Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.535
Cevap
97
Favori
1.029.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frenze

Dün acil kurtarma ekranında kalmıştı cihazım.
    Servise götürdüm.
    Epey bir uğraştıktan sonra bootloader moduna alıp stock roma yükleyebildiler.
    Bugünde Ota'dan gelmiş güncelleme. Olan dün saatlerce telefonsuz kalıp sinirlenmemle kaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Dün bende smart switch ile baktım, 3gb yazıyordu. Gerek yok. Sıfırdan rom indirtiyor. Gece 12 sonrası ya da sabaha karşı OTA'ya düşeceğini tahmin ediyordum. Sabah işe gelirken mobil veriyle güncelleyip yükledim.

Batarya konusunda haklılık payı var, batarya kullanımı artmış, stabiliteyi zaten bozmuşlardı, iyice bozmuşlar. Kamerada iyileştirme göremedim. Işığın düşük olduğu ortamlarda halen sıkıntılı. Aynı ortamlarda hem galaxy s5, hem de bunu kıyaslıyorum. S5 baskın geliyor. Işığın az olduğu veya karanlık ortamlarda kamera cidden parazitli ve rezalet. Onun harici gayet güzel bir telefon. Öyle takıntı haline getirmiyorsanız, günlük kullanım için gayet yeterli bir telefon. Fiyatı da zamlar sonrası zamlar sonrası ideal...

• Bu sabah kalktığımda 150 mb lik 1 Mayıs güncellemesi geldi yükledim. Test etmee imkanım olmadı ama bilgisayardan uğraşmaya gerek kalmadı.
  • uyemuyedegil U kullanıcısına yanıt
    Mayıs güncellemesi ile mi stabilite bozuldu? Bende bugün yükledim Ota'dan. Şarj ediyorum henüz deneyimleyemedim.
    Ama özellikle Ota güncelleme sonrası factory reset atmak faydalı oluyor.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına dönmedim. Dönüp test ederim hafta sonu...

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

xiaomi kullanmayan ama markayı seven sempati duyan 2 telefonuda deneyen ve a50 de karar kılmış birisi olarak kesinlikle a50 diyorum. illaki 2 telefonunda birbirinden farklı daha avantajlı olduğu özellikler vardır teknik detaylara hiç girmeyeceğim ama beni a50 almaya sevkeden 2 konu oldu ;

birincisi samsung tr garantili olması, diğeri paralel ithalat, her ne kadar xiaomi Türkiye olsada servisini yapan firma herkesin malumu o yüzden garanti konusunda samsung önceliğimdi.

ikinci konu ise Türkiye/Avrupa çıkış fiyatları ve xiaominin bizim ülkemizdeki 2 katı fiyatta satılması. a50 Avrupa çıkış fiyatı 349 euro iken redmi note 7 Avrupa fiyatı 149 euro olarak duyurulmuştu. xiaominin esprisi aynı/yakın özellikteki cihazı çok daha uyguna kullanmak değilmiydi peki, popüler olduktan sonra özellikle Türkiye piyasasında üst segment markalarla yarışır oldu fiyatlar, o yüzden her ne kadar sempatim olsada tercih etmedim maalesef xiaomiyi, ama dediğim gibi bunun tek sebebi bizim ülkedeki fiyat politikası vergilendirme cart curt, yoksa redmi note 7 alınmaz kötü gibi bir durum söz konusu değil.

eğer imkanın varsa yurtdışından getirtmeye çalış o zaman ucuza iyi bir telefon kullanabilirsin ama Türkiye'den alacaksan her türlü a50 daha mantıklıdır bana göre

Alıntıları Göster
    Bende tam olarak fiyatlandırma konusuna kızdığım için gittim a50 aldım ve tabi 6gb ram etkiside var. Önceki telefonumda redmi note 3 xiaomi den geçtim yani 1 ay oldu sanırım alalı belkide geçti asla üzmedi umarım üzmezde.

Ota dan sonra sıfırlama yapsam mı yapmasam mı bilemedim fark çok olur mu yapsam mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost.dark -- 14 Haziran 2019; 16:48:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saati nasıl kapatabilirim ? Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Yine bir yararlı uygulama paylaşımı yapayım arkadaşlar. Aod yi bildirimleri görmek için kullanan arkadaşlar. AODNOTIFY uygulaması ile aod kapalı bile olsa sadece seçtiğiniz uygulamalardan bildirim gelince aod açılıyor bildirimi silince veya okuyunca aod tekrar kapanıyor. Bildirim gelince ekran açma özelliği de var
    Programı hangi ayarlar ile kullanıyorsunuz? Uygulamaları seçmeme rağmen Aod ekranını nedense uyandırmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost.dark

Bende tam olarak fiyatlandırma konusuna kızdığım için gittim a50 aldım ve tabi 6gb ram etkiside var. Önceki telefonumda redmi note 3 xiaomi den geçtim yani 1 ay oldu sanırım alalı belkide geçti asla üzmedi umarım üzmezde.

Ota dan sonra sıfırlama yapsam mı yapmasam mı bilemedim fark çok olur mu yapsam mı

Alıntıları Göster
    android üst versiyona geçmediği için bence sıfırlamaya gerek yok çok birşey farkedeceğini sanmıyorum zaten dosya boyutuda çok büyük değildi 158mb sanırım.

• arkadaşlar google asistana çalan şarkının adı ne yada başka bir şey sorduğum zaman google arama sayfası açılıyor. s9 plus da direkt çarkıyı dinliyor ve ismini söylüyordu.. a50 de bunu nasıl ayarlarım ? sorduğum sorularda direkt google arama motorunu açmak yerine soruyu cevaplaması için ?? acildir , teşekkürler
  • Telefonun eksileri, artıları neler kullananlar için,
    Redmi note 7 ile Samsung a 50 arasında kaldım
    Aradaki fiyat farkınıda göz önüne alıyorum, kafam karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: Tianshang

Telefonun eksileri, artıları neler kullananlar için,
    Redmi note 7 ile Samsung a 50 arasında kaldım
    Aradaki fiyat farkınıda göz önüne alıyorum, kafam karışık
    redmi note 7 alırsan yazılım sorunlarıyla uğraşıp durursun yok bildirim sorunu yok bilmemne her güncellemede bi yer bozulur ama a50 alırsan bişeyle uğraşmazsın yılların samsung tecrübesi var miui beş para etmez bende mi 8 lite vardı şebeke sorunu çıktı çöpe attık çoğunda var bu sorun sonra kardeşime redmi 7 aldık telefona bildirim gelmiyor ne ayar yaptıysak olmadı işin aslı miui çöp samsungun yeni one ui son derece stabil ve hatasız
    muı 11 gelecek bu sene nasıl olur bilemem ama şuanki miui 10 resmen buglu ve hata dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 14 Haziran 2019; 18:36:12 >
  • google asistan ile sorduğum sorunun cevabını bilen var mı ? acil lütfen
  • Telefonu yeni aldım. Güncellemeleri yapıyım mı bi iyileştirme yada sorun var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uyemuyedegil U kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa kamera da iyileşme var düşük ışıkta 1 nisan güncellemesinde gerçekten rezaletti 2 gündür kamera gündüz ve gece çekiminde önceki güncellemeye nazaran iyi

• Frank H. Netter kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeyi almanı öneririm batarya ve dokunmatik daha iyi ve stabil

• spigen kılıfım geldi baya kaliteli
  • Rocha R kullanıcısına yanıt
    Ayarların ekran görüntüsünü atayım bende çalışıyor sorunsuz bi şekilde ilk başta bir iki bildirim ve ayar değiştirme izini isteyecek onlara izin vermezseniz çalışmaz

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

spigen kılıfım geldi baya kaliteli
    hocam merhaba, kılıfı nereden aldınız ve fiyatı nedir, birde kılıfla beraber resim atabilir misiniz zahmet olmazsa ?

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.