçbiri ile karşılaşmadım Turkcell kullanıyorum.
    üstteki arkadaş karşılaşmış,bu neyi kanitliyor şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    al geç bu telefonu abi hiç düşünme a70 ide gördüm ekstra bişeyi yok normal bi kullanıcı için iyi bende çok tereddüt ettim kaç gün gidip gidip telefonu almadan geldim ama sanırım 1 ayı geçiyo alalı oyunda oynayan biriyim memnunum sadece kamerayla işin varsa kötü hele bide yakınlaştırınca bok ediyo resmi kamera berbat bişey adamı rezil eder
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    ha bide bizde huawei p smart telefonu var oda şahane güzel bi telefon kamerada açıkcası buna göre daha iyi
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    O Arkadaşın Cihazdada Sıkıntı Olabilir yada Telefon Çekmeyen bir bölgedesiniz ondan sıkıntı oluyor.
  • itoga İ kullanıcısına yanıt
    Tek kameralı j7 pro bile bundan daha iyi çekiyor 3 tane kamerası varmış, ekrandan parmak izi varmış, yok 4000 pili varmış hepsi hikaye ayrıca telefonu övüp duranlarada inanmayın gerçekler hiçte öyle değil. Bende bu telefonu kullanıyorum güzel olsa parasının hakkını verse neden kötüleyim? Bu arada şebeke sorunu bende yok ama çekim göstergesi diğer telefonlara göre bir tık düşük gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MsSsS -- 30 Kasım 2019; 16:41:57 >
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de forumda bahsedilen sorunların bir tanesiyle bile karşılaşmadım. Mesela bir arkadaş demişti parmak izi okuyucusunun üstünde herhangi bir parmağı biraz bekletip kaydırınca açıyor diye, ne ben ne de birader başaramadık öyle açmayı. Aklıma gelen en ekstrem örnek bu olduğu için bunu yazdım. Forumdaki arkadaşların yazdığı da cihaz sorunları gibi gözüküyor ve Samsung da malının arkasında durup değişim yapmalı. Halihazırda bu cihaz özelinde muazzam satış başarısı yakalamışsın bunu çöpe atmaya değmez. Telefonun rakibi çok.

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 bugund3 boyleydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • One ui 2.0 cok guzel olmus ya

• Arkadaşlar durduk yere telefonun AOD'si bozuldu. Aod yatay olarak çalışıyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Arkadaşlar durduk yere telefonun AOD'si bozuldu. Aod yatay olarak çalışıyor bunu nasıl düzeltebilirim ?
    Aod ekranında saatin üstüne çift tıklayın ekran döndürme simgesi çıkar. Oradan düzeltebilirsiniz

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam kanser oldum sabahtan beri

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Factory reset falan yapsak düzelir mi acaba. Bir de bazen telefonum açıkken beni arayanlar ulaşamıyor. telefonunuz kapalıylen sizi araya numara vs diye sms geliyor hatta operatörden
    BU sabah ağ ayarlarını sıfırlamak zorunda kaldım, 2g seviyesine düşmüştü 3g-4g hızı, fabrika ayalarına değil de ağ ayarlarını sıfırlama sorunu çözebilir.

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Şarj çok düzensiz, bir su ile çalışıyor 4 saat veriyor, bir güneş ışığıyla çalışıyor, 9-10 saati görüyor bu sefer resmen ve fiilen parmak ısımla çalıştı.

Tavsiyem wifiden nete girerken mobil veriyi 2g'ye alın, farkı göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 30 Kasım 2019; 22:18:42 >
  • Aod ye foto gif ekleniyormus galaxy storedan para verip alcaktim aod, son ansa gordum iyi oldu istedigimi koyarim artik. Cok hos gozukuyor.
    https://www.samsung.com/uk/support/mobile-devices/how-do-i-change-the-image-or-wallpaper-on-always-on-display/

Bir de parmak izinin oldugu yere ikon ekleyebilsek (s10 da varmis sanirim)

• Bendede aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

turkcell
    Güvenli internet prpfili vs varsa kapattıron müşteri hizmetlerinden

• makusla06 kullanıcısına yanıt
    yok hocam.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Sıfırladım hocam, birkac gün kullanıp gelismeleri bildireyim.

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.