Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman başka cihazlara bakmak lazım dediğim gibi 2 bin üstünü bence hak etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A30 ocak 2020 A50 nisan 2020 hmmm a30 a s10 ve note 10 larka gelicek ama bize 3 ay sonra
    niye acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 27 Kasım 2019; 19:31:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    A50 icin diyorsan kesinlikle fiyatini hak ediyor bence alinabilir bu fiyata ozellikleri bakimindan cogu telefondan iyi performans olsun ozellikle

• Telefonu 2 aydır kullanıyorum öncelikle kamerasından memnun değilim j7 pro ile kıyasladım ondan çektiğim resimler daha güzel özelikle yakınlaştırıp bakınca. Dokunma hassaslığıda aynışekilde ondan kötü. Parmak izi okuyucuya hiç girmiyorum tam bir fiyasko. Geriye pil kaldı oda her güncellemede iyiye gideceğine tam aksine kötüye gidiyor. Kesinlikle 2 bin üstü verilecek cihaz deği ben 1900 e dükkandan sıfır samsung garantili almıştım bilseydim hiç almazdım.

• Keşke A50 yede Şubat ayında gelseydi. Nisan nedir arkadaş.

• MsSsS M kullanıcısına yanıt
    2000 liraya veriyorsan alayım senden

• quote:

Orijinalden alıntı: serkankuk

2000 liraya veriyorsan alayım senden
    Tabii ki veririm al hayrını gör.

• Kapalıydı açtım sanki biraz fark etti gibj

• Arkadaşlar cihazımı satıyorum, Telefon bütün kutu ve eksiksiz aparatları ile verilecektir. Artı olarak ekranda Nano cam koruyucu ( 50 TL lik olanlardan) 3 adet kılıf. 19-20 ay garantisi vardır. Fiyat olarak 2000 TL istiyorum siyah-gri renk olandan.

Not: Satma sebebim daha kaliteli fotoğraflar çekmem gerekecek bir sebep gelişmesinden dolayı oneplus 7 pro telefon almaya karar vermemdir. Sadece deiğim gibi Oneplus 7 pro 8/256 modeli ile takas olur
  • Bazi kisiler konuya sürekli ayni sekilde şundan şikayetçiyim bu berbat su cok kotu diyor. Arkadas bu kadar sorunluysa telefon sat baska cihaza geç. Yardimlasma, bilgi aktarma, sorun cozme konusu burasi. Cihazin donanimini değiştirme gibi bi şansımız yok malesef.
    Ya konuyu sabote etme cabasi var ya da laf olsun diye yaziliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 28 Kasım 2019; 12:56:30 >
  • Bırakın bu ayakları sırf kullanıyorsunuz diye biri olumsuz bir şey söyleyince fanlık duygularınız kabarıyor savunmaya geçiyorsunuz dürüst değilsiniz böylelerin sözüne güvenip alıyorlar cihazları sonra gerçekleri görünce satmaya çalışıyorlar sanki öyle kolay cihaz alıp satmak akıl vermesi kolay.

• Milletin çok parası var ya 2019 model telefonu saçma politikalar yüzünden satsın başka cihaz alsın, mücadele ruhu olmayıp bonkörleri daha da zenginleştirmek için yaşayanlardan değiliz, sorun sorundur ve çözülmelidir.

Her yeni seri eskisinden daha kötü geliyor, beğenmediğimiz J serisi bile bundan daha kaliteli şebeke kalitesi sunuyor, biz de daha yenidir daha güçlüdür diye gidip, andaval gibi angut adamların angut antenli telefonunu alıyoruz.

Düzene bir küfür ettim sildim anasını satayım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 28 Kasım 2019; 15:49:58 >
  • Ya telefon iyi hoşta dolby atmos Uhq önleyici gibi geliştirici şeyler aktif degil bende kapalı nası oluyo bilen varmı

• Ultra geniş açıda kenarlara doğru bombeli oluyor. Genel bir sorun mu yoksa kamerası mı hatalı? Sizde de aynı sorun var mı?

• itoga İ kullanıcısına yanıt
    Sadece kulaklık ile aktif oluyor.

• Merhaba, 6 yıldır S4 kullanıyorum. Yeni bir Samsung almaya karar verdim ama modeline karar veremiyorum. İnternetten de epey araştırdım ama kararsızlık devam ediyor, size sormak istedim. Amazonda A50 2200 TL, A9 2100 TL. Hangisini tavsiye edersiniz?

Oyun hiç oynamam. Bankacılık uygulamaları, whatsapp, tarayıcı, youtube vs kullanıyorum. Fotoğraf çekiyorum arada. Sıradan bir kullanıcıyım, öyle çok da üst düzey beklentilerim yok. Daha düşük modellere mi bakmalıyım yoksa?
  • Konum senkronizasyon vs kapali oldugu halde 5 saat anca ekran süresi veriyor bana az geldi acikcasi,bunun icim yapabilecegimiz bir sey var mi?

• Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Biz de aynı düşüncelerle aldık.
    A9 bilmiyorum sanırım çok farketmez. A50 günlük kullanım telefonu.
  • Ultra geniş açıda kenarlara doğru bombeli oluyor. Genel bir sorun mu yoksa kamerası mı hatalı? Sizde de aynı sorun var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Avengers.90

Ultra geniş açıda kenarlara doğru bombeli oluyor. Genel bir sorun mu yoksa kamerası mı hatalı? Sizde de aynı sorun var mı?
    Bu sorun değil ki hocam. Telefondaki geniş açılı lens ile alakalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.