Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.029.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2500e ikinci el garantili s9plus bile var sahibindende. bi ton garantili lg g7 var honor play 2000-2200 sıfır satılıyor.

Tabiki bu tel 2800e alınmaz. meizu 16thlar pocolar mocolar sıfır ikinci el garantili vsvs bi ton SD845 telefon var o aralıkta.

İlla alacma diyorsanız da şunu belirtmek için yazıyorum :

Arkadaşlar PUBG için bu a50nin diğer telefonlardan çok farklı ve benzeri olmayan bir optimizasyonu varmış.

Antutusu 145.000, antutu gpusu 39.000 olmasına rağmen 200.000 antutusu 75.000 gpu puanı olan amiral cihazlar gibi SMOOTH EXTREME modu aktif.

Tabiki SD845 gibi full 60fps akmıyor. Ama orta-giriş seviyesinde bu ayarı destekleyen ilk ve tek telefon.

Grafik ayarlarında akıcıyı seçerseniz snapdragon 845-855 kirin 970-980 ve iphone 8-x-xs cihazlardaki gibi en sağdaki AŞIRI yani 60fps seçeneği açılıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=-vosQ9oQ0ME
    https://www.youtube.com/watch?v=OGBMt5SQpVA

• Almayı beklediğim bir telefon , mayıs sonu gibi 2500 seviyesine gelmesini bekliyorum tabiki döviz falan patlamaz ise o zamana kadar .İphone 6 plus tan geçicem ..
  • Ben de dün ön sipariş verdim mediamarkttan muhakkak adını soyleyemedigimiz çinli firmalar bundan daha iyi ozellikler sunuyodur ama ben ozellikten ziyade bir sorun yasayinca sehrimde bir yetkili servis olsun istiyorum o yuzden a50 yi tercih ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S7-edge den A50ye geçilir mi? Oyun oynamam yapacak olduğum şey fotoğraf çekmek internete girmek wp kullanmak müzik dinlemek. Facebook instagram dahi kullanmıyorum. Geçmek isteme sebebim. Telefonun sol altta kırık var ekranda ghost screen var. Rahatsız ettiği için düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 24 Mart 2019; 8:26:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu 15 martta ön siparişle Samsung shoptan alan ilk insan olabilirim. Ama ne hikmetse hala sipariş aşamasında kargoya verilmedi. Henüz sevk edilmedi yazıyor sipariş ekranında. Anladığım kadarıyla telefonu başka yerden sipariş edip alıp kullanan kişiler var. Youtube zaten türkçe kutu açılımı doldu. Bense hala teli bekliyorum. Bi cihazı ön siparişle neden alır insan? İlk alanlardan olmak en erken kullanabilmek için. Şimdi almasam yaşadığım yerde fiziki mağazadan alabilecektim. Böyle saçmalık görmedim. Samsungun apple dan öğreneceği çok şey var cidden. Daha doğru düzgün hizmet ağı kuramamışlar. Bi daha da Samsung alır mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.draco -- 24 Mart 2019; 9:18:10 >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Hocam acelesi yoksa 1 2 hafta sonra belki 2600 ü görür.
    S10+ çıkalı 2 3 hafta oldu 6500 e bulunabiliyor.

Ama dolar kuru nolur ve etkisi olur mu bilemeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün samsung dan siyah renk aldım. Yanında power bank hediye verdiler. Cihaz beklentimin üzerinde çıktı. Tavsiye ederim

• Bende powerbankla aldim. Sanal tuslara alismaya çalışıyorum. Bazen zor cikiyorlar. Parmak izi okuyucu begenmedim. Zor okuyor. Yuz tanima iyiymis. Türkçe klavye ilginc. Uzun sure basinca cikiyir türkçe karakterler. Yokmu normal türkçe klavye acaba? Pubg real racing denedim sorun yok.

• ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Türkçe karakterli klavye var kullanıyorum. Parmak izini bende beğenmedim açıkçası zor okuyor ama yüz tanıma çok iyi. Parmak izini zamanla yazılımla düzeltebileceklerine inanıyorum işin açıkçası.

• Willian kullanıcısına yanıt
    Parmak izi okuyucusu ultrasonic olmadığı için yavaş okuyor bildiğim kadarıyla. Yazılımla düzelir mi muamma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.draco

Bu telefonu 15 martta ön siparişle Samsung shoptan alan ilk insan olabilirim. Ama ne hikmetse hala sipariş aşamasında kargoya verilmedi. Henüz sevk edilmedi yazıyor sipariş ekranında. Anladığım kadarıyla telefonu başka yerden sipariş edip alıp kullanan kişiler var. Youtube zaten türkçe kutu açılımı doldu. Bense hala teli bekliyorum. Bi cihazı ön siparişle neden alır insan? İlk alanlardan olmak en erken kullanabilmek için. Şimdi almasam yaşadığım yerde fiziki mağazadan alabilecektim. Böyle saçmalık görmedim. Samsungun apple dan öğreneceği çok şey var cidden. Daha doğru düzgün hizmet ağı kuramamışlar. Bi daha da Samsung alır mıyım?
    Bende 21 Mart tarihinde Samsung Shop'tan sipariş verdim ama zaten orada yazıyordu 22 Mart Tarihinden sonra gönderilecek diye, o tarihte hafta sonuna denk geldiği için telefonlara kavuşamadık sanırım. Büyük ihtimalle pazartesi kargolanır salı elimize ulaşır diye düşünüyorum. Ek olarak Samsung Shoptan almamın sebebi peşin fiyatına 12 taksitle sattıkları içindi, bu açıdan fazladan 500-600tl vermektense bi' kaç gün beklerim sıkıntı değil benim için.

Tabii peşin fiyatına aldıysanız araya hafta sonunun gireceğini düşünerek fiziksel bir mağazadan alabilirdiniz, ama burada durumun Samsungun hizmet ağı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

• emirsavas kullanıcısına yanıt
    Bende samsung shopdan aldım. 12 ay taksit var vade farksız .

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde S7'den A50'ye geçiş yaptım. Benimde ekranın üst kısmı kırıldı can sıkıntısı olmaya başlayınca bu cihazı aldım. Sormak istediğiniz ne varsa yanıtlayabilirim.

S7'den sonra performans kaybı yaşamadım diyebilirim.
  • Willian kullanıcısına yanıt
    Nasıl taksit yaptı? Kredi kartımı?

• Kılıf bulabilen var mı? Ekran koruyucu da yok.

• HARBINGER kullanıcısına yanıt
    Kamera olarak S7 yi aratıyor mu sizce ?
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    samsung internet sitesinde yapı kredi bankası ile faizsiz 12 taksite bölme kampanyası vardı. Hala devam ediyor mu bilmiyorum.

Edit : Evet devam ediyormuş.https://shop.samsung.com/tr/galaxy-a30-a50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 24 Mart 2019; 15:42:27 >
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Kamera benim için kriter olmadığı için çok önemsemedim fakat bana normal geliyor s7 ve a50 kamerası. Teknik olarak ois yok ve 4k video kaydetmiyor. Fotoğrafçılıktan anlamadığım içinde söyleyeceklerimin doğruluğu tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 24 Mart 2019; 15:51:2 >
  • HARBINGER kullanıcısına yanıt
    Parmak izi okuyucu yavaş deniliyor acaba aynı parmağı 2 kez ekleseniz daha hızlı açar mı kilidi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dr.oguz kullanıcısına yanıt
    Bana göre S7'den hızlı Mate 9'dan yavaş. Fakat bu sensör ekranda olduğu için normal karşılıyorum.

Parmak izinide 2.ci kez ekledim biraz daha doğruluğu arttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 24 Mart 2019; 16:12:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.