Şimdi Ara

Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) modellerinin görüntüleri sızdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Ulen samsung a9 pro yu getirse direk alırdım 5000 mah batarya 6 inç ekran parmak izi okuyucu önde 10 numara telefon s8 yerine a9 pro tercih ederim.

Hocam napcan a9 proyu? Gelmeden eskidi o cihaz. Onun yerine c9 pro almak daha mantıklı bence. Hem ram 6gb var hem de hafıza 64gb. Ayrıca işlemci de sd653. A9pronun işlemci 652. Sadece batarya olarak a9 pro biraz önde.

Edit: C9 ün ön kamerası da 16mp imiş.

Bana hafızası sorun değil ve 4 gb ramde yeter. 652 ile 653 arasında fark yok. Ön kameraya 16 gereksiz, s8 gibi amiral gemilerde arka kamera bile 12 mp, önemli olan mp değil çünkü :) Batarya olarak önde olması yüzünden istiyorum zaten a9 pro nun donanımı gayet yeterli. Biraz batarya farkı dediğin c9 pro kapanırken a9 proda %20 batarya kalıyor. Bu bence ön kameranın 16 olmasından daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 29 Ekim 2017; 13:14:39 >

• umarım A3 ekranını büyütmezler. 4,7 olsun tek elde tutuşu kolay olsun bizim olsun

• 5.5 inch ve ufak kasa ile insan evladının kullanacağı telefon a5 olur. Şu ekranı habire büyüteceklerine 5.2 inch ekran kasa oranı iyi ve pili iyi bir cihaz çıkarsalar eminim ki çok satar. Ben note 4 büyük derken sonra çıkanlar daha da büyüyor. Neremize sokacaz arkadaş bu cihazları?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.