Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.029.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakayım inşallah, uyarı için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atesbaz A kullanıcısına yanıt
    Telefon güzel. Şarj bir günü çıkarıyor. Hatta gece de takmıyorum.
    Sabah erken kalkıyorum, uyandığım gibi takıyorum. 1 saat içinde hazırlanıp evden çıkana kadar %70 - 80 civarı oluyor. Gün boyu yetiyor.

Kamera sosyal medya için yeterli.

Ekran büyüklüğü ise bana da büyük geliyordu ancak şu an gözlerim bayram ediyor diyebilirim.
    Küçük telefondan geçtim, ellerim de küçük alışana kadar başlarda parmak ağrısı çektim ama şu an rahatım.
  • 30s modeli geldi ama, 50s olan model Türkiye ye gelmicek heralde
    ses seda yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendeki son durum
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• quote:

Orijinalden alıntı: torontoidmanyurdu

Bendeki son durum
    Bataryanda sıkıntı mı var hocam? Ani yükselip düşmeler olmuş şarjda. Ekran süresi de aşırı düşük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana ektan döngüsü var mı telefonda? Ayarlarda bulamadım öyle bir özellik. Sadece ana ekran düzeni olarak kullanıyorum. Son sayfaya geldiğinde ilk sayfaya geçiş yapmıyor. Değiştirme var mı bunu? Lg g3 var dı eskiden ondan öyle bir ayar vardı.

• Ekranı kesmeyen küçük gelmeyen tam oturan bir ekran koruyucu tespit eden arkadaş var mı bizde alalım aynısından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aksesuar satan dükkandan taktırdım boyu tam oturdu...
    ilk taktırdığım medimarketteki kenarları siyah olan nanoyu taktırdım o baya incemiş sonra telefon tamirciye taktırdım o da küçük taktı içime sinmedi aksesurcuya gittim bu ekran koruyucu beğenmedim yandan ekranda çok boşluk veriyor deyince bir kaç koruyucu çıkardı en uygunu taktı kalın cam olması hoşuma gitti ekrana tam oturdu memnunum...

• Merhaba arkadaşlar ben yeni bi telefon almaya karar vereli 15 gün oldu ve arastiriyorum ama her kafadan bir ses geliyo hani bende ögrenci adamim babamdan her sene 3000 tl alamiyorum iyice düşünüp karar vermem lazim 3000 i batirma lüksün yok bi 3 yıl gitmesi lazım en azından benim icin kamera video okadar önemli değil instaya 2 foto atar gecerim daha çok pubg yi düşük ayarlarda oynarım sonra clash of clan game of sultan ve bir düşük seviye oyunu takip ediyorum günde 2-3 saat ara ara oyun oynarım derste ses kaydi alirim oda önemli abiler öyle benim oyunlari oynatsin Watsap insta idare etsin istiyorum hani bu yada baska öneriniz varsa vatan yada mediamarktdan alcam telefonu simdiki telefonum samsung j7 bunlada idare ederdim ama bunu babam istiyor o yüzden bu gün yarın acilen telefon almam gerekiyorum 3 gündür telefon almaya gidip kafa karisikligiyla geri dönüyorum mediamarktdaki satici illa huawei mate 20 lite ı vatandaki saticida oppo a9 u satmaya calisiyor nedenini anlamiyorum uzun süre telefonu kullananlar bana bi yorum yapsaniz abiler ablalar valla kafayı yemek üzereyim ben delirmeden a50 yi alip ciksam bana yeter 3000 e alabiliyom en son üstüne cikamiyorum simdi xiomi r3dmi note 7 ve 8 var samsung a70 var oppo a9 2020 var ve oppo reno z ve 3300 tl vatandaki diyo cok iyi falan ben anlamiyorum sizce hangisi ben a50 den yanayim ama ne yapcam bilmiyom bu gün yada yarın almam gerekiyor acil yorum bekliyorum j7 den geçiş yapcam bide :)))))

• Abiler ablalar acil bana yardım edin gören yazsin a50 kullananlar

• itoga İ kullanıcısına yanıt
    Ucuza redmi note 7 al bütçeni gereksiz zorlama

• Gerçekten mi abi ya bu shiftdelete nin vudeolarinda a50 nin ısınınca şeyi performansı düşme orani daha az diye video yapmislar bu red mi 7 32 gb olani 1800 liraya görmüşüm onuda alabilirim hem cebime para kalir ama redmi 7 mi 8 mi dersiniz 8 2200 lira a50 ise 2600 tl

• Bu red mi note 7 de hayalet ekran sorunu oluyomuş falan diyo

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Tamam yahu bi şey demedimGüncelleme içeriğine dair bir bilgi yok telefonda, internette araştırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: itoga

Gerçekten mi abi ya bu shiftdelete nin vudeolarinda a50 nin ısınınca şeyi performansı düşme orani daha az diye video yapmislar bu red mi 7 32 gb olani 1800 liraya görmüşüm onuda alabilirim hem cebime para kalir ama redmi 7 mi 8 mi dersiniz 8 2200 lira a50 ise 2600 tl
    Sevgili kardeşim,2200 -2400 tl civarı galiba A50 ler.Bence al 2-3 sene rahat kullanırsın.Tel.in en önemlisi kronik sorunu yok.Sadece parmak izi biraz hassas idi oda son güncelleme ile bayağı iyi durumda.Kamerası da idare eder.Üst düzey tel.ler kadar değil.Bu forumda senin bahsettiğin diğer telefonlardan çok şikayet okudum,belki üç beş fazla vereceksin ama bence değer.Yinede iyi düşün A50 de kronik denecek sorun yok yada ben 5 aydır duymadım
    Kolay gelsin

• kalamare kullanıcısına yanıt
    abi sende varmı bu a50 den ben bu a50 nin forumunu okudum baya adamlar problemli diyo işte biri diyo bunun sesi az çıkıyo işte öbürüsü diyo aramada karşıdakinin sesini az duyuyorum biri kapandı açılmıyo öbürü şarzı az gidiyo diyo gerçi benim daha önceden severek 5 sene kulladığım sony z1 ede böyle birçok sorun diyolardı ama 4. yılında sorunları başladı 5 de pert oldu ya bu sony niye yok abi gerekirse 3000 lira veririm bana bi tane snapdragon 845li telefon versinler abi korkum bunu alıp elimdeki j7 nin yada ablamdaki huawei p smartın performansını alamamak babamın parasını çöpe atmak çiftçi olduğumuzdan o adamın bu 3000 lirayı ne zorluklarla kazandığını gözümle görüp hatta kendimde bildiğin amelelik yapıyorum kendi tarlamızda :)))
  • Mrb arkadaşlar. Samsung A50 modelini almak üzereyim ama bildirim led'i olmadığından bahsediliyor, AOD fazla şarj yiyor deniliyor. BU modeli kullanan arkadaşlar bildirim konusunda ne yapıyor?
  • kyibe kullanıcısına yanıt
    aynen bende bu gün akşama doğru gidip almayı düşünüyorum telefonu vatandan inceledim hatta bide oyun vardı asphalt mı ne onu oynadım gerçekten kaliteli gözüküyor ekranı olsun falan bildirim ışığı yoktu benim gördüğüm kadarıyla birde oppo a9 2020 yi gösterdi adam o telefon bildiğin tuğla gibi gerçekten a50 ye nazaran daha sağlam ama sağlamlık herşey değil birde telefonu ısınmıyosan bundan al diyordu adam işte içinde ısınmasını sağlayacak şeyleri telefonun şarj aletine koymuşlar alırsan bence oppoyuda göz önünde bulundur derim ama a50 de güzeldi ekran parlaklığı netliği falan gidip bi elleyip bakmak lazım alırsan banada haber ver :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyibe

Mrb arkadaşlar. Samsung A50 modelini almak üzereyim ama bildirim led'i olmadığından bahsediliyor, AOD fazla şarj yiyor deniliyor. BU modeli kullanan arkadaşlar bildirim konusunda ne yapıyor?
    5 aydır kullanıyorum, xz den geçtim .Ben şahsen gayet memnunum.

• abi sony kullanıyomuşssun sony zaten harika telefonlar çıkartıyordu abi ayıp olmasa bide oyun performansını sorsam sana
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.