Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncelemeyi dün yaptım bugün telefona hard reset yaptım fotoda birşey varmı diye incelerken genelde fotoyu 3:4 çekerdim yarım saattir 3:4H çekiyorum fotolar çok hoşuma gitti fotolar daha canlı ve net ayrıca pil süper olmuş ...
    sizde fotoyu 3:4H yapıp 24mp deneyin ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 12 Kasım 2019; 22:21:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Galaxy A50 güncellemeye doymuyor!

2019’un en çok satan telefonlarından biri olan Samsung Galaxy A50 için son bir haftada ikinci güncelleme yayınlandı. Peki bu ikinci güncelleme de neyin nesi?
    Samsung, A50’deki parmak izi tarayıcısını hızlı ve kararlı bir hale getirmek için sayısız güncelleme yayınladı. Şimdi bunlara bir yenisini daha ekliyor.
    Samsung geçtiğimiz gün telefon için içerisinde kasım ayı güvenlik düzeltmelerinin yer aldığı bir güncelleme başlattı. Bir hafta içerisinde yayınlanan ikinci güncellemeye baktığımızda bu defa ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı için bazı iyileştirmeler söz konusu.
    Samsung, A505FNXXS3ASK9 sürüm numarasını taşıyan güncellemeyi Avrupa’da birçok ülkede dağıtıma çıkardı. Şirket ayrıca güncelleme sonrası kullanıcıların parmak izlerini silmeleri ve tekrar kaydetmelerini istiyor. Kademeli olarak yayılan güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 13 Kasım 2019; 13:30:4 >

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Ne alaka kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    1 güncelleme daha mi yolda hocam o zaman ?

• güncellemeyi ben de şimdi yapıyorum bakalım.
    yalnız sürümler bu sitede yok?https://doc.samsungmobile.com/SM-A505F/XME/doc.html
    bu site yanlış mı acaba, kendi siteleri halbuki. kodlar farklı.
    3 güncelleme sürümü gelmiş 133,23 mb dan, ama o kodlarla karşılaştırdım siteyi öyle kodlar bulunmuyor

edit : biraz araştırdım yurtdışına gidenle bizim telefonlara gelenler farklı. adamlara parmak izi iyileştirmesi gidiyor bize sadece kasım ayı güvenlik güncellemesi geliyor şaka mı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 12 Kasım 2019; 23:19:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

Samsung Galaxy A50 güncellemeye doymuyor!

2019’un en çok satan telefonlarından biri olan Samsung Galaxy A50 için son bir haftada ikinci güncelleme yayınlandı. Peki bu ikinci güncelleme de neyin nesi?
    Samsung, A50’deki parmak izi tarayıcısını hızlı ve kararlı bir hale getirmek için sayısız güncelleme yayınladı. Şimdi bunlara bir yenisini daha ekliyor.
    Samsung geçtiğimiz gün telefon için içerisinde kasım ayı güvenlik düzeltmelerinin yer aldığı bir güncelleme başlattı. Bir hafta içerisinde yayınlanan ikinci güncellemeye baktığımızda bu defa ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı için bazı iyileştirmeler söz konusu.
    Samsung, A505FNXXS3ASK9 sürüm numarasını taşıyan güncellemeyi Avrupa’da birçok ülkede dağıtıma çıkardı. Şirket ayrıca güncelleme sonrası kullanıcıların parmak izlerini silmeleri ve tekrar kaydetmelerini istiyor. Kademeli olarak yayılan güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.
    efem-35'in dediği güncelleme sitedeki 2019-11-11 A505FDDS3ASK8 sürüm nolu güncelleme sanırım notlara bakacak olursak.
    Improved fingerprint recognition algorithm
    ※ For better recognition, we recommend that you remove your fingerprints and register them again.

· The security of your device has been improved.

lakin bize şuan gelenlere bu dahil mi değil mi bilmiyoruz. çünkü tüm güncelleme sürümleri farklı. bugün bize gelen güncelleme sitede yok 3 ü de. burada ciddi bir kafa karışıklığı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 12 Kasım 2019; 23:12:16 >

• teknoburada'nın yazdığına göre yani yukardaki yazıya göre bir hafta içinde ikinci bir günceleme gelebilir... Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• buldum arkadaşlar almanya kasım ayında iki günceleme almış, teknoburada türkiye ile karıştırdı mı acaba ...yada ikinci güncelleme yolda....
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 12 Kasım 2019; 23:43:13 >
  • vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt
    yaşım 36, sen belki daha gençsindir bilemeyebilirsin bazı şeyleri, bizler Muhammet ismine karşı saygılı mesafeli olmayı öğrendik ailemizden, küfür argo kötü kelimeler içinde Muhammet geçmesi bana tuhaf geliyor, hani öyle dinci yobazda bir insan değilimdir hatta uzak bile sayılırım o konulara, ama dediğim gibi nasıl bu ülkenin bir değeri olan Atatürk üzerinden hassasiyet gösteriyorsam, bu ülkenin bir başka değeri o güzel ismin sahibi içinde aynı hassasiyeti gösteririm, saygı sadece mensup olduğun kesime değil herkese gösterilmelidir.

aldığın kullanıcı adı bana tuhaf geldiği içinde sormak istedim, belki kötü bir amaçla almadın belki farkında değilsindir belkide bilerek almışsındır varsa günahı vebali senindir, ama o nick yakışmamış kardeşim.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Yok ben sizi öyle atarlı ergenler oluyor ya onlardan sandım yaşım 22 böyle bir şey yüzünden polemiğe girecek değilim o kullanıcı adı değil ayrıca sadece adım ve soy adım yer değiştirdim o kadar

• Lütfen kalp kırmayalım herkese iyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: vurucumuhammet

Yok ben sizi öyle atarlı ergenler oluyor ya onlardan sandım yaşım 22 böyle bir şey yüzünden polemiğe girecek değilim o kullanıcı adı değil ayrıca sadece adım ve soy adım yer değiştirdim o kadar
    polemik yaratmak için değilde hassas olunması gereken bir konu olduğunu düşündüğüm için sormak istedim, sende kendi tarafından açıklamasını yapmışsın zaten , yanlış anlaşılmalar olabilir yeter ki yapılan şeyler söylenen sözler kalp kırmak maksatlı olmasın, adınla yaşa kardeşim

• Kasım güncellemesi sonrası şarj fazla düşmeye başladı, sizde de durum öyle mi?

• Gcam kullanan var mı ? Link atabilirmisiniz kullanan varsa

• baydyn kullanıcısına yanıt
    güncelemeyi yükledikten sonra hard reset yaptım, pil çok hoşuma gitti daha önce su gibi gidiyordu pil...

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

güncelemeyi yükledikten sonra hard reset yaptım, pil çok hoşuma gitti daha önce su gibi gidiyordu pil...
    Bende 1 hafta bekleyeyim bakalım belki vietnam fibi bir ufak güncelleme gelebilşrmi diye birde hard resetten sonra geri yüklemi yapıyorsunuz yoksa her şeyi tek tekmi yüklüyoraunuz

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    herşeyi tek tek yüklüyorum...
    hard reset yapmadan önce ön sayfaların ekran görüntüsünü alıyorum hard resetten sonra aynı sıraya göre programları kuruyorum, aslında hard reset atmayacaktım çok sayıda program ve oyun kurmuş ve silmiştim hadi dedim kalıntılarda silinsin mantığı ile hard reset attım su gibi giden pil düzeldi hocam..
    geçen ay yani 11 ekimde gelen güncelemede reset yapmadım çünkü telefon 10 günlüktü....

• Şu vakitlerde pil seviyem %40'ların altına düşerdi hâlâ %60ta gerçekten güncelleme ile daha iyi durumda.

Not : hard reset atmadım ota ile olduğu gibi kurdum üstüne

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.