┼×imdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 ­čîč

Koronavir├╝s ├ľzel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
12 Misafir (10 Mobil) - 2 Masa├╝st├╝10 Mobil
10.094
Cevap
137
Favori
742.995
T─▒klama
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A50 Ana Konu | ­čîč Android 10 - One UI 2.0 ­čîč
Giri┼č
    60 Mesaj
    son güncellemeyi 1may─▒s ─▒ yapt─▒m durum bu 4g aç─▒k dün biraz 4gden bugün ise wifiden ba─čland─▒m tema olarak fantasy dark kullan─▒yorum gece modu tam siyah de─čil bu tema tam siyah daha az pil harc─▒yo bi de internet taray─▒c─▒s─▒n─▒ chrome yi sevsem de samsung internet i kullan─▒yorum hem adblock var hem de karanl─▒k modu var diye

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |

• Onba┼č─▒
    35 Mesaj
    Arkada┼člar Merhabalar birkaç ┼čey aras─▒nda kald─▒m bana yard─▒mc─▒ olursan─▒z çok sevinirim
    #
    #
    #
    A50 ve A70 aras─▒ 650 TL fark var de─čer mi sizce?
    @
    @
    @
    K─▒l─▒f alaca─č─▒m sizce ringke future-x mi spigen rugged armor mu alsam?
    @
    @
    @
    Cihaz─▒n kronolojik bir sorunu var m─▒
    #
    #
    #
    Ben genellikle instagram a girer oyun falan oynar─▒m batarya ne kadar yeter ve telefon bu kullan─▒ma uygun mu
    @
    @
    ┼×imdiden te┼čekkürler. .

|
    |

Hepsiburadadan alablirsiniz

|
    |
    Emre0721 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    Samsung shoptan kampanyal─▒ alm─▒┼čt─▒m anneler gününde.

2850 idi normali.Kampanya ve hediyelerle 2150 tl ye denk gelmi┼čti.

Az önce bakt─▒m 3299 diyor.

Dolar ayn─▒,bu neyin yükseli┼či gerçekten hiç anlamad─▒m..

|
    |

Hemen hemen herkeste var bu sorun. Sorun mu yoksa çal─▒┼čma prensibi mi farkl─▒ bilmiyorum. Anlamad─▒m, manas─▒z

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
    |
    |
    sserkany28 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
  • Y├╝zba┼č─▒
    913 Mesaj
    ben zaten hiç parmak iziyle giri┼č yapamad─▒m. eski telefonum huawei'deki parmak izi okuyucu muhte┼čemmi┼č me─čer.
    Neyse ki a50'nin yüz tan─▒mas─▒ iyi de kurtar─▒yor durumu.
    |
    |
    2893 Mesaj
    Güncellemeden sonra sanki yava┼člad─▒ gibi geldi.

Bana da öyle geldi gibi. Öte yandan da havalar iyice ─▒s─▒nd─▒─č─▒ için biraz performans kayb─▒ var san─▒r─▒m. Karar veremedim.

|
    |
    Nimotech kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Hocam multi tasking te oluyor özellikle gözle görülür bir yava┼člama var.

|
    |
    frenze kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    .
    A50 ve A70 aras─▒ 650 TL fark var de─čer mi sizce?
    .
    K─▒l─▒f alaca─č─▒m sizce ringke future-x mi spigen rugged armor mu alsam?
    .
    Cihaz─▒n kronolojik bir sorunu var m─▒
    .
    Ben genellikle instagram a girer oyun falan oynar─▒m batarya ne kadar yeter ve telefon bu kullan─▒ma uygun mu
    .
    ┼×imdiden te┼čekkürler. .

|
    |

samsung NOTE 9 haziran ay─▒ güvenlik yamas─▒n─▒n dahil oldu─ču son güncellemesi ile birlikte kameraya gece modu özelli─či eklendi─čini duyurdu.

bizim telefonlardaki son güncel yaz─▒l─▒m güvenlik yamas─▒ düzeyi tarihi 1 may─▒s tarihine ait, yani haziran ay─▒ yaz─▒l─▒m─▒ ile birlikte kimbilir belki a50 modeli içinde gece modu eklenir. yada bizde note 9 gibi 1 sene bekleriz art─▒k

edit ; konu ile alakal─▒ haber linki

https://www.cnnturk.com/amp/teknoloji/samsung-galaxy-note-9-icin-gece-modu-aktif-oldu

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi newrophat -- 19 Haziran 2019; 6:16:54 >
    |
    |

• Onba┼č─▒
    23 Mesaj
    Arkadaslar telefonun ustunde fabrikadan gelen jelatin okunayi yavaslatio bilginiz olsun..... 3 kerede parmaginizi kaydedin gayet hizli oluyir ..... 0.26mm kirilmaz cam taktirdim parmak izi guzel oldu

Telefon ülkede en çok satan telefon durumunda ┼ču anda. Samsung'un kendi fiyatland─▒rmas─▒ biraz da ┼čöyle geliyor bana, ben zaten kendi ma─čazamdan fazla kazanm─▒yorum oradaki fiyat─▒ yukar─▒ çekeyim insanlar da tela┼č yap─▒p bulabildikleri her yerden 2300-2400 band─▒nda sat─▒n als─▒n telefonu ben de sürümden kazanay─▒m. Yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam 2849 liral─▒k fiyat─▒n da lansman fiyat─▒ oldu─ču, bir süre sonra yükselece─čine dair haber vard─▒. Ben 19 may─▒sta n11 üzerinden 2380 liraya alm─▒┼čt─▒m cihaz─▒. Sonras─▒nda daha da alt─▒na dü┼čtü lakin 2-3 hafta telefonsuz kalman─▒n bedelini kar┼č─▒layacak da bir indirim de─čildi benim için.
    |
    |
    serar1453 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Nereden ald─▒n─▒z acaba? ─░nternet üzerindense link verebilir misiniz.
    |
    |
    typer233 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Baz─▒ arkada┼člar yava┼člat─▒yor,┼čarj─▒ kötüle┼čti falan dedi─či için kurmad─▒m daha.

Genel durum nas─▒l sizde,kuray─▒m m─▒ yoksa hiç bula┼čmayay─▒m m─▒.Ne dersiniz ??

Orijinalden al─▒nt─▒: Takumi_Fujiwara

Telefon ülkede en çok satan telefon durumunda ┼ču anda. Samsung'un kendi fiyatland─▒rmas─▒ biraz da ┼čöyle geliyor bana, ben zaten kendi ma─čazamdan fazla kazanm─▒yorum oradaki fiyat─▒ yukar─▒ çekeyim insanlar da tela┼č yap─▒p bulabildikleri her yerden 2300-2400 band─▒nda sat─▒n als─▒n telefonu ben de sürümden kazanay─▒m. Yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam 2849 liral─▒k fiyat─▒n da lansman fiyat─▒ oldu─ču, bir süre sonra yükselece─čine dair haber vard─▒. Ben 19 may─▒sta n11 üzerinden 2380 liraya alm─▒┼čt─▒m cihaz─▒. Sonras─▒nda daha da alt─▒na dü┼čtü lakin 2-3 hafta telefonsuz kalman─▒n bedelini kar┼č─▒layacak da bir indirim de─čildi benim için.
    Hocam ötv den kaynakli. Samsungun satis politikasiyla artisin bir nedeni yok.. buyrun haber
    Cep telefonlar─▒ndan al─▒nan Özel Tüketim VergisiÔÇÖnin ( ÖTV) art─▒r─▒lmas─▒n─▒n ard─▒ndan, cep telefonlar─▒ndaki veri yükü de yüzde 62ÔÇÖdan, yüzde 82ÔÇÖye yükselmi┼č oldu.

1 May─▒s 2019 tarihli Resmi Gazete'de yay─▒mlanan 1013 say─▒l─▒ Cumhurba┼čkan─▒ Karar─▒ ile cep telefonlar─▒nda uygulanan ÖTV oranlar─▒ yeniden belirlenmi┼čti. Yeni düzenleme uyar─▒nca; ÖTV matrah─▒ 640 TL'yi a┼čmayan cep telefonlar─▒ için yüzde 25, 640 TL ile 1500 TL aras─▒nda olanlar için yüzde 40, 1500 TL'yi a┼čanlar için ise yüzde 50 oran─▒nda ithalat an─▒nda veya yurt içi tesliminde ÖTV tahsil edilecek.

|
    |

• Yarbay
    3068 Mesaj
    Telefonda alan derinli─či için kamera var ama portre modu yok nas─▒l açabilirim ? Bulan─▒kla┼čt─▒rma diye bir mod var ama portreyle alakas─▒ yok snapseed efekti gibi bulan─▒kla┼čt─▒r─▒yor.

Özelliklerine aldand─▒k ald─▒k ama hata m─▒ ettik bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
  • Y├╝zba┼č─▒
    805 Mesaj
    64 gb Samsung Türkiye garantili ┼čekilde hepsiburada 2399 TL önerir misiniz? Fiyat nas─▒l sizce?

|
    |
kolayoto.com
Canl─▒ Tv izle
emek server
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.