Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ben de indiriyorum şu an bakalım neler yeni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama yedekleme var mı telde arkadaşlar güncelleme yapıp teli 0lamak istiyorum ama uygulamaları geri yüklemem lazım fazla uğraşmadan. Siz nasıl yapıyorsunuz verileri falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meraklıgamer kullanıcısına yanıt
    Google + Samsung hesabın açıksa çoğu uygulama otomatik yükleniyor ve bir sonraki sıfırlamada yüklemek isteyip istemediğini sana soruyor zaten.

Yok ben buna ihtiyaç duymuyorum hepsini elimle tek tek kurayım dersen MyAppList gibi uygulamalara uygulama listesi çıkarırsın APKExtractor gibi şeylerle de uygulama yedeği alırsın. Ama bunlar teferruatlı uğraştıran şeyler. Telefonlarda çok sorun yaşamış ve sürekli sıfırlamış biriyim bu yüzden sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş hesabı bütün uygulama, fotoğraf, mesaj, çağrı kayıtları için senkronizasyon yedekleme açıktır. :D
  • Arkadaşlar güncellemede çok bir şey yok, ben parmak izini biraz daha iyi yaparlar diye bekliyordum, parmak kupkuru nemsiz olduğu zaman algılamıyor maalesef. Pilde de değişen bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bildirim sorununu nasıl çözdünüz, always on displayı kullanmadan kullanılcak uygulama var mı, bildirim geldiğinde always on display açılamadan ışıklı uyarı istiyorum
  • beyler pedere telefon bakıyorum a50 peder için iyi olur mu? parmak izi yüz tanıma falan kullanmaz. tavsiye eder misiniz?

huawei çöpünden sonra adam gibi garanti koşulları sağladığı için samsung bakıyorum. xaomi huawei gibi çöp önerisinde bulunmayın a50 iyiyse alacağım.
  • duggac kullanıcısına yanıt
    Günlük kullanıma yetecek A20-30 vs bir mağazada inceleyin Babanıza yetecektir, öyle ahım şahım bir fark yok, kamera 25 mp ama sırf olsun diye koymuşlar, batarya da diğerilerinde 4000 mah, veya ona yakın, boşuna 1000 liraya yakın fark vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 12 Kasım 2019; 18:32:1 >
  • Krdes huawei xioami daha iyi ve ucuz olsada almayın çin malı almayın adamlar turklere ne zulumler yapıyorlar alırsanız bi nevi destek veriyorsunuz şerefsizlere ben sırf bu yuzden samsung aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: erdiwederson

Arkadaşlar bildirim sorununu nasıl çözdünüz, always on displayı kullanmadan kullanılcak uygulama var mı, bildirim geldiğinde always on display açılamadan ışıklı uyarı istiyorum
    Var mı bilen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucumuhammet -- 12 Kasım 2019; 17:37:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucumuhammet

Var mı bilen?

Alıntıları Göster
    Bilen varsa ben de çok merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wake Up Screen uygulamasını indirip dener misiniz biraz, AOD'u kapatın tabi. Kilit ekranı ayarlarından da bildirimleri göster diyin. Şu an tavsiyem bu olur sanırım.

AcDisplay uygulaması da olabilir. Bi kurcalamak lazım bu uygulamaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogan -- 12 Kasım 2019; 18:29:33 >
  • erdiwederson E kullanıcısına yanıt
    AOD notify uygulaması ekran kenarlarından ışık hüzmesi veriyor, güzel bir görüntü oluşuyor bildirimlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 12 Kasım 2019; 20:27:22 >
  • zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Ama aod açık olarak veriyor bu da şarjı bitiriyor hemen

• yeni yazılım(kasım ayı) TR romlu cihazlar için dün telefon üzerinden verildi, güncellemeyi kontrol edin.

bir önceki(ekim ayı) yazılımıyla gelen şarjın çabuk tükenmesi sorununu çözülmüş, bu problemi yaşayanlar için güncelleme ile sorun ortadan kalkacaktır.

güncel hali (TR cihazlar için) ;

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• bu arada her güncelleme sonrası bluetooth ve konum açık hale gelebiliyor dikkat etmezseniz ve gözden kaçarsa yine şarjım çabuk bitiyor dersiniz , bunları ayrıca kapatın , şarj süresine ciddi etkisi var.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Valla benim şarj daha çabuk bitmeye başladı

• erdiwederson E kullanıcısına yanıt
    Aod'yi kendi devre dışı bırakıyordu, eğer kapatmazsa siz kapatın, ben ayarlarını biraz kurcaladım güzel ayarlar var üzerinde.

• kcoruk K kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı hocam. Arkadaşın da a50 sı var. Türktelekom kullanıyor. Hatları değiştirdik. Benim Turkcell onun telefonunda da 2 çubuk çekti. Turktelekom full çekiyor. Ben de benim telde bir sıkıntı mı var diye düşünmüştüm ama değil. Ihtimal sim kart ile alakalı ya da başka bir durum var. Bilemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucumuhammet

Valla benim şarj daha çabuk bitmeye başladı
    o kullanıcı adını çok aradın mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 12 Kasım 2019; 20:59:38 >
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.