Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.540
Cevap
96
Favori
1.029.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arvelo

Hat ustunden goruntulu aramayi nedense yapamiyorum bir turlu. Eski telefonda da olmuyordu. Goruntuly ariyorum ama karsi tarafa sesli olarak gidiyor acinca kamera kapaniyor. Bunu yasamis ve duzeltmis olan var mi sanirim telefonla.cok alakaai yok
    görüntülü konuşmak için 2 telefonunda şebeke üzerinden görüntülü konuşma desteği olması gerekir, sonrada 2 telefonunda en az 3g şebekesi sınırlarında olması lazım, ya senin telefonun yada öbür telefon 3g/4,5g kapsama alanı dışında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 6 Kasım 2019; 8:53:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, telefon ekranında en ufak bir nem yada kir olduğu zaman dokunmatik sapıtıyor bende.

Sizde de durum böyle mi ?

"Dokunmatik hassasiyetini artır" ayarını kapattım. Bakalım nasıl bir etkisi olacak.

Devam ederse, telefonda sorun var demektedir.
  • Velhasıl güzel telefon
  • uzaylioglan U kullanıcısına yanıt
    Telefonla gelen orijinal jelatin varsa ekranda o en ufak nemde sapitiyor. Onu söküp öyle kullanın ve ya başka takın sorun kalkacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta ayarlarda problem yok birazcık ısınıyo bi 40dakka sonra kamera tarafinda

• Merhaba Youtube dan falan izledim One Ui 2 gercekten cok hos olmus s10 android 10 beta kurmuslar onun uzerinde cok stabil gozukuyor insallah A50 icinde sevindirici olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kamera ayarlarınız nasıl sizin 3.4 h yapınca 25 megapixels geçiyor. Hangisi daha iyi

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    High ayarlarda oynuyorum tabi ki ısınıyor ama rahatsız edici bir tarafı yok gayet stabil şekilde oynatıyor.

• ozkan388 O kullanıcısına yanıt
    25 MP modunda HDR çekim kapanıyor, onun dışında yüksek çözünürlük zoom yaptıkça detay kaybını azaltır. Ben 16:9 modunda kullanıyorum gayet iyi sonuçlar.

• baydyn kullanıcısına yanıt
    tşk.ler...
    sdn cevaplıyor canlı yayında sakallısı a50 oyunlarda ağız burun kıvırınca buraya sorayım dedim, a50 güçlü işlemcisi var ve oyunu yüksek grafikten oynatıyorsa takılırmı donarma hiç sanırım sakallı sdn'ci iphoncu olursa kafasında a50 oyunda donar

• mokaris M kullanıcısına yanıt
    4. Kez ayni problemden gittiginde para iadesi alabilirsiniz

• frenze kullanıcısına yanıt
    O jelatini kesinlikle sökmek lazım. Ben çıkardıktan sonra telefonu kullanış hissim ve parmak izi gibi fonksiyonlar resmen çağ atladı. Zaten cebinizde elmasla gezmiyorsanız çizik koruması konusunda gorilla glass son derece başarılı.

• Merhaba arkadaşlar
    Parmak izi güncel versiyonda hızlı çalışıyor çoğu zaman ama dışarıda kullanmalık değil ne parmak izi ne kamera.
    Bu konuda sizlere hak veriyorum.
    Ama konu tekrar aynı yere geliyor, yaw bu telefon iyi bir telefon değil. Alabildiğimiz bir telefon.
    Ekranda parmak izi okuyucu ne kadar yaygın alla aşkına? Koymamışlar işte göstermelik dandik bir versiyonunu koymuşlar alın fakirler siz bunla hava atın demişler.

O yüzden desenle kilit açma da olsun telefonda ufak bi şekil yapın hemen hızlı pratik olsun. Valla zor değil, kolay.
    Almayacaksanız da almayın. Tv'de reklamı bile yok bu telefonun, hiç olmadı. Övünülcek kadar garip bi özelliği olan değişik bi model değil yani. Bence de eski tip bi parmak izi okuyucu olsa hiç fena olmazmış. Kamera konusu da keza öyle, üçlü kamera yerine iyi bi 16/21 mp idare edermiş.

Ama onun dışında telefon yazılım olarak acayip güncel son güncellemeler lapss diye geliyor uygulamalar oyunlar hızlı ve son kalitede çalışıyor. Şişirdikçe şişirdim telefonu bana mısın demiyor. Bu açıdan değerlendirilebilcek bir telefon. Ha ekranı da geniş. Hızlı şarj oluyor günde yarım saat takıp tüm gün idare ediyosun be. Daha ne olsun.
    500 liralık telefon bu. Hala şunu anlatamadık. S serisi ve Note serisi için konuşsanız gömseniz hiçbi şey demicem. Ben de sevmiyorum Samsung. Ama beş sene önce aynı fiyata amiral gemisi telefon alabiliyoken şu an düşük özellikli telefonlara talimiz. Telefonlarda da döngü böyle işliyor zaten, kullan, eskit, yenisini al.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

Merhaba arkadaşlar
    Parmak izi güncel versiyonda hızlı çalışıyor çoğu zaman ama dışarıda kullanmalık değil ne parmak izi ne kamera.
    Ama konu tekrar aynı yere geliyor, yaw bu telefon iyi bir telefon değil. Alabildiğimiz bir telefon.
    Ekranda parmak izi okuyucu ne kadar yaygın alla aşkına? Koymamışlar işte göstermelik dandik bir versiyonunu koymuşlar alın fakirler siz bunla hava atın demişler.

O yüzden desenle kilit açma da olsun telefonda ufak bi şekil yapın hemen hızlı pratik olsun. Valla zor değil, kolay.
    Almayacaksanız da almayın. Tv'de reklamı bile yok bu telefonun, hiç olmadı. Övünülcek kadar garip bi özelliği olan değişik bi model değil yani. Bence de eski tip bi parmak izi okuyucu olsa hiç fena olmazmış. Kamera konusu da keza öyle, üçlü kamera yerine iyi bi 16/21 mp idare edermiş.

Ama onun dışında telefon yazılım olarak acayip güncel son güncellemeler lapss diye geliyor uygulamalar oyunlar hızlı ve son kalitede çalışıyor. Şişirdikçe şişirdim telefonu bana mısın demiyor. Bu açıdan değerlendirilebilcek bir telefon. Ha ekranı da geniş. Hızlı şarj oluyor günde yarım saat takıp tüm gün idare ediyosun be. Daha ne olsun.
    500 liralık telefon bu. Hala şunu anlatamadık. S serisi ve Note serisi için konuşsanız gömseniz hiçbi şey demicem. Ben de sevmiyorum Samsung. Ama beş sene önce aynı fiyata amiral gemisi telefon alabiliyoken şu an düşük özellikli telefonlara talimiz. Telefonlarda da döngü böyle işliyor zaten, kullan, eskit, yenisini al.
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

Merhaba arkadaşlar

Sonuna kadar katılıyorum
    Aldık kullanıyorum, pek telefon değiştirmem artık bitti çünkü.
    Amiral gemisi fiyatlara orta ve düşük telefon yapmaya başladılar çoğu firma.
    Bir ara xiaomi kullanayım dedim. Ondada malzeme sıkıntısı çıktı. Dahada almadım.
    Sonuna kadar A50 kullanmaya devam. O kadar ağım şahım hiç iş yapmıyorum zaten. Bu telefonda en çokta dizi film izlemeyi seviyorum 🤟 😉

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.