Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.029.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A50 ile vodafone kullanan varmi? Vodafone yanimda uygulamasinda cihaziniz 4.5g yi desteklememektedir yaziyor. Kontrolde ettim mobil aglarda erisim noktasinda vodafone internet secili halbuki. Telin sag ust kosesinde 4.5G Voll LTE simgeleri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinemrah Y kullanıcısına yanıt
    Her gün kullanıyorum🙂 Sıkıntı yok👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar bende 2300 civarına bu cihaza geçtim birkaç ay önce p smart 18 modelini aldık ve kamerası çok kötü diye buna geçtik inşallah memnun olurum

• a50 nin işlemcisi ilk kez kullanılan bir işlemci.ilk aylarda problemler olmasını bekliyorum.3-4 ay sonra hepsi düzelecektir.çok güncel bir işlemci
  • arkadaşlar 1 ay olucak A50 alalı. daha önce yazmıştım bir apple cıyım normalde ama malum ülkemizdeki fiyatları uc noktalarda A50 aldım bende cihaz akıyor şuana kadar bir katılma yada kendi kendi reset atma gibi bir problem yaşamadım.telefonda oyun oynamadıgım içinde işlemci ve ram bana gayet yeterli geliyor.ekranın büyük ve omeled ekran olması
    keyifli bir kullanış veriyor.arayüz akıcı.en önemlisi pil performansı bana 1.5 gün gidiyor.8 saatin üstünde ekran süresi gördüm.

tabiki eksileri eksikleri var.

1.kamera gece gerçekten iyi degil.belki güncelleme ile düzelir kamera performansı.ois yok bence ois bu fiyata olmalıydı

2.parmak izi okuyucusu gerçekten sinir edebiliyor.özellikle karanlık ortamda iseniz yüz tanıma düzgün çalışmıyor.ozamanda parmak izine ihtiyaç duyuyorsunuz.fakat oda okumuyor. bu sefer şifre ile giriş yapıyorsunuz tüm bu işlemler ortalama 30/40 sn kadar sürüyo.

3.hoparlör gerçekten vasatın altında bir ses kalitesiveriyor.bu benim için çok önemli degil aslında telefonda müzik yada film izliceksem zaten kulaklık kullanıyorum.

4.cihazın görüntüsü gerçekten şık duruyor elinize aldıgınızda o hisside veriyor.yumuşak geçişleri olan güzel duran bir cihaz.ama malzeme kalitesi üst sınıv degil.dikkatli kullanılmalı.

benim görüşlerim bu şekilde kamera ve parmak izi dışında diger eksileri benim için çok önemli degil.sonuçta orta sınıf bir cihaz.umarım iyi bir güncelleme ile bu eksiklerini giderirse şahane olur..

• Telde giroskop yok diyen arkadaşlara gelsin

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 21 Nisan 2019; 17:24:16 >
  • Beyler güncelleme ne zaman alır? Parmak izi okuyucu için soruyorum..

• Gesetzlosen kullanıcısına yanıt
    Aramızda münneccim yok

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Gereksiz misin arkadaşım. Müneccinlikle ne alakası var? Belki samsung cihazların güncellemesi için bir bilgi yayınlamıştır. Cevap yazmak için cevap yazmayın.

• İnstagram hikayelerinin ekrana sığmaması sorununu çözebilen var mı?
  • Bende a30 aldım 1 ay olacak ama konusu yok 😂 cihazı yok sayıyorlar galiba.. neyse gayet memnunum sıkınti yok kamera daha iyi olabilir o kadar. Nesnelere odaklanmadan sıkıntılı. Düşük ışıktada pek sağlıkli degil onun haricinde pil kullanım olarak şu ana kadar kullandığım en iyi cihaz..

• İddaaJI kullanıcısına yanıt
    androidin genel sorunu o çare yok instagram güncelleme vermiyor her cihaza ayrı ayrı güncelleme vermek zorunda değilim diye küstah bi açıklama yaptılar geçti gitti bi yeni s10 serisinde duzelttiler sanırım iş birliği yaptılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 21 Nisan 2019; 23:5:25 >
  • Gesetzlosen kullanıcısına yanıt
    eli kulağında gelir yakında daha avrupaya da vermediler diye biliyorum hindistana falan verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 21 Nisan 2019; 23:7:23 >
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Evet ben yok demiştim varmış teşekkürler

Jireskop olsa olmasa çokda önemli değil doğrusu
    Herşeyimiz tamamda jireskopumuz varsın olmasın
    Biz yönümüzü buluruz kutup yıldızıyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • i_ışık İ kullanıcısına yanıt
    kampanya hakkında bilgi verirmisiniz ?
  • Samsung 4 guncelleme birden verdi hindistana. Sonuncusunu verelide 1 ay oldu neredeyse biz hala alacaz. Beklemedeydim ben de fakat olacak gibi degil. Yukledim 3 gun once hindistan romunu. Parmak izinde iyilestirme var. Kamera da fotograf kalitesi de gozle gorulur oranda artmis. Guncellemelerdeki iyilestirmeri yazan linki vereyim, goz atin
    http://doc.samsungmobile.com/SM-A505F/INS/doc.html
  • evolez E kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajınız çoğu arkadaşı bilgilendirdi teşekkür ederim. Güncelleme vermesi mutluluk verici. Özellikle parmak izi okuyucusuna.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.